Įkraunama...
Įkraunama...

Keramika

QUOTE(dziugintele @ 2011 03 02, 14:49)
Gal kas zinot ar menine glazura gali deformuoti degimo metu gamini? na, ar gali itakoti vienoki ar kitoki daikto iskrypima?

Su tom meninem atsargiai-jos-grazios,bet labai labai teka,todel butina degti ant kojelių-adateliu.(is nichromines vielos)Del deformavimo-nepastebejau.
Atsakyti
tekancias glazuras reikia tepti virsuje storiau, o i apacia vis plonesniu sluoksniu ir nelabai jos tada varva smile.gif
Atsakyti
Su varvejimu tai jau kazkaip issiaiskinau. mirksiukas.gif
Bet va, pasidariau lekste. Tokia visiskai tiesia (lygiagrecia stalo pavirsiui). Isdegus biskvita, ji liko tokia, kokia ir buvo sugalvota. Bet nuglazuravus ir isdegus, visi krastai nulinko i kojyciu puse. Va, tokia deformacija ir uzmine man misle. Pirma karta man taip. blush2.gif
Dabar lekste tik ant sienos kabinti. lotuliukas.gif
Atsakyti
kas galėtu išdegti keramikos gaminius? 868497558
Atsakyti
QUOTE(dziugintele @ 2011 03 03, 15:10)
Su varvejimu tai jau kazkaip issiaiskinau. mirksiukas.gif
Bet va, pasidariau lekste. Tokia visiskai tiesia (lygiagrecia stalo pavirsiui). Isdegus biskvita, ji liko tokia, kokia ir buvo sugalvota. Bet nuglazuravus ir isdegus, visi krastai nulinko i kojyciu puse. Va, tokia deformacija ir uzmine man misle. Pirma karta man taip. blush2.gif
Dabar lekste tik ant sienos kabinti. lotuliukas.gif

na,idomu idomu... g.gif kad per biskvita nesideformavo...nors buna,kad glazuriniam degime irgi pasideformuoja,tik dazniausiai,jei ji,lipdant buvo tokiu budu,kokiu deformavosi,deformuota.Net idomu pasidare-gal nuotr.turi?
Papildyta:
QUOTE(darbelis @ 2011 03 03, 17:26)
kas galėtu išdegti keramikos gaminius?  868497558

Galiu as isdegti-paskambinkite,jei domina
867099896
Atsakyti
kas galėtų išdeginti keramikos gaminius Kaune
Atsakyti

QUOTE(dziugintele @ 2011 03 03, 15:10)
Su varvejimu tai jau kazkaip issiaiskinau. mirksiukas.gif
Bet va, pasidariau lekste. Tokia visiskai tiesia (lygiagrecia stalo pavirsiui). Isdegus biskvita, ji liko tokia, kokia ir buvo sugalvota. Bet nuglazuravus ir isdegus, visi krastai nulinko i kojyciu puse. Va, tokia deformacija ir uzmine man misle. Pirma karta man taip. blush2.gif
Dabar lekste tik ant sienos kabinti. lotuliukas.gif



gal antrą kartą degant buvo per aukšta temperatūra. gal jau pasiekė molio lydymąsi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 09 lapkričio 2012 - 09:57
mano pirmoji sviestine bigsmile.gif

user posted image




gal kas gali pasakyt kodel kartais glazura burbuliuoja? nes issipute tikrai nemazas burbulas ant vieno darbelio, gal net 1 cm skersmens, savotiskai grazu cool.gif dengta tolygiai, nemakaluota, glazura ismaisyta, pirma karta va toks burbulas, keliose vietose unsure.gif
Atsakyti
Gali buti,kad truko temperaturos.
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2011 03 16, 16:01)
mano pirmoji sviestine  bigsmile.gif

user posted image
gal kas gali pasakyt kodel kartais glazura burbuliuoja? nes issipute tikrai nemazas burbulas ant vieno darbelio, gal net 1 cm skersmens, savotiskai grazu  cool.gif dengta tolygiai, nemakaluota, glazura ismaisyta, pirma karta va toks burbulas, keliose vietose  unsure.gif



Nuotraukoje nematau burbuliuku, o gal neiziuriu.
Jeigu truktu temperaturos burbulu butu daug, o ne vienas kitas.
Cia greiciausiai del nedakepto biskvito, arba riebalu ant biskvito. Kokioje temperaturoje kepete biskvita?
Atsakyti
QUOTE(keramikas @ 2011 03 16, 22:22)
Nuotraukoje nematau burbuliuku, o gal neiziuriu.
Jeigu truktu temperaturos burbulu butu daug, o ne vienas kitas.
Cia greiciausiai del nedakepto biskvito, arba riebalu ant biskvito. Kokioje temperaturoje kepete biskvita?

ne , cia ne sitas daiktas

ryt nufotografuosiu tuos burbulus, nes ten tokie ne burbuliukai, o jau visi burbulai doh.gif

biskvita kepe kartu su glazura KMC, tai agal apie 1000, antra karta irgi tikrai sake 1000 laipsniu... bet ten pecius senas, tai gal ne visur temperatura pasiskirsto vienodai g.gif
bet taip isburbulavo tik geltona spalva, ir tik ant vieno darbelio, kiti tai ne , nors ta pati glazura naudota lotuliukas.gif mistika burbuline
Atsakyti
gal antrą kartą degant buvo per aukšta temperatūra. gal jau pasiekė molio lydymąsi.
[/quote]


Siaip visa glazura degu 1020 laipsniu temp. Ar gali ji buti per auksta? Nes butent tai naudotai glazurai tokia temp. ir buvo rekomenduojama.
Nmante, negaliu ideti nuotraukos. Kazkaip sugebejau ta lekste parduoti. blush2.gif Turiu dar kita su tokia pacia deformacija, tik ji siaip raizgyta tai nuotraukoj nelabai matyt. Galvoju dar karta pabandyt panasia padaryt ir padeti peciuje ant paties dugno. Paziuresiu kaip tada kas iseis.
Atsakyti