Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

Nagi tesiam smile.gif
Papildyta:
Deisse, zinok man nededa papildomai jokiu sruogu, naturalios sruogos kiek matosi tiek (nors nuo daugelio metu sruoginimo mazai matosi, nebent nuo saknu) bet dar man kirpeja nedazo apacioj plauku, tai dar is ten kazkiek matosi tamsiau kai koks vejas papucia ir pan smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shopaholic: 07 sausio 2010 - 19:30
poryt ir as jau busiu su sruogelem wub.gif laukiu baisingai biggrin.gif tikiuosi liksiu patenkinta, nes kaip tik ir drauges 30-metis bus alc.gif:
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 01 07, 22:48)
poryt ir as jau busiu su sruogelem wub.gif laukiu baisingai biggrin.gif tikiuosi liksiu patenkinta, nes kaip tik ir drauges 30-metis bus alc.gif:


Kaip supratau jus anksciau dazete visa galva, kaip dabar pereisite ant sruogeliu, kad nebutu skirtumo? nes as irgi noriu dabar tik sruoginti plaukus.
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2010 01 07, 22:59)
Kaip supratau jus anksciau dazete visa galva, kaip dabar pereisite ant sruogeliu, kad nebutu skirtumo? nes as irgi noriu dabar tik sruoginti plaukus.


as specialiai ilgesni laika (nuo rugsejo) nedaziau plauku, kad man kuo daugiau nuaugtu mirksiukas.gif ir galva dazyta labiau tokia medaus spalva, o sruogos bus sviesesnes, tad nepergyvenu, kad nesimatys, nes tikrai skirsis spalvos irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Shopaholic @ 2010 01 07, 21:30)
Nagi tesiam smile.gif
Papildyta:
Deisse, zinok man nededa papildomai jokiu sruogu, naturalios sruogos kiek matosi tiek (nors nuo daugelio metu sruoginimo mazai matosi, nebent nuo saknu) bet dar man kirpeja nedazo apacioj plauku, tai dar is ten kazkiek matosi tamsiau kai koks vejas papucia ir pan smile.gif

o kaip plaukai/ netrupa? nes cia jau labai stiprus sviesinimas..as pati dabar esu kaip visciukas, spalva nei siokia, nei tokia..po keliu menesiu planuoju pagyvint sviesiom sruogelem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 01 07, 23:04)
as specialiai ilgesni laika (nuo rugsejo) nedaziau plauku, kad man kuo daugiau nuaugtu mirksiukas.gif ir galva dazyta labiau tokia medaus spalva, o sruogos bus sviesesnes, tad nepergyvenu, kad nesimatys, nes tikrai skirsis spalvos irnesakyk.gif


As irgi seniai jau daziau, laukiu kol kuo daugiau nuaugs, beto dar i savo sviesius plaukus dejau siek tiek rusvu sruogeliu, tai tikiuosi, kad nelabai skirsis spalvos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2010 01 07, 23:22)
As irgi seniai jau daziau, laukiu kol kuo daugiau nuaugs, beto dar i savo sviesius plaukus dejau siek tiek rusvu sruogeliu, tai tikiuosi, kad nelabai skirsis spalvos  ax.gif



man vasara buvo imete kelias sokoladines sruogas. is pradziu buvo labai grazu, bet kai pradejo nusiplauti spalvu, atrode kaip ryzos sruogos doh.gif labai dziaugiuosi, kad jau nusiplove, nes nejo labai greitai pasalinti to pigmento rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 01 07, 22:48)
poryt ir as jau busiu su sruogelem wub.gif laukiu baisingai biggrin.gif tikiuosi liksiu patenkinta, nes kaip tik ir drauges 30-metis bus alc.gif:

Niu jau gausi pasirodyt mergyt wub.gif
Papildyta:
QUOTE(GinMintė @ 2010 01 07, 23:22)
As irgi seniai jau daziau, laukiu kol kuo daugiau nuaugs, beto dar i savo sviesius plaukus dejau siek tiek rusvu sruogeliu, tai tikiuosi, kad nelabai skirsis spalvos  ax.gif

as ir kaip Charisma pereidama is visos galvos i sruogas pirmiausia ivedziau sokoladiniu sruogeliu, tada jos man lygiai taip pat apsiplove, ir paskui jau nieko nebedejau, tik sruoginau sruoginau, kol isvis laikui begant daug nuaugo, tos sruogos isvis nusiplove thumbup.gif bet is kitos puses jei nebuciau dejus tu sruogu, butu buves sunkesnis tas pereinamasis laikotarpis, nes vistiek durnai kai nuaugineja sviesi spalva, o virsuj sruogos g.gif jau geriau kazkokios sruogeles kad ir nusviesejusios manau(cia kad iskest ta pereinamaji laikotarpi) g.gif
Atsakyti
As pirmadieni uzsirasiau pas Juoza is Grozio Karalystes ax.gif Prasysiu, kad man pasviesintu dar labiau plaukucius smile.gif Prisiskaiciau SM, kad jis lb geras, tai lb tikiuosiu, kad ir pasikeitimai mano bus tik i gera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shopaholic @ 2010 01 08, 12:14)
Niu jau gausi pasirodyt mergyt wub.gif
Papildyta:

as ir kaip Charisma pereidama is visos galvos i sruogas pirmiausia ivedziau sokoladiniu sruogeliu, tada jos man lygiai taip pat apsiplove, ir paskui jau nieko nebedejau, tik sruoginau sruoginau, kol isvis laikui begant daug nuaugo, tos sruogos isvis nusiplove thumbup.gif bet is kitos puses jei nebuciau dejus tu sruogu, butu buves sunkesnis tas pereinamasis laikotarpis, nes vistiek durnai kai nuaugineja sviesi spalva, o virsuj sruogos g.gif jau geriau kazkokios sruogeles kad ir nusviesejusios manau(cia kad iskest ta pereinamaji laikotarpi)  g.gif

panos nesuprantu..kadangi pati esu sviesiaplauke, man si tema kaip ir aktuali blush2.gif kaip suprast "pereidama is visos galvos i sruogas"? sviesius plaukus tamsinti norejot ar atvirksciai?

ir dar..kitos rase, jog ilgai nedazo saknu..kokiu tikslu?juk nuaugusias saknis nudazius lieka ryzoka spalva, kuri skiriasi nuo likusiu plauku. o kuo ilgiau saknys nedazomas, tuo labiau jis matosi.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(deisse @ 2010 01 08, 13:58)
panos nesuprantu..kadangi pati esu sviesiaplauke, man si tema kaip ir aktuali blush2.gif kaip suprast "pereidama is visos galvos i sruogas"? sviesius plaukus tamsinti norejot ar atvirksciai?

ir dar..kitos rase, jog ilgai nedazo saknu..kokiu tikslu?juk nuaugusias saknis nudazius lieka ryzoka spalva, kuri skiriasi nuo likusiu plauku. o kuo ilgiau saknys nedazomas, tuo labiau jis matosi.. unsure.gif

is visu sviesintu plauku i sruogas mirksiukas.gif ta turejau omeny mirksiukas.gif kaip suprast lieka ryzoka spalva nudazius nuaugusias saknis? g.gif ma niekad nesiskyre nuaugusiu plauku nudazymas nuo likusiu plauku g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shopaholic: 08 sausio 2010 - 13:21
QUOTE(Shopaholic @ 2010 01 08, 14:19)
is visu sviesintu plauku i sruogas mirksiukas.gif ta turejau omeny mirksiukas.gif kaip suprast lieka ryzoka spalva nudazius nuaugusias saknis? g.gif ma niekad nesiskyre nuaugusiu plauku nudazymas nuo likusiu plauku g.gif


Man taip buna beveik visada 4u.gif per visa ilgi lyg ir normali spalva, o ties saknim ryza atspalvi turi rolleyes.gif Per kazkiek laiko tas ryzas atspalvis apsiplauna, nublunka - taciau naujai dazant ataugusias saknis jis niekur nedingsta ax.gif
Atsakyti