Įkraunama...
Įkraunama...

Žagsulys

Man siandien pirmakart, 29sav nestuke.gif
Atsakyti
buna kad zaksi karta per diena, bet buna ir 4-5 kartus nestuke.gif
Atsakyti
Man 31 sav. Zagsi princesyte po 2-3 k.per diena, dazniausiai ryte ir vakare. wink.gif bet ar tikrai nuo saldziu produktu gali taip buti?
Atsakyti
abieju nestumu metu zagsejo vaikiukai. Kartais net nervindavo, nes uzmigti trugde smile.gif bet paskui emiausi kitos "taktikos" - raminau mazylius, kad neskubetu taip kvepuoti, nezagses smile.gif paglostydavau pilveli, pakalbindavau ir praeidavo. O abu zagsuliuku cempionai, nepamenu kelinta sav pradejo, bet zagsejo daug ir iki pat gimimo, o po gimimo irgi smile.gif
Atsakyti
judesiukus labai jauciu
bet zagsejimo ne, arba neatskiriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2012 09 22, 00:52)
judesiukus labai jauciu
bet zagsejimo ne, arba neatskiriu  ax.gif

labai juos lengva atskirti,matomai jusu maziukas nezaksi smile.gif as su pirma nieko nejauciau panasaus,todel kaip pajutau leliuko zaksejima tikrai isigandau tokio keisto jausmo,iskart domejausi kas tai per "judesei" ir paskui suzinojau jog musu maziukas tikras zaksuliukas biggrin.gif dabar jau pripratau,bet seip zaksi labai daznai,gal per diena buna net 3-4k,na o kita karta isvis nezaksi smile.gif
Atsakyti
Zagsejo mano pirmagimis labai daznai,zagsi dabar ir antrasis pilvuke gan daznai 4u.gif
Atsakyti
Vis delto ir mano zaksi, ypac daug 8men;)
Atsakyti
va, ir aš šiandien pirmą kartą pajutau, kaip mano stebuklas žagsi wub.gif
koks keistas jausmas.. ax.gif wub.gif tvinkčiojimas toks, ir dainuoju, ir pilvą glostau, ir šnekinu, nesiliauja : ))))
Atsakyti
maniskiai man atrodo dar nezagsi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte_ @ 2012 11 23, 13:48)
maniskiai man atrodo dar nezagsi ax.gif


zagses bigsmile.gif bigsmile.gif
Mano lelkia pries savaite pradejo zagseti, pirma karta pajutau berisant batus, nepatiko but prispaustai biggrin.gif
Atsakyti
Maniske zagsedavo po 4-5 kartus per para biggrin.gif dabar islindus zagsi ne daug maziau biggrin.gif
Atsakyti