Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Cipciuk, jei nepersudetinga, tai per autobusiu siuntas puikiausiai glima siusti, jie uzraso, kad duztamas daiktas ir viskas, teko siusti pilna deze nagu laku, UV lempa, viskas nukeliavo i kita Lietuveles puse kuo puikiausiai smile.gif

p.s. jei padekliukai butu iki sausio 22d., tai as tada pati pasiimciau, o jei ne, tai gal tada per autobusu siuntas g.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2010 01 09, 04:38)
Cipciuk, jei nepersudetinga, tai per autobusiu siuntas puikiausiai glima siusti, jie uzraso, kad duztamas daiktas ir viskas, teko siusti pilna deze nagu laku, UV lempa, viskas nukeliavo i kita Lietuveles puse kuo puikiausiai smile.gif

p.s. jei padekliukai butu iki sausio 22d., tai as tada pati pasiimciau, o jei ne, tai gal  tada per autobusu siuntas  g.gif


Ir pigiau nei paštu būtų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ŽaismingaStiklas @ 2010 01 09, 02:40)
Ir pigiau nei paštu būtų  thumbup.gif

Čia kaip pažiūrėsi ir kokį svorį siųsi schmoll.gif Bet mes jau čia ne į temą kalbam tikrai. mirksiukas.gif
Atsakyti
poster_offtopic.gif as ir dar ne i tema noreciau paklausti, kuriam ten tiksliai sandelyje bazes prekiauja tais padeklais g.gif prisireike ir man dirol.gif

beje vakar kiek daug nuostabiu tortuku pridejot, buvo kur akis paganyti thumbup.gif tik mokytis ir mokytis is jusu ax.gif
Atsakyti
Nėra jų dabar , sakė bus po poros savaičių ....apie 14 sandelį , netoli turgaus ( gal 15 .16 . gal 13 ) nu neįsidėmėjau tiksliai doh.gif , tik gryžus sumasčiau , kad jums parodyt .

Stiklas , o tai kur tos autobusų siuntos yra ? g.gif ....aš nesiuntus per ten niekada .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 09 sausio 2010 - 08:32
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image nebekalbu, žodyne žodžių pritrūkau...........................................
Atsakyti
Sveikutes, kaip matau cia nenuobuodziaujat blink.gif
Konvalijos radikulis - man irgi tokio reikia bigsmile.gif
Kirbes leliuke ir kamuoliukas super spalvytes
Asseni tortas - zandikaulis atvypo
Cypciukas, kaip visada- balzamas sielai lotuliukas.gif
Rimami masiniukai labai silti ir mieli
o Migleų9 voverytes blink.gif blink.gif - reik man pas tave i kursus lotuliukas.gif
Papildyta:
cia mano drbeliai keli
user posted image


user posted image

user posted image

visi trys snikersai, puosti beze, geles pastilazas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meduolytee: 09 sausio 2010 - 10:25
Labas rytas.

As irgi tokio padeklo noriu, tik nezinau kam man jis reikalingas dar lotuliukas.gif

Bet jau kokia grazi sita tema. Aciu visiems uz komentarus tortui. Tik dar pergyvenu kaip ji vakar daveze unsure.gif , veze 100 km i kaima sunkeliais doh.gif

Migle, figureles, kaip visada auksciausios klases, vat tik pacioje kompozicijoje kaz ko man truksta, gal aukstesniu egliuciu, nezinau net....

Gitule, padirbejai, super. Sakyk, o kodel nebandau beze, o sviestini krema?

Aj, dar viena dariua irgi naktinis darbas. Kaz kaip neivertinau savo galimybes. Darbas su tortais labai, pasirodo, sunkiai suderinamas.

Turejo buti piratu sala. Bet tik tam tortui, visam papuosimui, figurelem ir t.t. turejau tik viena ir tai nepilna vakara, nes dar vestuvini reikejo uzbaigt. Tai ir gavosi ar tai nepabaigtas, palmes siek tiek apdraskytos doh.gif

user posted image

user posted imageuser posted image
juodas miskas, MMG, marcipanas
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image




Papildyta:
QUOTE(Asseni @ 2010 01 09, 10:08)
Labas rytas.

As irgi tokio padeklo noriu, tik nezinau kam man jis reikalingas dar lotuliukas.gif

Bet jau kokia grazi sita tema. Aciu visiems uz komentarus tortui. Tik dar pergyvenu kaip ji vakar daveze  unsure.gif , veze 100 km i kaima sunkeliais doh.gif

Migle, figureles, kaip visada auksciausios klases, vat tik pacioje kompozicijoje kaz ko man truksta, gal aukstesniu egliuciu, nezinau net....

Gitule, padirbejai, super. Sakyk, o kodel nebandau beze, o sviestini krema?

Aj, dar viena dariua irgi naktinis darbas. Kaz kaip neivertinau savo galimybes. Darbas su tortais labai, pasirodo, sunkiai suderinamas.

Turejo buti piratu sala. Bet tik tam tortui, visam papuosimui, figurelem ir t.t. turejau tik viena ir tai nepilna vakara, nes dar vestuvini reikejo uzbaigt. Tai ir gavosi ar tai nepabaigtas, palmes siek tiek apdraskytos doh.gif

user posted image

user posted imageuser posted image
juodas miskas, MMG, marcipanas




nerealu, Asseni
Papildyta:
user posted image
tortas su maskapone, pastilazas


medutis, patilazas, beze
user posted image

medutis, pastilazas, beze
user posted image[/URL]






siam kartui tiek... gal kam tiks ideja kuri.
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2010 01 08, 23:01)
O kaip tie popieriniai pinigai padaryti?  g.gif



tu pinigu yra pirkti...jie valgomi.....

QUOTE(Migle79 @ 2010 01 08, 23:41)


Tortas darytas mergaitei, kurios gimtadienis sausio 31 d. Tad bandžiau suderinti dvi šventes. Prašė padaryti tortą būtent su voverytėmis rolleyes.gif

Viduje - vaisinis tortas, papuošimai - pastilažas, marcipanas, šokoladinė sald. masė,

nu jau kokios voverytes....nu mano rankos turbut is uzpakalio auga,niekaip man tokie baibkai nesigauna nulipdyti...,o ir nelabai megstu as su jais zaisti...jau geriau geliu 100 padaryciau....arba lepeliu kokia štuka..... lotuliukas.gif

QUOTE(Cipciukas @ 2010 01 09, 00:34)
17 jau .... laugh.gif ...

Bet man toks klausymas iškilo ..... o kaip aš jums juos atsiūsiu  unsure.gif ...gi jie stikliniai .....o pašte siuntinius mėto kaip papuola .....ką mąstot , įdėjų prašyčiau  g.gif


na as tai kai MB bus namie,tai y masina ir atlekiam pas Cipciuka y svecius lotuliukas.gif

Meduolytee,nu ir tortu gausumas.....o jau nuotaku pasirinkimas biggrin.gif Zaismingas Stiklas,rinkis kuria tik nori...viena uz kita grazesnes..... mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
viskas, širdies smūgis, ate wacko.gif wacko.gif wacko.gif Meduolyte su asseni dabaigė mane visai doh.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted image,
daugiau neturiu ka pasakyt...
Atsakyti