Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai. XIV tema

QUOTE(Ievosius @ 2010 07 14, 21:28)
Pasnekute,
parduotuvese draudziama fotografuoti, ypac Pc, jei maza parduotuve, dra galima adminitratoriaus ar vadovo atsiklausti, bet Pc gausit bauda ir policija....


Tai bala nematė tos parduotuvės, patikėjau, kad gali neleist, bet kad specialiai lauk išėjom, ir lauke jo neradom doh.gif
Papildyta:
QUOTE(narkoshik @ 2010 07 14, 16:04)
Idomiausia aisku pamatyti nuotraukas kokios gavosi smile.gif


Pačių nuotraukų kokybė tai normali, bet jau situacijų "originalumas" doh.gif Na, jau rašiau apie tai... doh.gif Kaip mano senelių vestuvėse praeitam tūkstantmety, taip ir čia surikiuoti. Jokio skirtumo, tik kad spalvota nuotrauka. Kai peržvelgėm visą asortimentą, ką prifotkino - trūksta daugelio situacijų, kaip pvz.: Jaunojo atėjimo pas jaunąją, stalo išsipirkimo, žaidimų, išlydėjimo gult visai nėr nė vienos nuotraukos. Aplamai, nuotraukos daugiausia iš tų surežisuotinių, sutupdytinių. Iš veiklos - laaabai jau mažai. Bet savęs įsiamžinti ir mums padovanoti nepamiršo hihihi.gif Pavardės taip ir nesužinojau, bet... Štai jis, gražuolis. Gal matytas?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 15 liepos 2010 - 07:36
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 07 14, 21:42)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  tikiu tuo ir as smile.gif  tik idomu, kuri pasirinkote, nes fotkino net du biggrin.gif  thumbup.gif

na abudu ir fotografuos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pūkuotukė87 @ 2010 07 15, 07:25)
na abudu ir fotografuos  mirksiukas.gif


Saunuma biggrin.gif as manau Jums patiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2010 07 15, 09:25)
Tai bala nematė tos parduotuvės, patikėjau, kad gali neleist, bet kad specialiai lauk išėjom, ir lauke jo neradom  doh.gif
Papildyta:
Pačių nuotraukų kokybė tai normali, bet jau situacijų "originalumas"  doh.gif  Na, jau rašiau apie tai...  doh.gif  Kaip mano senelių vestuvėse praeitam tūkstantmety, taip ir čia surikiuoti. Jokio skirtumo, tik kad spalvota nuotrauka. Kai peržvelgėm visą asortimentą, ką prifotkino - trūksta daugelio situacijų, kaip pvz.: Jaunojo atėjimo pas jaunąją, stalo išsipirkimo, žaidimų, išlydėjimo gult visai nėr nė vienos nuotraukos. Aplamai, nuotraukos daugiausia iš tų surežisuotinių, sutupdytinių. Iš veiklos - laaabai jau mažai. Bet savęs įsiamžinti ir mums padovanoti nepamiršo  hihihi.gif  Pavardės taip ir nesužinojau, bet... Štai jis, gražuolis. Gal matytas?

user posted image



as vien is isvaizdos tokio nepasirinkciau - sovietu laiku "zakalke"!!! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinas79 @ 2010 07 15, 10:55)
as vien is isvaizdos tokio nepasirinkciau - sovietu laiku "zakalke"!!!  lotuliukas.gif

Tai jau tikrai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2010 07 15, 08:25)
Bet savęs įsiamžinti ir mums padovanoti nepamiršo  hihihi.gif  Pavardės taip ir nesužinojau, bet... Štai jis, gražuolis.

hihihi.gif ojetau jetau, dar savo nuotrauka padave..........................
Atsakyti
QUOTE(Katinas79 @ 2010 07 15, 11:55)
as vien is isvaizdos tokio nepasirinkciau - sovietu laiku "zakalke"!!!  lotuliukas.gif


Tai ir sakau - praeito tūkstantmečio stilius doh.gif
Atsakyti
[quote=Gigli,2010 07 11, 22:35]
[quote=-Zoom-,2010 07 08, 20:17]
Pavyzdukas kas gaunasi, kai fotošopinami belenkokie kadrai: romasfoto

O siaube.. biggrin.gif
Nepatikeciau, kad dar taip buna tongue.gif
[/quote]
o dievuleliau tu mano... Nusisaut galima su tokiu fotografu doh.gif doh.gif

mergaites, o mes samdysimes Neriju, cia jo internetinis puslapis, mums tai labai wub.gif , jis dar naujokas siaip, ir nebrangiai ima, bet foto tai super, bent jau mums... wub.gif ka domins kontaktai, prasom i AZ cool.gif
www.janu-photo.com.
Atsakyti
Merginos, nepykite, bet tiesiog neetiška taip juoktis iš žmogaus.... Žinau ne vieną, kuris gal atrodo kaip "sovietų" laikų fotografas, tačiau darbai kalba visai kas kitą.

Manau užuot iš karto šmeižus, viešai rodant nuotrauka ir dar juoktis, įkelkite pačių nuotraukų pvz. Nes dažnai būna kad "nesusikalbėjimas" va ir padaro tokius šou..... Kol kas matome tik patį fotografą, o ne jo atliktus darbus. Gal jie juokingesni bus? g.gif Manau ne vienai man smalsu jau pasidarė.

Juk pačios renkatės, domitės, tai kodėl va rezultatas gaunasi toks?
Ir mano manymu, vestuvėse svarbiausi momentai yra ne žaidimai, ar stalo išpirkimai (kur minėta jog nebuvo fotografuota), o žiedų apsikeitimas, žiedlapių išmetimai, ir patys jaunieji, jaunieji ir dar kartą jaunieji.....

Atsakyti
.. todel retai kas beima "svotus", kuriems svarbiausia, kad viskas vyktu pagal "programele".
Atsakyti
Sveikos merginos ,
Gal kam reikia skubiai liepos pabaigai 24 ar 31 dienai vestuvėms fotografo?
Mano foto galite pasižiūrėti čia :
http://www.flickr.co...s/kristem/sets/

Atsakyti
QUOTE(KristeM @ 2010 07 15, 22:47)
Sveikos merginos ,
Gal kam reikia skubiai liepos pabaigai  24 ar 31 dienai vestuvėms  fotografo?
Mano foto galite pasižiūrėti  čia :
http://www.flickr.co...s/kristem/sets/



man labai patiko Jusu darbai? Kokiame Jus mieste esate?

Tik, manau liepos pabaigai visi tikrai jau turi sau kazka uzsisake... g.gif
Atsakyti