Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

Sveikos blondinukes 4u.gif
Na ka, bandau pati tvarkytis plaukus ir toliau. Nusipirkau Platifiz ir daziau praeita savaite, jis maisosi su 6 proc. Likau tikrai spalva labiau patenkinta, negu dazydama su dazais ir naudodama 9+12 proc. kremoksida. Manau, kad dabar bandysiu taip ir dazyt - oranzinis atspalvis graziai uzsidaze, tik keliose vietose, kur buvo tamsiai dazyti plaukai like siek tiek jie tamsesni, bet sekancio dazymo metu manau susitvarkysiu jau viska graziai thumbup.gif
Beje, kaip manot, ar tiesa, kad sviesinant pries mmm ar po ju iskart taip pat gaunasi nelabai grazus atspalvis? g.gif Nes kaip tik siandien su viena panele snekejom, ji sake, kad niekada nesviesina ju metu, savaite pries ar po ir visada gaunasi grazus atspalvis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2010 01 19, 12:23)
Sveikos blondinukes 4u.gif
Na ka, bandau pati tvarkytis plaukus ir toliau. Nusipirkau Platifiz ir daziau praeita savaite, jis maisosi su 6 proc. Likau tikrai spalva labiau patenkinta, negu dazydama su dazais ir naudodama 9+12 proc. kremoksida. Manau, kad dabar bandysiu taip ir dazyt - oranzinis atspalvis graziai uzsidaze, tik keliose vietose, kur buvo tamsiai dazyti plaukai like siek tiek jie tamsesni, bet sekancio dazymo metu manau susitvarkysiu jau viska graziai thumbup.gif
Beje, kaip manot, ar tiesa, kad sviesinant pries mmm ar po ju iskart taip pat gaunasi nelabai grazus atspalvis? g.gif Nes kaip tik siandien su viena panele snekejom, ji sake, kad niekada nesviesina ju metu, savaite pries ar po ir visada gaunasi grazus atspalvis g.gif

Zinok,kaip kam,kaip ir su nestumu...Pvz man.Kartais net geriau nuima per mm,o kartais truputi nelabai.Kitos pvz visai negali per mm dazyti.O del savaite po,savaite pries tai pirma karta girdziu. 4u.gif
Atsakyti
Nagi, blondines, kaipgi isties atrodo strawberry blond? Dekui:)
Atsakyti
na gal bus atsakanciu tada, nors apskritai idomu butu paskaityti apie naudotas priemones atsiliepimu.
ka apie sebastian produkcija manot?teko ka girdeti gal are naudoti?
ir kaip su galiuku sakojimusi kovojat?kaip manot, kirpimas karstom zirklem padeda?
Atsakyti
vakar buvau pas savo kirpeja ir ji jau antra karta padare, kaip ji sake "naujoviska gydyma blonduotam plaukui" , t.y. mano plaukus masazavo kazkokia specialia priemone, kuri atstato stipriai nusviesinto plauko vidu smile.gif
Atsakyti
nuo vakar dienos ir as noriu isijungti i blondiniu bureli smile.gif pagaliau pasiryzau nueiti i kirpykla, kad pasisviesinti plaukus ax.gif sviesino keliais tonais L'oreal dazais, idejo keleta sviesesnu sruogelius, kad butu kaip saules prisilietimas wub.gif likau susizavejusi tokio savo pokycio bigsmile.gif nes pokytis buvo kardinalus, o planavau tik nusidazyt plaukus biggrin.gif
tai va, o nenukrypstant nuo temos apie priemones - isigijau Matrix Aplify sampuna ir balzama, galiukams naudosiu alfa Parf semi de lino aliejuka wub.gif

kokia kauke rekomenduotumet? siaip linkstu i L'oreal vitamino Color rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2010 01 24, 13:04)
nuo vakar dienos ir as noriu isijungti i blondiniu bureli  smile.gif pagaliau pasiryzau nueiti i kirpykla, kad pasisviesinti plaukus  ax.gif sviesino keliais tonais L'oreal dazais, idejo keleta sviesesnu sruogelius, kad butu kaip saules prisilietimas  wub.gif likau susizavejusi tokio savo pokycio  bigsmile.gif nes pokytis buvo kardinalus, o planavau tik nusidazyt plaukus  biggrin.gif
tai va, o nenukrypstant nuo temos apie priemones - isigijau Matrix Aplify sampuna ir balzama, galiukams naudosiu alfa Parf semi de lino aliejuka  wub.gif

kokia kauke rekomenduotumet? siaip linkstu i L'oreal vitamino Color  rolleyes.gif

sveika įstojusi į mūsų būrį angel.gif
man labiausiai patinka Alterna Hemp organics repair treatment conditioner wub.gif
Papildyta:
QUOTE(ditax @ 2010 01 23, 23:50)
vakar buvau pas savo kirpeja ir ji jau antra karta padare, kaip ji sake "naujoviska gydyma blonduotam plaukui" , t.y. mano plaukus masazavo kazkokia specialia priemone, kuri atstato stipriai nusviesinto plauko vidu smile.gif

papasakok daugiau ,kokiom priemonėm lepino tavo plaukus ,kokios firmos?
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 01 23, 19:53)
na gal bus atsakanciu tada, nors apskritai idomu butu paskaityti apie naudotas priemones atsiliepimu.
ka apie sebastian produkcija manot?teko ka girdeti gal are naudoti?
ir kaip su galiuku sakojimusi kovojat?kaip manot, kirpimas karstom zirklem padeda?


as naudojau Sebastiano "Luminer" atrodo taip vadinasi linija, skirta butent sviesiems plaukams, man labai patiko,geriau po to jau nieko ir neradau rolleyes.gif planuoju ir vel isbandyti Sebastiana, tik zinau kad jau naujesne linija pasirode,tai butinai griebsiu kauke ir aliejuka galams thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiukste25 @ 2010 01 26, 18:46)
as naudojau Sebastiano "Luminer" atrodo taip vadinasi linija, skirta butent sviesiems plaukams, man labai patiko,geriau po to jau nieko ir neradau  rolleyes.gif  planuoju ir vel isbandyti Sebastiana, tik zinau kad jau naujesne linija pasirode,tai butinai griebsiu kauke ir aliejuka galams  thumbup.gif


gal gali placiau apie poveiki? ir kokie tavo pacios plaukai?
ar svariai isplaudavo, papurindavo?plauku neriebindavo ir nesukrisdavo?
noriu sampuno+kondic. pacios plaukai ploni, saknys greit riebaluojasi, o link galu sausi. noriu rast stebuklinga nesausinanti, bet svariai isplaunanti ir papurinanti sampuna, o kondicionierius-kad atliktu visas gerasias funkcijas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 01 27, 18:02)
gal gali placiau apie poveiki? ir kokie tavo pacios plaukai?
ar svariai isplaudavo, papurindavo?plauku neriebindavo ir nesukrisdavo?
noriu sampuno+kondic. pacios plaukai ploni, saknys greit riebaluojasi, o link galu sausi. noriu rast stebuklinga nesausinanti, bet svariai isplaunanti ir papurinanti sampuna, o kondicionierius-kad atliktu visas gerasias funkcijas mirksiukas.gif

man tai fainas sampunas Paul Mitchel The One - svariai plauna, po jo man nereikia net balzamo wub.gif

Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 01 27, 18:02)
gal gali placiau apie poveiki? ir kokie tavo pacios plaukai?
ar svariai isplaudavo, papurindavo?plauku neriebindavo ir nesukrisdavo?
noriu sampuno+kondic. pacios plaukai ploni, saknys greit riebaluojasi, o link galu sausi. noriu rast stebuklinga nesausinanti, bet svariai isplaunanti ir papurinanti sampuna, o kondicionierius-kad atliktu visas gerasias funkcijas mirksiukas.gif


man pacios plaukai irgi linke prie saknu riebintis o galai sausi,taciau tas sampunas tos problemos neisspres,nes tokiu atveju jau reikia ieskotis specialaus sampuno, kuris ir butu skirtas butent riebiai galvos odai ir sausiems galams. Jei toki rasi- buk gera pranesk ir man, nes kiek as esu tokiu sampunu bandzius,man ne vienas nepadejo schmoll.gif Taigi mano naudotas Sebastianas irgi nesureguliuos tavo plauku bukles, bet mano plaukuciams jis tiko, plaukai tikrai svelnesni ir minkstesni budavo. manau tik pabandzius ant savu plauku galima spresti,nes ka as cia rasau,tau gali visai kitaip pasirodyti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ditax @ 2010 01 23, 23:50)
vakar buvau pas savo kirpeja ir ji jau antra karta padare, kaip ji sake "naujoviska gydyma blonduotam plaukui" , t.y. mano plaukus masazavo kazkokia specialia priemone, kuri atstato stipriai nusviesinto plauko vidu smile.gif


nagi ditax placiau noretusi isgirsti,nes mano irgi stipriai blonduoti,tai labai noreciau juos palepinti smile.gif
Atsakyti
Labutis! smile.gif As irgi noreciau prie Jusu prisijungti 4u.gif Anksciau dazydavau sruogelemis, o pries kelis menesius visus plaukucius nusisviesinau smile.gif Ejau pas rekomenduota kirpeja, tai ji man du kartus daze per visa ilgi, o tamsus plaukai taip ir liko ryzi angel_sadangel.gif Kita kirpeja truputi pataise padeti su Keune dazais, o dabar dazau tik saknis su Keune 1517 ir 12 proc. kremoksidu (plaukuciai tamsiai rudi). Kai tik nusidazau spalva labai grazi, bet veliau patamseja. verysad.gif Dar nusipirkau aliejuka plauku saknims stiprinti, tai po jo mano saknys pasidare tamsiai ryzos blink.gif Gerai, kad po dazymo vel sugrizo spalva. Bet va problema, kad man slenka plaukai ir reikalinga priemone, kuri stiprintu saknis. Bijau kazka jau ir bandyti, kad nepasikartotu tas pats. Gal Jus kazka patartumete, kad ir saknims gerai butu, ir spalvai taip nepakenktu? smile.gif
Atsakyti