Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Olesta @ 2010 01 17, 10:17)
o kas sakė, kad MMG ant grietinėlės negali dėt, dabar ten trys kremai ir viskas susivėlę  unsure.gif  nuimčiau peiliu visus kremus, suplakčiau į vientisą masę, aptepčiau išlyginčiau tortą, duočiau pastingti ir apdengčiau  blush2.gif

tikrai galvojau, kad negalima doh.gif tai ką, einu krapštyt... doh.gif labai ačiū už patarimus aciuks.gif

o MMG laikiau kambario temp per naktį, bet kaip akmuo... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EcceHomo: 17 sausio 2010 - 10:35
Aize, labai gražus jubiliejinis tortas Mamytei thumbup.gif šauniai padirbėjai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 01 17, 10:29)
Aize, labai gražus jubiliejinis tortas Mamytei  thumbup.gif  šauniai padirbėjai  thumbup.gif

Ačiū 4u.gif
Žinok raičiau jį visą dieną doh.gif Dar vakare apie tave pagalvojau, kaip tu ti spėji per dieną ne vieną padaryti tai nesuprantu mastau.gif Ir MB tą patį sakiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aize @ 2010 01 17, 10:32)
Ačiū 4u.gif
Žinok raičiau jį visą dieną doh.gif Dar vakare apie tave pagalvojau, kaip tu ti spėji per dieną ne vieną padaryti tai nesuprantu mastau.gif Ir MB tą patį sakiau biggrin.gif

nepatikėsi, bet su debesėliu ir saulute užtrukau ilgiausiai doh.gif pradėjau puošti aš jį 20.30 vakaro, baigiau 00.10 blink.gif baisiai ilgai čia man, turint omeny, kad masė jau buvo pagaminta, o tortas buvo išlygintas dieną blush2.gif o krikštynų, barbę per dieną pasidariau, aišku su pertraukomis, nes dar du vaikai namie sukinėjasi, krikštyninį per pirmą sūnaus pokaituką, barbę per antrą miegelį, tą tumba jumba nulipdžiau jau vėlai vakare į kompą akis įbedus, o nudzibavau kitos dienos ryte prieš pat išvykstant nu regis klaip toj dainoj, regis ir vargo nebuvo........ lotuliukas.gif tas krikštyninis užėmė trumpiausiai laiko, o man pats mieliausias blush2.gif
Atsakyti
kad jau yra kur, tai aš vėl paklausiu... 4u.gif

MMG kaip akmuo doh.gif ar tik minkyt tarp ranku (sunkokai gaunasi) ar yra kitas būdas paminkštint?
Atsakyti
Labasrytas mergaites, kiek jus cia grozybiu pridejusios bigsmile.gif

Olesta - visi tortukai nuostabus, bet tas baltas su meskiu tai pasakiskas, pasivogsiu ideja is gelyciu sirdute sudelioti, tikiuosi nesupyksit blush2.gif o ta opse deize is paslapciu sodo tai siek tiek prajuokino mane biggrin.gif ji man panasi i opsiu deiziu persirengusi mergaite lotuliukas.gif tik prasau neisupykit, tiesiog mane pralinksmino ta figurele, nors as nei tokios nesugebeciau nlipinti blush2.gif

vinesa - matosi, kad grazia barbe sukonstravai, saunuole 4u.gif

Mileta - kokis masiniukas bigsmile.gif o ir barbe daili, tik kazkur liemuo jos prapuoles rolleyes.gif

Pintike - man patiko tavo gelyciu isdestymas, kad jos nesuglaustos, siek tiek su tarpukais viena nuo kitos, bet puikiai atrodo thumbup.gif

daividija - paslapciu sodas nerealus, su visais tomblibukais ir igliais pigliais thumbup.gif to kito nepamenu vardo biggrin.gif

DONRA - na ir gausybe tortu, ir visi nerealiai grazus, tas meskiukas koks mielas, ir teniso rakete ir tas ramunetasis, nu visi visi pasakiski thumbup.gif

JOLKA999 - va tai tau, koks kamuolys, tik imk ir neskis i krepsinio aiksteles smile.gif sauniai padirbeta 4u.gif

Dzanetukas - koks mielas tortukas, nu nei pridesi nei atimsi wub.gif jei galima kopinu as ji rolleyes.gif

kersiene - va cia tai tortai, visi teminiai ir dar tiek ju daug, tikrai padirbeta kaip reikiant thumbup.gif

aize - na ir kantrybes turejimas, sitiek roziu prilipinti, saunu tikrai, ir ideja puiki smile.gif

p.s. Olesta, laukiu likusiu tortuku, kazkas zadejo kitus siandien ikelti rolleyes.gif tongue.gif
Atsakyti
blink.gif nu nieko sau 6 per savaitę atnešiau ir dar mažai blink.gif gana jau gana, tas pažadas buvo užvakar, vakar sudėjau likusius, nebūkit apžiorais, kaip mano dukrytė sako lotuliukas.gif

imkit, kopijuokit, man nieko negaila, tiesiog nusibodo čeverykai ant krikšyninių tortų, prašė kuklaus savam žmonių rate draugai krikštijo berniuką, tai man pasirodė, kad taip papuoštas tikrai bus neperkrautai kuklus... blush2.gif upsė deizė sakau man gryna genties vadė, mat aš nusipirkau sugarflare dažus, o jie pasirodo išintensyvėja po kiek laiko doh.gif tai kai ryte pamačiau tą hana lulu šventės dalyvę, tai dieve tu brangus, sakau soliariumo per daug pagavus lotuliukas.gif nu bet ką daryti, kai nemoki lipdyti, pirkti nėra, sukies iš padėties, kaip išmanai blush2.gif
Atsakyti
kersiene, gražūs torčiukai, ir Bartas gavosi gražus

Olesta, šaunuolė, kai taip sugebi suktis su vaikais thumbup.gif žinau, nelengva, bet tavo torčiukai visad gražučiai, yra į ką akis paganyti bigsmile.gif

aize, kiek daug rožyčių bigsmile.gif

O kur Cipciukas vėl dingo, ar nebus įsisirgus g.gif

Tiesa, gal ne į temą, bet gal kas žino, kur galima būtų įsigyti mažą formą torčiukui kepti, pvz, 18-20 cm, nes visur tik nuo 24cm standartinės.
Atsakyti
QUOTE(EcceHomo @ 2010 01 17, 11:59)
kad jau yra kur, tai aš vėl paklausiu...  4u.gif

MMG kaip akmuo  doh.gif  ar tik minkyt tarp ranku (sunkokai gaunasi) ar yra kitas būdas paminkštint?


Labai trumpai pasildyti mikrobanginei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neli @ 2010 01 17, 12:26)
Tiesa, gal ne į temą, bet gal kas žino, kur galima būtų įsigyti mažą formą torčiukui kepti, pvz, 18-20 cm, nes visur tik nuo 24cm standartinės.


as kazkada iki parduotuvej tokia paprasta mazyte 18cm skersmens pirkus esu, pamegink, gal rasi. arba gal arevitoj butu, net nezinau g.gif

Olesta, labai atsiprasau 4u.gif ne apzora as, tikriausiai nuzvairavau ne taip, na perskaiciau zinute, o i data visai nepaziurejau doh.gif o del opsio deizio, tai as nei tokios nenuliinciau ax.gif gerulis jis man, toks linksmas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglejk: 17 sausio 2010 - 11:53
Kersiene-saunus tortai,ir Bartas yra Bartas 4u.gif
Aize-grazios rozikes thumbup.gif
Atsakyti
Eglejk, a ko atiprašinėti, viskas gi ok lotuliukas.gif va aš tai įtariu ne taip vienos kepėjėlės niką parašiau, persiprašau tikrai blush2.gif 4u.gif
Atsakyti