Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Cipciukas @ 2010 01 13, 12:15)

Ką darom ????????????????????????? g.gif  g.gif  g.gif


vilnietem tai kas - vis tiek yra kas i darba i vilniu vazineja ar pacios pavaziuos kas gal kada ir visoms kitoms parves, o stai kitoms tai sunkiau g.gif
Atsakyti
tai ką Jūs čia dabar juokus krečiat, stovais dalinatės, o turit ką padėt ant jų, ką čia tinginiaujat g.gif g.gif g.gif nu gerai, aš praskinsiu takelį į savaitgalį:

Asseni šokoladinis tortas su vyšniomis ir su mano nukrypimu, karameliniu ganašu, dengta ir rožės, drugiai iš MMG, taškavimas aisingo, 6 kg ax.gif stovo neturėjau, tai kas daryt, padėjau ant stiklinio padėklo blush2.gif

user posted image

user posted image user posted image

ir juodas miškas su grietinėle, marcipano figūrėlėmis, šokoladiniu takeliu ir MMG drugeliu ir gėlytėmis

user posted image
Atsakyti
O boža moj kol pavijau jumi huh.gif
Atrodo tik kelias dienas negalėjau prisėsti, o šitiek tortų, praktiškai visa tema prikalbėta doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Olesta @ 2010 01 09, 14:06)
Monikute, maldauju, please, įdėk rožių fotosesiją, baigiu apsiraudoti ir visų masių likučius išnaikinti, nesigauna gražios nors Tu ką 


Sorry zuikuti blush2.gif niekaip nepriėjau prie to reikalo, iškart po gimtadienio darbe reikėjo labai daug padaryti doh.gif visokios ataskaitos ir pan. Tvirtinu Asseni žodžius, kad ir dirbti ir tortus kepti yra be proto sunku...

QUOTE(*VaniLLa Sky* @ 2010 01 09, 16:02)
Skiriu jums po dideli maisa graziausiu komplimentu ir medaliu ir tyliai traukiuosi i pogrindy toliau stebet jusu darbeliu  clap.gif


A ko taip džiaugtis traukiantis į pogrindį g.gif lotuliukas.gif


QUOTE(mazuliux @ 2010 01 09, 23:09)
Mergaites, pradedanciosios, ir tos, kurios dar nesat bande, nepatariu darytis visos normos


drinks_cheers.gif tikrai užtenka iš pusės normos ir netgi sakyčiau galima daryti iš trečdalio smile.gif Aš vieną kartą irgi padėjau pusė masės į maišelį ir atsiminiau ik po kokios savaitės, kad esu "užslėpusi" tą daiktą ... deja supelijo biggrin.gif

QUOTE(Olesta @ 2010 01 10, 15:30)
aš atradau pas save gamyboj tokias klaidas: neišploninti žiedlapiai, neteisingais sukamas vidurys, ir vienodo dydžio skrituliukai, mana labai padėjo video
I pakopa
II pakopa
III - pakopa nu ir ten visos kitos dalys iki galo šone yra dešiniam sunumeruota  4u.gif


Nu tai aš tadu nedėsiu savo gamybos rožių, nes pas mane nei viduriukai simetriški žiedlapiams, nei patys žiedlapiai vienodai lygiai apvalūs doh.gif laugh.gif

QUOTE(Cipciukas @ 2010 01 11, 02:21)
Na mes čia visos užsikabliavom , ir turbūt ilgam


Iki gyvenimo galo laugh.gif

QUOTE(Cipciukas @ 2010 01 12, 21:14)


Kas norite geros kakavos ( 3.4 lit) , baltos želatinos ( senatvė niepomniu  doh.gif  kainos , gal vilkas žinos ....lyg 2.50 lit ) , sakote , nupirksiu tuo pačiu .



Aš norėčiau kakavos ir želatinos po kelis pokiukus, jei galima blush2.gif
Dėl padėklų, tai aš važiuosiu į Vln, gal kartais pavyktų kokį planą suregzti blush2.gif
Atsakyti
olesta netinginiauja vis kepa ir kepa,labai grazus tas jubiliejinis,rozes pavyko puikiausiai!!!!Ir masiniuku zole tokia vesli vesli wub.gif labai labai dailiai papuosta!!!!
Atsakyti
labutis mirksiukas.gif klausykit o i ta MMG butina glicerino deti g.gif noriu savo mazajai padaryt grazu torta su princese,ryt du metukai.tortas:biskvitas,pertepimas- mandarinai,plakta grietinele su zalatinu.ar galesiu uzklot su MMG?
jetus visus Siaulius ismaisiau dazu ieskojau,bet nieks nezino doh.gif dar i sald.fabr.RUTA nebuvau,gal ten butu g.gif tai nusipirkau braskiniu cukraus milteliu,matysim kas gausis(tik gaila mazoji braskem alergiska)
olesta,koks grozis!!!!mmmmm...
Atsakyti
ačiū 4u.gif stengiausi.....

Į MMG nebūtina dėti glicerino, mano visi tortai dengiami šia mase paskutiniu metu, nededu jokio glicerino nė lašiuko, o su miltukais atsargiai, labai gerai išmaišykit gal vandeny sakyčiau, su degtine kažkas gaunasi ni to schmoll.gif
Atsakyti
skaitineju vis tyliai jusu temuke ir groziuosi wub.gif kartais ir pati ka pakepu, betnedristu dar rodytis blush2.gif
iskilo man toks klausimelis-zadu sestadieni lekti i kauna, tai man gal galit pasakyti kur geriausia nuvaziuoti nusipirkti papuosimu tortams ir siaip visokiu priemoniu g.gif
Atsakyti
Olesta saunuole darbstuole tobulai kruopsciai elegantiskai be piekaistu padaryti tavo torteliai o tas zalias koks mielas man nezinau kuom turbut visuma wub.gif
Monikute sveika parsiradus drinks_cheers.gif as vistiek noriu pamatyti tavo geliu fotosesija blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(nekava @ 2010 01 13, 16:16)


as viska perkuosi Ariavitoi tik aisku ten dazu ner jokiu
Atsakyti
Olesta, tas jubiliejinis koks gražuolis wub.gif rožytės tikrai labai dailios. Ir mašiniukai linkmsi thumbup.gif
Atsakyti
[B][B]Olesta, [/B][/B]tortų grožybė, tai tiesiog nuostabu thumbup.gif clap_1.gif , be žodžių, praradau kalbos dovana first.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 01 13, 14:12)
ačiū  4u.gif  stengiausi.....

Į MMG nebūtina dėti glicerino, mano visi tortai dengiami šia mase paskutiniu metu, nededu jokio glicerino nė lašiuko, o su miltukais atsargiai, labai gerai išmaišykit gal vandeny sakyčiau, su degtine kažkas gaunasi ni to  schmoll.gif

aciu,sirdele,nuraminai,jau galvojau kad nieko man nesigaus.Seniau(pries 15m)kepdavau tortus visiems pazystamiems visokiom progom,pati dariau rozes,puosdavau su bize,nes visokiu kaip dabar ,,pribembasu,,nebuvo ir buvo grazu.Reiks bandyt naujoviskai,kai padarysiu ikelsiu jusu kritikai ax.gif
geliu lapelius lidot su vandeniu?ar dar koks budas yra?
Atsakyti
Turbūt dar niekas tiek daug nekomentavo lotuliukas.gif

Tai va....

Cloudlet - fantastiškas debiutas 4u.gif

ligita33
- su masės dengimu ir man tas pats š gaunasi... ale neprarandu vilties blush2.gif Pirmasis, žaliasis, tortukas gražus, tik man į jį žiūrint norisi kažkokio atspirties taško, kažko tokio, kas išryškėtų g.gif va figūrėlės iškart pakeitė vaizdą mirksiukas.gif Antrajam torčiukui trūksta krupštumo blush2.gif

Adriu
- koks kabrioletas wub.gif

kirbe
- labai daili tvorelė, viršus mane sužavėjo wub.gif patinka man tokio tipo išlietas šokoladas wub.gif Vaikiškas tortukas irgi žavus thumbup.gif

zuliaska - pasigedau kruopštumo blush2.gif bet te tau baliončikas už pastangas 4u.gif

Jolka999 - pirmame torčiuke norėtųsi, kad lėlytės "kojos" būtų ilgesnės blush2.gif antrajame torčiuke lėlytės superinės thumbup.gif o papulių ekspertės papuliai kaip visad be priekaištų biggrin.gif





Atsakyti