Įkraunama...
Įkraunama...

Lukas

Kaip jums vardas Lukas? as norejau savo pirma sunu pavadinti
Luku, pasakiau anytai ji pas mane ruse, tai sako jescio cebulei nazavi smile.gif ,pirmam vaikui sito vardo nedaviau, o antra savo berniuka pavadinau Luku smile.gif
Atsakyti
Man niekad nepatiko... ax.gif
Bet šiaip normalus... Vardas kaip vardas. Tik labai jau dažnas, mano aplinkoje vos ne kievienoje šeimoje auga po Luką doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 12 sausio 2010 - 09:43
Man tai gražus 4u.gif O kad dažnas, tai tikrai, nes ir mano suneno vardas Lukas yra smile.gif
Atsakyti
ką čia ir beklausti, daugumos nuomonė aiški. nors man jis negražus schmoll.gif
Atsakyti
per dažnas............. todėl man schmoll.gif
Atsakyti
labai negražus ir dar nusibodęs schmoll.gif
Atsakyti
O man nors nusibodęs, bet gražus smile.gif
Atsakyti
[COLOR=purple]man labai grazus
Atsakyti
Man negražus.
Atsakyti
smile.gif gal kiek pabodes vardas, bet grazus.
smile.gif pati rusu kalbos nemoku, bet girdejau lyg rusu kalboj svoguna reiskia ar kazka panasaus.
Atsakyti
QUOTE(amfa @ 2010 01 12, 09:01)
Kaip jums vardas Lukas? as norejau savo pirma sunu pavadinti
Luku, pasakiau anytai ji pas mane ruse, tai sako jescio cebulei nazavi  smile.gif ,pirmam vaikui sito vardo nedaviau, o antra savo berniuka pavadinau Luku  smile.gif

Tamsi tavo anyta biggrin.gif Rusų kalboje Lukas vadinamas Luka (kirtis ant a) ir tai yra biblinis vardas, aišku, neturintis nieko bendro su daržovėmis lotuliukas.gif Jis naudojamas daugelyje kalbų (rusai tuo vardu vadina taip pat).

Mūsų sūnus irgi Lukas (tik jam jau 13, tada dar vardas nebuvo populiarus), anyta - irgi rusė, bet tokių nusišnekėjimų nebuvo lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi ne, labai atsibodes, grozio tp neizvelgiu ax.gif
Atsakyti