Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai

QUOTE(Medute28 @ 2010 01 29, 23:00)

Išvežėm mano mamą šnd į onkologinį, darys nuo rytojaus chemoterapiją sad.gif tai nuotaikos nėra....


Stiprybės tau ir mamai, Medute28. 4u.gif 4u.gif 4u.gif friends.gif
QUOTE(vikma @ 2010 01 29, 21:30)
Tai dalyvausit 2min sloves?geras, thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif gal zinai kada??????kad nepraziopsoti ax.gif


QUOTE(NikeZ @ 2010 01 30, 10:42)

Ernesta saunuoliai jus  thumbup.gif tai kada rodys per telika ?  bigsmile.gif

Laba ryta


Berods jau rašiau. g.gif Dalyvavom mes jau pirminėje atrankoje "2 min šlovės" užpraeitą ketvirtadienį, kauno "combo" klube, ir dabar jau liepė laukt skambučio ar patekom į televizinę jau atranką, ar ne. Žadėjo kelių savaičių bėgy paskambinti, tai laukiam dabar žinių. smile.gif Jei paskambins ir vyksim filmuotis, būtinai parašysiu kada mus rodys. mirksiukas.gif sokiai.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 01 30, 12:36)
Stiprybės tau ir mamai, Medute28.  4u.gif  4u.gif  4u.gif  friends.gif
Berods jau rašiau.  g.gif Dalyvavom mes jau pirminėje atrankoje "2 min šlovės" užpraeitą ketvirtadienį, kauno "combo" klube, ir dabar jau liepė laukt skambučio ar patekom į televizinę jau atranką, ar ne. Žadėjo kelių savaičių bėgy paskambinti, tai laukiam dabar žinių.  smile.gif Jei paskambins ir vyksim filmuotis, būtinai parašysiu kada mus rodys.  mirksiukas.gif  sokiai.gif  bigsmile.gif

as ne taip supratau blush2.gif galvojau jau paskambijo ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Medute, stiprybės tau ir mamai 4u.gif 4u.gif 4u.gif , viskas bus gerai.

Ernestyta,šaunuolė 4u.gif 4u.gif

Nebespėju aš su jumis.Jau ir vėl temą baigiat blink.gif

O aš vakar darbe tokią paskaitą atklausiau, kad nebežinau juoktis ar verkt g.gif Ko aš sėdžiu Vilniuje,kai galėčiau sėdėt kaime. Čia už nuomą reik mokėt, o kaime tai nors ir po krūmu galima gyvent blink.gif . Sugrioviau savo vaikui gyvenimą pasiryžusi gimdyt, kokia aš beširdė ir t.t. Tai ,kibo man db savo vaiką reik nužudyt??? Antro man gimdyt jokiu būdu negalima,negi aš to nesuprantu. Juk ir kitas vaikiukas bus invalidas, o man tik pašalpų reik doh.gif . Ir iš vis kaip mano vyras su tokia netikėle gali gyvent blink.gif .
Nors tokių kalbų, kad galvojam apie antrą, darbe net nebuvo. Ir tai valdžiai pasakyčiau tik tada kai į dekretą eičiau. Visas kolektyvas pakraupęs nuo tokių valdžios svaisčiojimų blink.gif
Atsakyti
Mergaitės, kuriu naujus namučius, kurios nerasite savo aprašymo, nepykit, tikriausiai neturėjau jūsų duomenų biggrin.gif
Papildyta:
Nauji namučiai 4u.gif
Atsakyti
KĄ DARO MOTERYS IR VYRAI ISIPJOVĘ Į PIRŠTĄ:

Moteris:
1. Tyliai aikteli.
2. Įsikiša pirštą į burną, kad visame bute nepritaškytų kraujo.
3. Kita ranka išima iš pakelio pleistrą, užklijuoja jį ant žaizdos.
4. Dirba toliau.

Vyras:
1. Garsiai nusikeikia.
2. Ištiesia ranką į priekį kuo toliau nuo savęs.
3. Pats žiūri į kitą pusę, nes bijo kraujo.
4. Garsiai šaukiasi pagalbos.
5. Per tą laiką ant kilimo atsiranda didžiulės kraujo dėmės.
6. Tada jis turi atsisėsti, nes staiga keistai pasijunta ir eidamas prie sofos palieka kraujo lataką kaip paskerstas šernas.
7. Į pagalbą bėgančiai draugei didvyriška kankinio mina papasakoja vos nenusipjovęs rankos.
8. Atsisako pasiūlyto pleistro aiškindamas, kad jis tokiai didelei žaizdai per mažas.
9. Tuo metu, kai draugė lekia į vaistinę pirkti didesnio pleistro, jis slapčia varto medicinos enciklopediją ieškodamas, kokio kraujo kiekio netekimas sukelia pavojų suaugusio žmogaus gyvybei.
10. Su skausminga išraiška veide leidžia užklijuoti platų ilgą pleistrą ir pareikalauja didelio kepsnio vakarienei, nes išsekusiame vyriškame organizme reikia paspartinti raudonųjų kraujo kūnelių gamybą.
11. Kad geriau jaustųsi, patogiai susikelia kojas ant sofos ir laukia, kol draugė iškeps jam kepsnį.
12. Skubiai pareikalauja keleto skardinių alaus - nuskausminimui.
13. Tuo metu, kai ji važiuoja į visą parą veikiančią parduotuvę pirkti alaus, jis sėdėdamas namuose tolydžio lupinėja pleistrą žiūrėdamas, ar žaizda nustojo kraujuoti.
14. Tol krapštinėja žaizdą, kol ši vėl pradeda kraujuoti.
15. Priekaištauja draugei, kad ji blogai užklijavo pleistrą.
16. Inkščia, kai ji atsargiai nuima seną ir užklijuoja naują pleistrą.
17. Dėl šio sužeidimo negali vakare su drauge žaisti teniso ir mėgaujasi Europos taurės varžybomis per TV.
18. Tuo metu ji stengiasi išvalyti dėmes iš kilimo.
19. Naktį vis slenka į vonią ir žiūri, ar ant rankų neatsirado įtartinos raudonos linijos, liudijančios apie kraujo užkrėtimą. Todėl kitą dieną būna neišsimiegojęs ir piktas.
20. Rytą atsiprašo dviem valandom iš darbo vizitui pas gydytoją, kad įsitikintų, jog jam tikrai nėra kraujo užkrėtimo.
21. Po pietų darbe susiranda pirmosios pagalbos vaistinėlę, nukniaukia iš ten ritinėlį marlės ir vaizduodamas didvyrį bei mėgaudamasis jos užuojauta leidžia jaunai ir gražiai firmos sekretorei sutvarstyti žaizdą.
22. Vakare aludėje mėgaudamasis visuotiniu dėmesiu pareiškia, kad apie tokį 'menką' sužeidimą neverta kalbėti. lotuliukas.gif
Papildyta:
naujagimio monologas smile.gif




Kas per durna liaudis aplink mane gyvena?! Jau 20 dienų negalim susikalbėti.
Štai vakar, pavyzdžiui... Apsisiusiojau – visa nugara šlapia.
Naktis. Rėkiu jiems, kad man nekomfortiška taip gulėti, o jie...
Kaip reikia manęs nemylėti, kad apsidirbusiam vaikinui vietoj sauso pamperso po užpakaliu,
čiulptuką burnon įkištų. Nuo jo sausiau juk nepasidaro...
Suprantama, aš jį išspjoviau. Aiškinu jiems toliau apie šlapias kelnes. Nesupranta.

APSISIUSIOJAU AŠ!!! – rėkiu jiems. Jokio rezultato.

Beje, o ar tikrai aš vyrukas? Pasijudinau, pamperse lyg tai kažka yra. Ufff, palengvėjo.
Vyrukas. Tikras.

O čia kas per snukis apsimiegojęs išlindo? Koks, nafig, „Valgyt jis nori"??? Šlapia man!

Gal tyliai kalbu? Reikia pamėginti garsiau... Na, štai – jau trys apsimiegoję snukiai.
Bando suprasti..... Ne, jie tikrai – arba arabai, arba mongolai.
Kas čia per uti-puti? Lietuviškai jiems aiškinu – pampersą pakeiskit...
Ne, nu tu tik pažvelk – vėl čiulptuką įkišo...
Blin, užaugsiu – pakaišios jie man...
Opa, viena protinga atsirado.
Sako, "pampersą reikia pačiupinėti". Tai čiupinėk gi greičiau – akys ant kaktos išsivers...
Aha, aš buvau teisus.
Išsivertė. Eeee... pala pala, tu ką, nurenginėsi mane dabar?
O pampersų keitimo technologijos nenurengiant dar nesugalvojo? Tiek to, bala jūsų nematė, nuoginkit.
Brrr... Vėsoka. Aprenkit greičiau. Ei, klounai, ką ten apžiūrinėjate???
A? Grožitės? Na, gerai, grožėkitės. Visgi šiltas pampersas – geras daiktas.
Ko tai valgyt užsimaniau. Ėsti noriu!!!!
Blin, atsiuntė man Dievas šitus stabdžius... Koks po perkūnais – „Vėl apsimyžo"?!!! Kuo sysioti???
Kartoju skiemenimis ir dar garsiau – nė-ra kuo!!!
Stop stop, kuriems galams pampersą nuiminėji, aš gi ką tik apšilau tiktai. Ko nustebus tokia? Tuščia ten? Taigi taigi!!
O ėsti kaip norisi, jomajo... O! Vėl ta protinga sako – gal pamaitinti jį? Šaunuolė. Tikrai protinga.
Skiriu vyresniąja.
Girdžiu, ta, kur protinga, tam, kuris durnas, sako – tą padaryk, aną, šitą...
Taip, viskas gerai, nesuklydau dėl jos. Ji čia svarbiausia. Čept čept... mmmmm... skanumėlis... Lafa...
Ko tai miegas apėmė... Nusnausti gal, ar ką? Čiulptuką duok.
Kam sakau – čiulptukas kad man būtų!! Čiulptuką, čiulptuką!
O! Netgi tas durnesnis jau suprato.
Vystosi liaudis ir tai džiugina. Rytoj atsikelsiu – toliau auklėsiu... Hrrrr... "
smile.gif)
Atsakyti
g.gif o kur ta neigalumo zenkla galima butu isigyti?
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 01 30, 12:36)
Stiprybės tau ir mamai, Medute28.  4u.gif  4u.gif  4u.gif  friends.gif
Berods jau rašiau.  g.gif Dalyvavom mes jau pirminėje atrankoje "2 min šlovės" užpraeitą ketvirtadienį, kauno "combo" klube, ir dabar jau liepė laukt skambučio ar patekom į televizinę jau atranką, ar ne. Žadėjo kelių savaičių bėgy paskambinti, tai laukiam dabar žinių.  smile.gif Jei paskambins ir vyksim filmuotis, būtinai parašysiu kada mus rodys.  mirksiukas.gif  sokiai.gif  bigsmile.gif

Ernestyta tu rašai apie CVP vaistu kursą gali parašyti plačiau
Atsakyti
QUOTE(NikeZ @ 2010 01 30, 12:08)
as ne taip supratau  blush2.gif  galvojau jau paskambijo  ax.gif


Nea, gerai būtu, bet dar nepaskambijo. biggrin.gif Bet viltelės dar turim. rolleyes.gif

QUOTE(Mimmi @ 2010 01 30, 12:17)
Labas rytas 4u.gif


O aš vakar darbe tokią paskaitą atklausiau, kad nebežinau juoktis ar verkt g.gif  Ko aš sėdžiu Vilniuje,kai galėčiau sėdėt kaime. Čia už nuomą reik mokėt, o kaime tai nors ir po krūmu galima gyvent blink.gif . Sugrioviau savo vaikui gyvenimą pasiryžusi gimdyt, kokia aš beširdė ir t.t. Tai ,kibo man db savo vaiką reik nužudyt??? Antro man gimdyt jokiu būdu negalima,negi aš to nesuprantu. Juk ir kitas vaikiukas bus invalidas, o man tik pašalpų reik doh.gif . Ir iš vis kaip mano vyras su tokia netikėle gali gyvent blink.gif .
Nors tokių kalbų, kad galvojam apie antrą, darbe net nebuvo. Ir tai valdžiai pasakyčiau tik tada kai į dekretą eičiau. Visas kolektyvas pakraupęs nuo tokių valdžios svaisčiojimų blink.gif


Tai jau tikrai pakraupt galima nuo tokių kalbų. Košmaras. blink.gif Matyt nebeturi daugiau ką veikt tai ir pliurpia kas ant seilės užeina. doh.gif Po tokiu kalbų aš specialiai ir antrą pagimdyčiau ir apie trečia pasakyčiau jiems kad galvoju. mirksiukas.gif lotuliukas.gif Lai paspringsta su savo tokiom nuomonėm.

QUOTE(Mimmi @ 2010 01 30, 13:06)
KĄ DARO MOTERYS IR VYRAI ISIPJOVĘ Į PIRŠTĄ:

Vat čia tai šventa teisybė.  drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Papildyta:
naujagimio monologas smile.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestytaaa: 30 sausio 2010 - 14:19
QUOTE(kiriusa @ 2010 01 30, 14:14)
Ernestyta  tu rašai  apie CVP vaistu kursą gali parašyti plačiau


Apie kokių vaistukų kursą? Kur dabar paskutinėse žinutėsė Medutė28 rašė? Cerebrum compositum? Tai apie juos jau yra aprašyta keli puslapiukai atgal. Jie gerina smegenų veiklą, aktyvina jų centrus. Esant cerebriniui paralyžiui , tikrai labai mažina spastiką, atpalaiduoja įtemptus raumenis. Leistis juos reikia dešimt ampulių. Kas antrą dienelę. mirksiukas.gif

Dar nuo cerebrinio yra labai geri vaistukai "Baclofen", "Nootropil", jie tabletėm. Taip pat mažina spazmus, spastiką, atpalaiduoja raumenis. Bet dėl jų būtina pasitarti su gydytoja, kad nustatytu tikslų dozavimą. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestytaaa: 30 sausio 2010 - 14:53
QUOTE(Medute28 @ 2010 01 30, 00:00)
Disk testą galima pasidaryti ir nesigulant niekur, bet jie labai labai nori mūsų pinigėlių, todėl ir siūlo gultis, o ne todėl, kad jie iš geros dūšios tau nori padėti. Sako kad eilės ir tik stacionare padarys diską. Nu žodžiu. Į Vilniaus RC mano troleibusas nenori važiuoti biggrin.gif

Išvežėm mano mamą šnd į onkologinį, darys nuo rytojaus chemoterapiją sad.gif tai nuotaikos nėra....

Sveikateles mamai 4u.gif
Mes praeitais birzelio pabaigoj kai gulejom raidos centre,tai matem kaip vienas tevas buvo atvaziaves piketuoti prie centro,plakata turejo su uzrasu STOP VAIKO RAIDOS CENTRO BIZNIUI,kauke ant burnos uzsidejes, ax.gif ta apsaugine kur buna,turiu dar foto nusifotkinusi,norejo su Mikulenaite pakalbeti,bet ji neisejo,o jis vis stovejo,policija poto atvazivusi buvo,ir isvaziavo,o jis vis stovejo,kazkokia moteris is raidos centro buvo isejusi su juom kalbetis,bet jis nenusileido,jam Mikulenaites reikia ir viskas.Kazka su viena ausim nugirdom,kad tipo paprase pinigu kad mergyte atsigultu,tai jis sako turi buti nemokama,o kas cia vyksta,tai tetis susinervavojo.Tai kokia istikro politika verda raidos centre velnias zino g.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 01 30, 16:16)
Sveikateles mamai 4u.gif
Mes praeitais birzelio pabaigoj kai gulejom raidos centre,tai matem kaip vienas tevas buvo atvaziaves piketuoti prie centro,plakata turejo su uzrasu STOP VAIKO RAIDOS CENTRO BIZNIUI,kauke ant burnos uzsidejes, ax.gif ta apsaugine kur buna,turiu dar foto nusifotkinusi,norejo su Mikulenaite pakalbeti,bet ji neisejo,o jis vis stovejo,policija poto atvazivusi buvo,ir isvaziavo,o jis vis stovejo,kazkokia moteris is raidos centro buvo isejusi su juom kalbetis,bet jis nenusileido,jam Mikulenaites reikia ir viskas.Kazka su viena ausim nugirdom,kad tipo paprase pinigu kad mergyte atsigultu,tai jis sako turi buti nemokama,o kas cia vyksta,tai tetis susinervavojo.Tai kokia istikro politika verda raidos centre velnias zino g.gif

$ ten viska valdo .... o bankas = vedeja lotuliukas.gif as patyriau tai pati savo kailiu cool.gif bet as pries tokius kysius cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NikeZ: 30 sausio 2010 - 15:47
QUOTE(NikeZ @ 2010 01 30, 16:44)
$ ten viska valdo .... o bankas = vedeja  lotuliukas.gif as patyriau tai pati savo kailiu  cool.gif bet as pries tokius kysius  cool.gif

Na as irgi pries kysius,todel niekur niekam ir neduodu,ir kazkaip musu nereikalauja,na nebent neteko susidurti su tuom,arba as nesuprantu ju namioku lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet ko reikai ta gaunu ir be pinigu ax.gif
Atsakyti