QUOTE(ingace @ 2010 01 22, 12:12)
na va jau darbeli

salta kaip
zaisliukus perku saiuliuose ragaines g. po 6lt/kg

as vienagrojanti pardaviau uz 20lt galvoju mazai kai internete kainas paziurejau

tai dabar tuos bandysiu po 20 paarduot jie negrojantys tik vaizdas pilvely keiciasi

fainuciai labai
ir taip labai neblogi zaisliukai buvo, bet su jeis as pati kaip mazas vaikas vaziuoju pirkt vieno maiso bet pastoviai nusiperku 2 ar 3

jauciu kazkokia manija as tiems zaislams

ir man tas pats

pasinesus ant zaislu juodai
zinau tuos tabius,kur pas tave.jie tokie svelnuciai,minkstuciai

jei geras stovis,tai rasyk 25-30lt,kam labai reikes,tas nupirks

jei uzsigules,tada numesi kaina
mes uz 50lt parduodam tuos kur su tv pilvuke ir groja
o ten zaislai,kaip ir drabuziai buna maisuose kilogramais
kiek kg maisas?