Įkraunama...
Įkraunama...

Mediniai žaislai

labai ciotku mediniu konstruktoriu yar Prizmoje antrame aukste yra Vagos knygynas jame tikrai yra, vyrui pirkau.. ir kainos tikrai mazesnes nei kai kur....
Atsakyti
labai mielai zaidzia su mediniais zaislais.
jokio nemalonaus kvapo, kaip buna su plastmasiniais
Atsakyti
QUOTE(Jovani @ 2011 07 24, 22:48)
mamos, jei nesunku pasidalinkit patirtimi apie ergoterapinius kubus 4u.gif kokio amžiaus vaikutį jis labiausiai domina? Ar žaidė vaikas, kai įsigijot? Apskritai kokiu principu ten tas žaidimas vyksta, nelabai suprantu blush2.gif  Stumdai ten kažką ar kaip, žodžiu gal galit paaiškint tundrai blush2.gif

apie tokį kalbu

user posted image

turėjom panašų, tai tikrai tik patys geriausi atsiliepimai, nežinau, kas, bet tiesiog traukte traukė prie jo vaiką wub.gif vaikas tiesiog stumdo figurytes, varto įv, priklausomai kas tame medinuke yra, labai lavėja smulkioji motorika thumbup.gif
Atsakyti
Maniskiai irgi labai mielai zaidzia su medinukais. Malonu liesti, naturalus tokie, beje pastebejau ne taip luzta, mano du pametinukus atlaiko smile.gif. Tik kartais sunku rasti normalius. Dazniausiai mugese. Bet paskutiniu metu perku www.jauku.lt ir labai netgi patenkinta.Mano mafijozai dabar ant delioniu pasinese, tai ten ju apstu. thumbup.gif
Atsakyti
Turėjom ir turim daug medinių žaislų, reikia vis paslėpti ir per naują paduoti, kaip naują, kad nepabostų, kaip ir su visais kitais žaislais. Juokingiausia tai su tuo kubu. Prisiskaičiau, kad jau 8 mėn. vaikai su juo lavinasi, na, nupirkau, tai visai neįdomus pasirodė mano panelei biggrin.gif Nei metukų nereikėjo, nei kai dviejų buvo, na, maždaug nuo 2,5 metukų vis prieidavo prie jo. Žaislas sulaukė savo valandos thumbup.gif
Atsakyti
o musu naujausias medinis zaislas - plaktukas su vynukais
va toks:
user posted image
zaidzia ir zaidzia doh.gif
ziuresim kaip ilgai jis ja trauks..
Atsakyti
user posted image

Gavom dovanų,(tik raudoną) bet nepatinka sūnui. Kai pamato tą šuniuką, tai paima ir išneša už durų, pamojuoja ranka ir pasako "Ate" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretutttia @ 2011 09 06, 13:24)

Gavom dovanų,(tik raudoną) bet nepatinka sūnui. Kai pamato tą šuniuką, tai paima ir išneša už durų, pamojuoja ranka ir pasako "Ate" doh.gif


O va čia tai geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image
mediniai skaiciai/magnetukai smile.gif
megstamas mano dukrytes uzsiemimas - prastovi prie saldytuvo juos deliodama
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 12 rugsėjo 2011 - 13:37
QUOTE(Adryte07 @ 2011 09 11, 11:43)
user posted image
mediniai skaiciai/magnetukai smile.gif
megstamas mano dukrytes uzsiemimas - prastovi prie saldytuvo juos deliodama
(viena atliekama rinkinuka galim pasiulyti ir Jums)



klausimas ne i tema:
o magnetukai nekenkia saldytuvui?
musu merginai irgi patinka su jais zaist, bet jau metai kaip visus nuemem, nes neva jie kenkia saldytuvui... - labiau rasoja jis, keicia spalva po magnetais (jei ilgai nejudinami buna)...
Atsakyti

 ! 
Skelbimai šioje temoje bei visame "Naudingų patarimų" skyrelyje yra draudžiami. Skelbimams yra skirtas atskiras skyrelis forumo "Skelbimų lentoje".  Prašome skelbtis ten. O šio skyrelio temos yra skirtos naudingiems patarimams, savybių  aptarimui, susipažinimui su naujovėmis ir t.t.  
Tokio pobūdžio skelbimai, kaip:  "Siūlau ..... Kaina...." ir "Ieškau/Pirkčiau...... siūlykit...."    bus trinami be jokio išankstinio perspėjimo, o dalyviui gali būti skirtas įspėjimas.
Atsakyti
tada ir siaip magnetu negalima ant saldytuvo kabint g.gif na man neteko girdeti.

maniskiui irgi patinka mediniai zaislai, net labai. turim tokia rusiuokle medine, turim kamuoliukus musti su plaktuku, turim masina ir kitokiu dar, bet plaktukas labiausiai, nes dar ir pagriausti eina smile.gif

Atsakyti