Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Sveikuciai 4u.gif

Jone, laaaabai grazios rozes wub.gif
Maciau Cipciuko knyga namie, nu kas per grozis bigsmile.gif
Zaismingas Stiklas, nu nerealu, kokie mokymosi tempai, saunuolis 4u.gif

Velnias, as pamirsau patikrint savo MMG, jau pora paru stovi, is pradziu tai minksta labai buvo, nuostabi. O glicerino as nedejau nes neturiu ax.gif Siaip ji tinkama ir lipdymui, gal nebent truputi krakmolo ideti arba cukraus pudros, reikia ziureti konsistencija. Beje, as sudejau labai nedaug palyginus c. pudros, apie 500-600 g, nors zelatinos ir aliejaus dejau tiek kiek meian recepte nurode, taip pat ir gliukozes sirupo ax.gif

Tiesa, dar pamirsau, vakar pasiruosiau mase sokoladinems rozems, bus ryskiai tamsiai rozines biggrin.gif Beje, jokio nei menkiausio riebaliuko man neissiskyre, supyliau medu (dirbtini) ir viskas puikiai issimaise. Tikiuosi medaus nepadauginau, is akies pyliau biggrin.gif Tik man nepatinka dirbtinis medus, bet tiek to rolleyes.gif Ir as niekada neminkau mases ja padarius, sudedu i plevele graziai ir dedu i saltytuva ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazuliux: 15 sausio 2010 - 10:00
QUOTE(ŽaismingaStiklas @ 2010 01 15, 01:08)
Va,dėl rožių šokoladinių  biggrin.gif  Pirma-tos baltos rožės tai NEREALIOS, dievaži kai iš svetimo daržo nukniauktos  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Aš ir prieš savaitę bandžiau daryti šokoladines rožes, bet aš dėjau natūralų,kietą medų ir kai man viskas sušoko į guzą ir išsiskyre riebalai, tai galvoju "nu čia kas nesamonė" tai po šitos minties tas "guzas" buvo labai skaniai sušveistas  lotuliukas.gif O db skaitau ir žiūriu,kad čia viskas taip ir turėjo vykt  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 
Taidb masę,jaugalima sakyt daryt moku, telieka išmokt meistraut rožes  thumbup.gif

o man neisejo su naturaliu medumi schmoll.gif ,trapi mase gavosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(rikke @ 2010 01 15, 09:05)
o man neisejo su naturaliu medumi  schmoll.gif  ,trapi mase gavosi  g.gif

As esu pora kartu dariusi su naturaliu, viskas buvo net labai liuks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(loret30 @ 2010 01 15, 10:35)
g.gif Taip bandžiau,bet vistiek tirpo,rankos labai šiltos buvo,nors ir per maišelį dariau...ax.gif


Karšta moteris hihihi.gif

QUOTE(mazuliux @ 2010 01 15, 10:55)
Ir as niekada neminkau mases ja padarius, sudedu i plevele graziai ir dedu i saltytuva  ax.gif


Manau paminkius ir išsiskirtų riebaliukas g.gif

QUOTE(mazuliux @ 2010 01 15, 11:08)
As esu pora kartu dariusi su naturaliu, viskas buvo net labai liuks  unsure.gif


Matyt nuo medaus irgi daug kas priklauso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2010 01 15, 10:08)
As esu pora kartu dariusi su naturaliu, viskas buvo net labai liuks  unsure.gif

einu bandyt dar karta
Atsakyti
zaismingastiklas,tortas labai dailus,nei pridesi,nei atimsi,tikrai prasoki daugeli musu


QUOTE(Olesta @ 2010 01 14, 22:34)
ne nu Tu vaikinas pavarai  blink.gif  išradingas, kūrybingas, su jumoro jausmu - stačiai talentas ir auksas, jetus kaip kažkuriai nuskils  wub.gif  lotuliukas.gif


pasiseks tai,kuri nemokes tortu kepti,nes kitaip tai galas jai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksiukas @ 2010 01 15, 09:42)
Laba diena, o kur nusipirkti glicerino? smile.gif ir noriu paklausti Meain masė tinka tik dengimui?Lipdymui ne? ax.gif

Aš kaunietė, tai man regis pirko man jį šilainių poliklinikos vaistinėje, na žodžiu ten kur vaistus gamina.
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 01 15, 09:24)
Karšta moteris hihihi.gif
Manau  paminkius ir išsiskirtų riebaliukas  g.gif
Matyt nuo medaus irgi daug kas priklauso  smile.gif

Ai, o kam minkyt jei pats nesiskiria, mases daugiau gaunasi lotuliukas.gif Taupyt siais laikais reikia biggrin.gif Pala pala, padarysiu rozes pati, tada galesiu sneket, nes dar juk nezinau kas gavosi, nors sukietet tai gerai sukietejo mase unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2010 01 15, 12:17)
Ai, o kam minkyt jei pats nesiskiria, mases daugiau gaunasi  lotuliukas.gif Taupyt siais laikais reikia  biggrin.gif Pala pala, padarysiu rozes pati, tada galesiu sneket, nes dar juk nezinau kas gavosi, nors sukietet tai gerai sukietejo mase unsure.gif


Tai šokoladas juk visad sukietėja hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 01 15, 10:29)
Tai šokoladas juk visad sukietėja hihihi.gif

Tai ka as ir sakau, juoksis tas kas juoksis paskutinis lotuliukas.gif Nes neaisku ar viskas gerai gausis. Bet kokiu atveju pasipasakosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jonė* @ 2010 01 14, 22:18)
Na va,jau dirbau tai dirbau,bandziau lipint rozes,pagal Kirbe man neisejo,matyt kazko neikirtau,tai plagijavau *monikute*
user posted image
Kazkas gavosi,as laimingas,nes ankstesnes rozes,tai kosmaras

gavosi super duper, kad man taip gautusi šokinėčiau iki lubų biggrin.gif
Atsakyti
Aciu blush2.gif Sunkiausia man belipinant rozes budavo tai,kad nezinau ka daryt su ziedlapiais,o *monikute* parode,kad i trikampiuka galima sulenkt ir problema issisprende
Atsakyti