Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai. XIV tema

Mes irgi pradėjome planuoti vestuve,s tai fofografas - viena pirmųjų užduočių. Didelis jų pasirinkimas, bet ieškom, kad ir gerai būtų, ir už normalią kainą.
Atsakyti
oj uzjauciu as jaunuosius, nepavydetina padetis... kokiu pasitaiko aferistu, kaip jiems sazine paskui nekliba..juk tai lieka prisiminimas visam gyvenimui.. g.gif doh.gif ot kaip suknu issirinkti gera fotografa, nors issirinkes vistiek drebek ar nepaves doh.gif ... nju merginos gal kas susiduret su liutauru paskeviciumi ? 4u.gif butu ydomi nuomone ? ..gal kas samdotes ? ax.gif man forumiete rekomendavo, bet kazkaip nepatikimai atrodo kai paprasiau foto ar gali savo parodyti prapuole lotuliukas.gif vadinasi ... g.gif ...kazkas ne taip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2010 01 13, 20:54)
oj uzjauciu as jaunuosius, nepavydetina padetis... kokiu pasitaiko aferistu, kaip jiems sazine paskui nekliba..juk tai lieka prisiminimas visam gyvenimui.. g.gif  doh.gif  ot kaip suknu issirinkti gera fotografa, nors issirinkes vistiek drebek ar nepaves  doh.gif  ... nju merginos gal kas susiduret su liutauru paskeviciumi ?  4u.gif  butu ydomi nuomone ? ..gal kas samdotes ?  ax.gif  man forumiete rekomendavo, bet kazkaip nepatikimai atrodo kai paprasiau foto ar gali savo parodyti prapuole  lotuliukas.gif  vadinasi ... g.gif  ...kazkas ne taip  mirksiukas.gif


Sveikos panikes, as samdziausi Liutaurą Paškevičių man asmeniškai labai patiko jo pafotkinimas. Galiu įmesti savo vestuvių foto linką http://public.fotki....abute/vestuves/. O toliau jau pačios spreskit. Jei kokiu norit klausimų dar užduot prašom smile.gif mielai atsakysiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sabute: 13 sausio 2010 - 21:31
Labą vakarą visoms! O kur jūs ieškotės fotografų? didysisvestuviukatalogas? kur dar? smile.gif būtų įdomu išgirsti kur geriausia ieškot, nes tam google tiek šlamšto... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Red_Rose @ 2010 01 13, 23:12)
Labą vakarą visoms! O kur jūs ieškotės fotografų? didysisvestuviukatalogas? kur dar? smile.gif būtų įdomu išgirsti kur geriausia ieškot, nes tam google tiek šlamšto...  blush2.gif


www.wed.lt
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif
Na va, maniau rinksiuos fotografą visą amžinybę, buvau pasirįžus visas ištekėjusias drauges atakuoti ir jų vestuvinius albumus tyrinėti, nes labai jau priekabi esu tongue.gif bet pati save nustebinau – nulėkiau pas pirmą draugę, kuri labai jau gyrėsi savo fotografu, maniau truputį perdeda, bet pamačius nuotraukas susilydžiau... biggrin.gif iškart griebiau telefoną ir jau ryt su brangiuoju lekiam į pokalbį su fotografu (toms, kurioms įdomu tai Linas Vaškys, www.vstudio.lt), kaina labai neišgąsdino, tai jei ir dėl kitko sutarsim ir aišku mano antroji pusė irgi liks taip pat sužavėtas kaip aš – galėsiu lengviau atsipūsti, nes fotografijos mums labai svarbu, gal dėl to esam pasiryžę nė filmuotojo nesamdyti , geriau tuos pinigėlius skirti tam , ko iš tikrųjų norim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(she @ 2010 01 13, 23:13)
www.wed.lt


būtent, norėjau ir aš tai siūlyt drinks_cheers.gif


QUOTE(Vanile83 @ 2010 01 14, 00:07)
nes fotografijos mums labai svarbu, gal dėl to esam pasiryžę nė filmuotojo nesamdyti , geriau tuos pinigėlius skirti tam , ko iš tikrųjų norim  :superinos

šaunuolė ! thumbup.gif Visom keturiom palaikau tavo nuomonę smile.gif Nes būna nuotakų kurios taupo šiam reikalui.... aš, jei kartočiau savo vestuves, sakiau dabar negailėčiau pinigų dviems dalykams : SUKNELEI ir FOTOGRAFUI.....(tai atsiminimas, o kas kiek ko suvalgys ir išgers per balių, greit pamirš....) Nes.... juk kiekviena mergina svajoja nuo pat vaikystės apie tą gražią suknę, kur ji vienintelė gražiausia tą diena... wub.gif .......o tai įamžina fotografas..... 4u.gif

Video manau irgi reikia..... tai mano nuomonė smile.gif Bet nebūtinai profesionalaus, na, gal iš artimų kažkas ( nors aš už profesionalų....) ... bet mano nuomone - reikia... Smagu pamatyt gyvai visa tą dieną, po kažkiek metų... balsas, "gyvi" judesiai.... to nesimato nuotraukoje smile.gif

Jei yra galimybės - imkite ir video smile.gif O jei bandote taupyti..... sakyčiau tada daugiau fotografui skirkite..... kad ir visus 3000 - 5000, jei tik leidžia galimybė....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudaakė: 14 sausio 2010 - 01:35
QUOTE(Vanile83 @ 2010 01 14, 02:46)
Na dar kol į pokalbį nenuėjom norėčiau išgirsti kuo daugiau nuomonių apie šį fotografą ir jo darbus  4u.gif 

Rudaake, ačiū už palaikymą  mirksiukas.gif  aš irgi už investavimą į ilgalaikes vertybes! O filmuoti ko gero paprašysim draugų, jei matysim, kad labai nesipriešins šioms pareigoms  biggrin.gif


Nu manęs, tiesą sakant, nesužavėjo labai: keistai nukirpti žmonės kai kuriose foto ir truksta romantikos ar kažko tokio. Žinoma, tai tik mano nuomonė, įdomu, kokios kainos? ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Susidūriau su ta pačia problema: sunku išrinkti fotografą, ypač kai bijai papulti ant kokio aferisto mastau.gif Būtų smagu išgirsti Jūsų nuomones apie fotografę Dianą Michailovą? Gal kas jau turėjo patirtį su ja?
Atsakyti
QUOTE(Vanile83 @ 2010 01 13, 23:07)
Sveikos mergaitės  4u.gif
Na va, maniau rinksiuos fotografą visą amžinybę, buvau pasirįžus visas ištekėjusias drauges atakuoti ir jų vestuvinius albumus tyrinėti, nes labai jau priekabi esu  tongue.gif  bet pati save nustebinau – nulėkiau pas pirmą draugę, kuri labai jau gyrėsi savo fotografu, maniau truputį perdeda, bet pamačius nuotraukas susilydžiau...  biggrin.gif  iškart griebiau telefoną ir jau ryt su brangiuoju lekiam į pokalbį su fotografu (toms, kurioms įdomu tai Linas Vaškys, www.vstudio.lt), kaina labai neišgąsdino, tai jei ir dėl kitko sutarsim ir aišku mano antroji pusė irgi liks taip pat sužavėtas kaip aš – galėsiu lengviau atsipūsti, nes fotografijos mums labai svarbu, gal dėl to esam pasiryžę nė filmuotojo nesamdyti , geriau tuos pinigėlius skirti tam , ko iš tikrųjų norim  thumbup.gif



Man patiko darbai, gera fotografa issirinkot - turesit graziu nuotrauku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanile83 @ 2010 01 14, 00:07)
Sveikos mergaitės  4u.gif
Linas Vaškys, www.vstudio.lt)


cia gal daugiau jo foto:
http://www.wed.lt/lt/profilis/id/21/
Atsakyti
QUOTE(sabute @ 2010 01 13, 23:21)
Sveikos panikes, as samdziausi Liutaurą Paškevičių man asmeniškai labai patiko jo pafotkinimas. Galiu įmesti savo vestuvių foto linką http://public.fotki....abute/vestuves/. O toliau jau pačios spreskit. Jei kokiu norit klausimų dar užduot prašom smile.gif mielai atsakysiu.


aciu Sabute 4u.gif o kiek jums jis kainavo ? mirksiukas.gif mes kita savaite vaziuojam pakalbeti paziureti darbus, bet man kazkaip na nzn ... g.gif bijau apsirikti.. o jis ne dviese dirbo , nes kai skambinau sake kad dviese dirba ? blush2.gif kiek retusuotu foto gavote ? ... aciu sabute..
Atsakyti