Įkraunama...
Įkraunama...

Keramika

kokios mielos avytes wub.gif ir angeliukais koks fainulkas wub.gif

pilkoji avele labai idomiai nuglazuruota bigsmile.gif

mano naujausias darbelis, man labai patinkantis wub.gif

user posted image
Atsakyti
labai grazu
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2011 08 28, 22:41)
mano naujausias darbelis, man labai patinkantis  wub.gif

super darbelis, labai gražu. 4u.gif 4u.gif O kaip čia taip smulkiai tie paukštukai išdekoruoti?
Atsakyti
QUOTE(agniren_& @ 2011 08 29, 09:04)
super darbelis, labai gražu. 4u.gif  4u.gif  O kaip čia taip smulkiai tie paukštukai išdekoruoti?

cia angobo technika

aciu uz pagyrima wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2011 08 28, 23:41)
kokios mielos avytes  wub.gif  ir angeliukais koks fainulkas  wub.gif

pilkoji avele labai idomiai nuglazuruota  bigsmile.gif

mano naujausias darbelis, man labai patinkantis  wub.gif


Tikrai gražus Jūsų darbelis wink.gif

Pagaminau puodelį krepšinio čempionato proga smile.gif tai bus atminimas keliems mano draugams smile.gif

user posted image
Atsakyti
Indelių komplektas Karlsonas smile.gif indeliai susideda į skulptūrėlę smile.gif

user posted image
Atsakyti
bigsmile.gif OHO
koks fainas karsonas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2011 09 04, 22:57)
bigsmile.gif  OHO
koks fainas karsonas  thumbup.gif  thumbup.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
as jau keleta metu svajoju lipdyti...ale taip ir nepradedu. Man reikia paveikslui molinio padeklo(tokio kaip po geliu puodais )kokio 40cm skersmens ir niekur negaunu. Tai gal sakau paciai pasidaryti, ale nuo ko man pradeti, padekit merginos.
Papildyta:
cia tipo kazka tokio darau, tik va..paveikslams jau trims medziagos turiu, o va pagrindu-ne, uztai ir sugalvojau, kad gal paciai reik nulipdyti, tik dabar reik apvaliu
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rudojilape @ 2011 09 09, 12:53)
Sveikos merginos,
as jau keleta metu svajoju lipdyti...ale taip ir nepradedu. Man reikia paveikslui molinio padeklo(tokio kaip po geliu puodais )kokio 40cm skersmens ir niekur negaunu. Tai gal sakau paciai pasidaryti, ale nuo ko man pradeti, padekit merginos.
Papildyta:
cia tipo kazka tokio darau, tik va..paveikslams jau trims medziagos turiu, o va pagrindu-ne, uztai ir sugalvojau, kad gal paciai reik nulipdyti, tik dabar reik apvaliu
user posted image


Na, turbut, pirmiausia reikia nusipirkti molio. mirksiukas.gif Imti i rankas ir lipdyti savo vizija. bigsmile.gif Paskui nesti degti. Isdegta glazuruoti ir vel nesti degti. mirksiukas.gif Ir vualia! drinks_cheers.gif
Is kokio miesto esi?
Atsakyti
is Vilniaus
Atsakyti
QUOTE(Rudojilape @ 2011 09 11, 19:23)
is Vilniaus



Viska rasi Keramikos meno centre Solensko ir Kauno gatviu sankirtoje. Ten ir molis, ir glazura, ir degimo paslaugos. Aisku viska galima pigiau rasti internete, bet, jei nedidelis kiekis, tuomet labiau apsimoka apsilankyti KMC. 4u.gif

Dar viena is galimybiu-Keramikos burelis. Ten sumoki uz valandas, priemones tau duos, taip pat ir isdegs.

Jei imsi i rankas moli namie ir iskils kazkokiu neaiskumu kaip ka daryti, klausk.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziugintele: 12 rugsėjo 2011 - 07:31