Įkraunama...
Įkraunama...

Mediniai žaislai

QUOTE(super @ 2005 11 15, 15:36)
pabandyk žaislų planetoje būna tokie firmos Sevi nerealūs žaislai - medinukai, mediniai barškučiai ir minkšti žaisliukai thumbup.gif tik kaina kandžiojasi.
bet geriau vienas geras, negu kalnas tokių nei šiokių, nei tokių tongue.gif


zaislu planetoji yra hape firmos medinai zaislai pvz: leliu namas.virtuvele.2stumdukai.raideliu ir skaiciu stendas.kepsine.zaidimai ir dar daug kitu bet uztai jie yra gaminami is naturalios medienos labai geri vienu zodziu musu vaikas megsta labai gera dovana savo milimam vaikui 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(shipra @ 2011 09 16, 22:11)
tada ir siaip magnetu negalima ant saldytuvo kabint  g.gif na man neteko girdeti.

maniskiui irgi patinka mediniai zaislai, net labai. turim tokia rusiuokle medine, turim kamuoliukus musti su plaktuku, turim masina ir kitokiu dar, bet plaktukas labiausiai, nes dar ir pagriausti eina smile.gif

gal turit foto
Papildyta:
QUOTE(Tortila @ 2011 10 08, 22:32)
Sveikos, mes neseniai gavome tokį medinuką.
user posted image
Kol kas naudojame kaip sūpuokles, bet ateityje galės važinėti kaip su paspirtuku. Vaiko neina nulaipinti smile.gif
Papildyta:
Yra gaminančių medinius žaislus, galima ten pabandyti g.gif

zaislu planetoj yra leliu namas uz 329.00lt
Atsakyti
QUOTE(kolesones @ 2013 01 09, 12:24)
gal    turit  foto

Tikriausiai apie šit klausiat
user posted image

Žaisliukas superinis, mano vaikis niekam nedavė plaktuko, tik kaina tai kandžiojasi, mokėjau 100 lt prieš pusmetį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(...Dream... @ 2005 11 14, 22:39)
gal galit padeti? mums labai reikia mediniu barskuciu. gal zinot kur galeciau gauti klaiedoje?  ax.gif

AKROPLI HAPI FIRMOS NATURALI MEDINAI ZAISLAI ZAISLU PLANETA drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2013 01 09, 20:06)
Tikriausiai apie šit klausiat
user posted image

Žaisliukas superinis, mano vaikis niekam nedavė plaktuko, tik kaina tai kandžiojasi, mokėjau 100 lt prieš pusmetį  doh.gif

As irgi domejausi siuo, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mikomama @ 2013 01 16, 17:28)
As irgi domejausi siuo, aciu  4u.gif

Prašom smile.gif Būdamas dabar ir 1,5 m. karts nuo karto pasiima pažaisti dar, nors žaisliukam be proto išrankus vaikas (ne kartą yra buvę, kad net 1 min neskyrė naujam žaislui doh.gif ).
Atsakyti
Turim ir mes medinių žaisliukų, kaladėlių..Kleckui labai jie patinka..
Atsakyti
Suo metu mums BRIO thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti

 i 
Skelbimai forume draudžiami. Jiems skirta Skelbimų lenta, skyrelis Žaislai
Atsakyti
sveiki, gal turit kazkokiu shemu ar pavyzdziu ga kalima patiems pasigaminti medinio?medinu zaislu manija uzejo 4u.gif
Atsakyti
mes irgi perkam medinius zaisliukus, geriau negu plastmase ir sveikiau, nors turim ir plasmasiniu, turim mediniu kaladeliu, stumduka, zaidimu mediniu, maziukui mediniu zaisliuku nupirke esam thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi pastebėjau, kad mano mažylis, labiau žaidžia su mediniais lavinamaisiais žaislais. Vis tiek vaikas mėgsta ir pakramtyt ir lyžtelt smile.gif O mediniai žaislais vis tiek sveikiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meistriukas10 @ 2013 01 04, 16:33)
Beieškodamas natūralių žaislų iš medžio, savo anūkėlei padariau štai tokį lėlių namelį. Nesitraukia nuo jo per dienas smile.gif

nuostabu wub.gif wub.gif 4u.gif

QUOTE(SESIA @ 2013 03 05, 01:53)
Suo metu mums BRIO  thumbup.gif  thumbup.gif

o taip thumbup.gif per praėjusias Kalėdas maniškis gavo BRIO trasą ir nėra nei dienos, kad su ja nežaistų smile.gif Čia turbūt labiausiai vykusi investicija į žaislus. Ir vis dar prašo įvairių papildymų...smile.gif Sakėm, kad vėl lauktų Kalėdų...smile.gif
Atsakyti