Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Nezinau uzejo bzikas ismokt lipint ir psio rozes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jonė* @ 2010 01 10, 20:18)
Nezinau uzejo bzikas ismokt lipint ir psio rozes doh.gif

geras bzikas, imkis darbo, man į pavakarę jau pavyko ax.gif
Atsakyti
A6 su klausimu pas Jus g.gif Kiek laiko gali stov4ti apdengtas tortas Meian mase??? unsure.gif
Atsakyti
Laba

atsiprasau, kad paskutiniu metu nieko nerasau apie Jusu tortus. Man labai geda blush2.gif . as pasizadu, kad pasitaisysiu. As viska matau, ir labai dziugu, kad Jus visi melieji tobulejat ne dienom o valandom.

Butinai kita karta isvardinsiu visas ir visus.

Siandien vietoj poilsio dirbau. Bandziau iveikti neimanoma uzduoti. Dar nesu dariusi sunkesnio torto nei sis. Kaip visada labai parasti dalykai padaromi labai sunkiai.
Mano pirma knyga

Siek tiek paskaityta knyga, aisku ne juokai, visgi 89 dalis. Kam skirta ir kokiai progai parasyta ant virselio
Viduje baltas ir sokoladinis biskvitas, varskes kremas su persikais, su karamele ir sokoladu. MMG mase

Nuotrauka turiu tik viena, nes kitos labai bjaurios, baiginejau torta, kaip sakant, jau prie duru. Tai ir foto del to tokios

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 01 10, 21:43)
Mano pirma knyga

mega_shok.gif mega_shok.gif kokio grozio ir sudetingumo darbas.... wub.gif nerealiai!!!zemai lenkiu galva 4u.gif
Atsakyti
O man nerodo cray.gif cray.gif
Atsakyti
Asseni, o ką aš sakiau, padarysi 100 % tobulai mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Asseni, blink.gif apakus aš, kokia knyga wub.gif ir spalva thumbup.gif o kaip tuos taškelius darai? atrodo, kaip su siuvimo mašina prasiūta. ax.gif
Atsakyti
Kad numalsinti mano smalsuma,kiek mazdaug trunka laiko toki grozi ispuosti?pvz norint nusipirkti toki torta,as ne nezinociau kiek moketi..neikainojamas toks darbas.. wub.gif as "apsalus"...
Papildyta:
p.s.as galvoju dbr,kaip jubiliatui kils ranka ji atpjaut biggrin.gif
Atsakyti
labas vakarelis
Fortuncike toks apetitnas torciukas thumbup.gif
Migle,darzelis ,namelis kaip is pasakos,kaip kruopstu viskas
Asseni ...truksta zodziu...fantastika
zinot ka pasakysiu.....as vakar irgi mokiausi pirma karta is mases rozes daryti lotuliukas.gif lotuliukas.gif toks juokas paeme,kai skaiciau-viena mokesi,kita mokesi,dar viena...vnzodz telepatija tortu puosimo temoje,einu nufotkinsiu ir as pasirodysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eima @ 2010 01 10, 21:55)
O man nerodo cray.gif  cray.gif


Vis tiek man nerodo, bet pasižiūrėjau per parašą ax.gif Ką jau čia ir bepridursi wub.gif
Atsakyti
Migle79-nepakartojamas tortukas... thumbup.gif vyrui parodziau jusu daromus grozius,tai pamates si,irgi ta pati pasake,kaip as apie Asseni torta:taigi gaila valgyt toki! biggrin.gif man toki padovanotu,tai as tikriausiai irgi niekam neleisciau jo pjaustyt... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SECREAT: 10 sausio 2010 - 22:14