Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip dėl alimentų?

QUOTE(rasagne @ 2010 01 18, 21:21)
Labas, mamytes. Pati ka tik baigiau teismu maratona (3 pakopas praejau) ir nusivyliau Lietuvos teismu sistema. Karas vyko 1.5 metu. Niekam nebuvo idomu, ar vaikas turi per ta laika, uz ka valgyt ir apsirenk, ar ne(tevas nemokejo tada, nemoka ir dabar). Teisejai (nugyvene jau amzeli nemenka) snekejo taip lyg vaiku butu neaugine. Buvau surinkus visus cekius (uz komunalines, maisto, higienos, aprangos ir t.t. prekes) ir nieko gero nepesiau. Net neatsizvelge i pateiktus irodymus ir priteise 500 litu, nors as reikavau 1200 lt (buvo pateikti visi irodymai, jog tokia suma reikalinga).

O kantrybe tai apsisarvuot tikrai reikia  4u.gif

unsure.gif nu cia tai gal kiek ir per daug-1200lt.
man gavosi irgi apie 1200,minimaliom kainom,bet itraukiant-absoliuciai viska-ir kojines,ir kelione prie juros...bet ta suma padalinus is 2-gaunasi po 600lt.
ojei tau iseina vienam vaikui-2400,tai kiek reiketu,auginant tris vaikus?
Atsakyti
Laisvai smile.gif vaikas yra alergiskas, tai perku rubelius is parduotuviu, maisto bet kokio irgi nepaduosi. ka nors uzvalgo, iskart isberia, kartais net nezinau nuo ko. bandziau pora kartu pirkt rubelius is turgaus, tai po pirmo skalbimo neaisku kokia rubelio ismiera, vandens spalva irgi pasikeicia. o kur pramogos, keliones.... skaiciavau viska - nuo popieriaus iki benzino islaidu
Papildyta:
Auginant tris vaikus tiek neleistum... bet kai yra vienas ir yra gerom salygom galimybes (bent jau kolkas), tai kodel gi neaprupint vaiko paciu geriausiu
Pirmos instancijos teismas sutiko su mano motyvais ir irodymais, bet... antra instancija buvo labai jau senamadiska (pvz. batus vaikui galima nupirkt uz 20 lt, pedkelnes vienas galima nesiot metus ir t.t.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasagne: 18 sausio 2010 - 21:29
QUOTE(rasagne @ 2010 01 18, 21:26)

Pirmos instancijos teismas sutiko su mano motyvais ir irodymais, bet... antra instancija buvo labai jau senamadiska (pvz. batus vaikui galima nupirkt uz 20 lt, pedkelnes vienas galima nesiot metus ir t.t.)

taip jau, taip jau doh.gif tipo per metus pedkelniu neisaugs ir nenusiskalbs, tik vienas turint. Tikriausiai tas teisejas tik vienas kojines turi, bet ir tu neskalbia, tai taip ir galvoja doh.gif
O gal nepriteise jusu norimos sumos, nes tiesiog vyras nedaug uzdirba, tai nelogiska butu vaikui paskirti daugiau, nei liktu paciam suaugusiam vyrui pragyvenimui?
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2010 01 18, 22:37)
taip jau, taip jau  doh.gif tipo per metus pedkelniu neisaugs ir nenusiskalbs, tik vienas turint. Tikriausiai tas teisejas tik vienas kojines turi, bet ir tu neskalbia, tai taip ir galvoja   doh.gif
O gal nepriteise jusu norimos sumos, nes tiesiog vyras nedaug uzdirba, tai nelogiska butu vaikui paskirti daugiau, nei liktu paciam suaugusiam vyrui pragyvenimui?



cia ir yra idomiausia, kad antros instancijos teismas konstatavo, kad tevas yra jaunas, darbingas, pakankamai uzdirbantis (dirba pagal patenta ir nenustate, kiek jis is tikro uzdirba ax.gif ) ir isgaletu moketi, kiek as reikalauju, bet vaikas neturi jokiu spec. poreikiu, todel jie nusprende, kad bus gana 500 lt. Teiseju kolegijoj buvo dvi pagyvenusios motereles ir vyras, kuriam apskritai ant visko nusispjaut. tai teisejos pradejo man aiskint, kad jos ir vaikus augino ir zino kiek ir ko vaikui reikia ir kiek kas kainuoja. po siu zodziu man tik juokas sueme ir buvo aiski bylos baigtis. taio vos joms ir nepasakiau, kad kas buvo anais laikais, tai jau dabar sito nera, bet pratylejau... 4u.gif yra ir auksciausio teismo isaiskinimas, kad jei tevai gali vaikui skirti daugiau nei minimalus poreikiai, tai jie privalo tai daryti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasagne: 18 sausio 2010 - 21:54
QUOTE(rasagne @ 2010 01 18, 21:51)
cia ir yra idomiausia, kad antros instancijos teismas konstatavo, kad tevas yra jaunas, darbingas, pakankamai uzdirbantis (dirba pagal patenta ir nenustate, kiek jis is tikro uzdirba  ax.gif )

Kokias pajamas nurodė tėvas?
Kokios jūsų pajamos?
Atsakyti
tevas nurode, kad jo pajamos 500 lt
Atsakyti
QUOTE(rasagne @ 2010 01 18, 21:55)
tevas nurode, kad jo pajamos 500 lt

O jūs?
Atsakyti
virs 3000
Atsakyti
QUOTE(rasagne @ 2010 01 18, 21:55)
tevas nurode, kad jo pajamos 500 lt

Aaaaaaa, tada dar gerai, kad tiek priskyre, nes (bent jau mano manymu), kaip gali vyras visa atlyginima atiduot vaikui, o pats neturet is ko gyventi (cia kalbu apie legalias pajamas). O galejo 250Lt priskirt.
Atsakyti
QUOTE(rasagne @ 2010 01 18, 22:05)
virs 3000

Tarkime jei manėte, kad tėvo atlyginimas yra lygus jūsų pajamoms, ir vaikui prašėte skirti 1200, tai reiškia, jog pateikėte įrodymus, kad kas mėnesį vaikui išleidžiate 2400Lt?
Baisu net pagalvoti kiek išleidžiate vaikui, jei manėte tėvą uždirbant mažiau...

Teisingai supratau - dviejų metų vaikui? Padėvėtos formulės dar nereikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medinis: 18 sausio 2010 - 22:11
tevo pajamos didesnes nei motinos, tik verslo liudijimas leidzia rodyt tokias pajamas, kokias nori (jei protingas busi, niekas neirodys kitaip). teismas taip pat konstatavo, kad turtine padetis musu lygi. O irodymu pateikiau. be irodymu juk niekaip negalesi reikalaut tokiu pinigu. aisku, niekas netrukdo ir 10000 reikalaut 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasagne @ 2010 01 18, 23:03)
O irodymu pateikiau. be irodymu juk niekaip negalesi reikalaut tokiu pinigu. aisku, niekas netrukdo ir 10000 reikalaut  4u.gif

Taigi dviejų metų vaikui be specialių poreikių reikia 2400Lt/mėn. Kaip išsiversit su 1700Lt/mėn? Ar labai sunku bus?
Atsakyti