Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Krikščioniškieji GN

QUOTE(Ozkutas @ 2010 12 04, 20:14)
Stiprybes tau Meskute.  4u.gif As savo pirmaji palaidojau, zinau kaip skauda  verysad.gif


dekui verysad.gif
Atsakyti
Ka galetumete pasakyti apie gydytoja Banga Kulikauskaite? nes siandien buvau silainiu poliklinikoj pas Jakutiene ir ziauriai nepatiko ,nieko isviso nepaaiskino ,technika caro laiku ,kazkokia susiraukusi ,praktiskai nesnekejom nieko... beto nesugebejo pamatyti 6 savaiciu nestumo ir paklause tik kada turejau sirgt mmm. apsizlimbus paskambinau draugei kuri lankesi visa nestuma pas Banga ir labai ja isgyre .tai manau prasysiu siuntimo pas ja ,tik labai idomu butu nuomoniu pasiklausyt is pradziu ,kad neuzsokciau nuo vilko ant meskos ... g.gif
Atsakyti
Banga budejo kai atvaziavau gimdyti. Lb svelni, paslaugi, rupestinga. kai su pirmu kirpo vandenis - tai lipau sienom ir klykiau is skausmo(ne kkgn), o kai su antru pakliuvau pas ja - net nepajutau kada prakirpo - svelnumas neispasakytas. biggrin.gif tad manau drasiai lankyciausi pas ja ir nestumo metu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shventoji @ 2010 12 07, 17:15)
Ka galetumete pasakyti apie gydytoja Banga Kulikauskaite? nes siandien buvau silainiu poliklinikoj pas Jakutiene ir ziauriai nepatiko ,nieko isviso nepaaiskino ,technika caro laiku ,kazkokia susiraukusi ,praktiskai nesnekejom nieko... beto nesugebejo pamatyti 6 savaiciu nestumo ir paklause tik kada turejau sirgt mmm. apsizlimbus paskambinau draugei kuri lankesi visa nestuma pas Banga ir labai ja isgyre .tai manau prasysiu siuntimo pas ja ,tik labai idomu butu nuomoniu pasiklausyt is pradziu ,kad neuzsokciau nuo vilko ant meskos ... g.gif

Siūlau rinktis, manau nesigailėsit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shventoji @ 2010 12 07, 18:15)
Ka galetumete pasakyti apie gydytoja Banga Kulikauskaite? nes siandien buvau silainiu poliklinikoj pas Jakutiene ir ziauriai nepatiko ,nieko isviso nepaaiskino ,technika caro laiku ,kazkokia susiraukusi ,praktiskai nesnekejom nieko... beto nesugebejo pamatyti 6 savaiciu nestumo ir paklause tik kada turejau sirgt mmm. apsizlimbus paskambinau draugei kuri lankesi visa nestuma pas Banga ir labai ja isgyre .tai manau prasysiu siuntimo pas ja ,tik labai idomu butu nuomoniu pasiklausyt is pradziu ,kad neuzsokciau nuo vilko ant meskos ... g.gif

NUOSTABI GYDITOJA,lankausi pas ja nuo nestumo pradzios ir labai dziaugiuosi,maloni,paslaugi,profesonali,puiki kaip zmogus ir savo dabba gerai ismananti.nebuvau niekur sutikus tokios malonios ir profesonalios medikes,zmogus dirba pagal pasaukima.Bet siuntimo nelabai gausi,tai tada reikes i kasa sumoketi 200lt,kad galetum lankytis krikscioniskuose ir pasirinkti daktare.bet as nesigailiu nei lito buciau ir daugiau sumokejus,super ten visas personalas.
Atsakyti
labai aciu mergytes ,butinai pas ja apsilankysiu jau rytoj 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

as lankausi centro poliklinikoj, galvoju gimdyti KGN. gal kuri galit pasakyti ar reikia isanksto nueti ten susitarti, uzsiregistruoti smile.gif , ar uztenka nuvaziuot gimdymui prasidejus ir priims? ar gimdymas KGN mokamas?

Dekui uz info mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pupsikutas @ 2010 12 13, 14:17)
Sveikos mamytes,

as lankausi centro poliklinikoj, galvoju gimdyti KGN. gal kuri galit pasakyti ar reikia isanksto nueti ten susitarti, uzsiregistruoti  smile.gif , ar uztenka nuvaziuot gimdymui prasidejus ir priims? ar gimdymas KGN mokamas?

Dekui uz info  mirksiukas.gif


Sveika, as taip pat lankausi centro poliklinikoj ir gimdysiu KGN tad galiu truputi papasakot. smile.gif eiti ten is anksto nera reikalo ( na nebent i paskaiteles jei nori ir ligonine apziurer kaip ten vidui viskas atrodo). Siap baigiantis nestumui jei jau tau bus 40savaiciu tai tau ar taip ar taip duos siuntima i KGN nes centro poliklinikai ir priklauso sie namai. Gimdymas nemokamas ( jei turi soc. pazymejima). Taigi kai tik pajunti kad jau gimdai gali drasiai ten vaziuoti ir tave priims su isskestomis rankomis. mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu uz info smile.gif . o kaip manot ar ten reikia tartis su kokia nors gydytoja del gimdymo? ar rizikuot gimdyt nesitarus g.gif ?
Atsakyti
As tariausi ir del to labai dziaugiuosi. Nors gimdymo namai mazi, bet mano gimdymo diena buvom kokios 4-5 gimdyves. Budinciai gydytojai tektu priziureti visas... Gerai, kad mano gydytoja pas mane daznai ateidavo, o kai pastebejo, kad uzeinant saremiams krinta leliuko tonai, visa laika buvo salia ir stebejo, nors tuo metu vyko ir kiti gimdymai. Man prireike Cezario pjuvio, kuri pati mano gydytoja ir padare, nors niekada net pagalvojus nebuvau, buvau 100 proc. isitikinus, kad Cezario man neprireiks...
Atsakyti
o kokios mazdaug susitarimo su gydytoja kainos?
Atsakyti
Kaba oficialus kainorastis, bet moki asmeniskai. Kaina 690, o mano gydytoja paprase 800. Daug, bet tikrai negaila 4u.gif
Atsakyti