Įkraunama...
Įkraunama...

Goldwell

Matyt dėl saugumo sumetimų. Bet šių priemonių galima įsigyti ir kirpyklose, dirbančiose su Goldwell produkcija.
Atsakyti
sveikos visos mirksiukas.gif gal kas naudoja is golwellresoft&color live sampuna? pasidalinkite nuomuone
Atsakyti
QUOTE(ligitukas @ 2011 09 22, 09:53)
sveikos visos mirksiukas.gif gal kas naudoja is golwellresoft&color live sampuna? pasidalinkite nuomuone


Man patinka thumbup.gif
bet mano smarkiai nudrengti plaukai, sveikesnius gali riebint manau
Atsakyti
Labai patinka Kerasilk Ultra kauke (su raudonu kamstuku), plaukai toookie svelnus ir slidus, kad gumute sunkiai laikosi plaukuose, issilysta thumbup.gif
Atsakyti
Gal yra LT internetinė parduotuvė šio ženklo prekių?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Min*: 04 spalio 2011 - 08:31
QUOTE(micefee @ 2011 06 11, 16:29)
Feelunique. Siuntimas į LT nemokamas. Pirmą kartą perkant 10% nuolaida (parašykit man savo el. paštą į až, atsiųsiu pakvietimą), vėliau galite pasirinkti firmą, kuriai visada bus 10% nuolaida.


o cia naujiena, jau daug metu perku is feelunique.com, bet apie pastovia nuolaida vienam prekes zenklui nieko nezinau blush2.gif gal galite placiau, kaip ja gauti?
Atsakyti
QUOTE(rencia1 @ 2011 11 01, 11:47)
o cia naujiena, jau daug metu perku is feelunique.com, bet apie pastovia nuolaida vienam prekes zenklui nieko nezinau  blush2.gif  gal galite placiau, kaip ja gauti?


Prisijungus spausti "my account", tada šone kairėj "preferences" ir prie "join our club" galit išsirinkti firmą.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 11 01, 12:39)
Prisijungus spausti "my account", tada šone kairėj "preferences" ir prie "join our club" galit išsirinkti firmą.


oi, kaip Jums aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Min* @ 2011 10 04, 10:31)
Gal yra  LT internetinė parduotuvė šio ženklo prekių?

http://www.topbeauty...dwell-c-56.html 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Mella @ 2011 04 15, 16:45)
Goldwell Elumen dazais dazytis paciai ne taip ir paprasta bus, nes jie specifiniai, kiek zinau vieninteliai rugstiniai yra ir dazymo technologijos kitokios siek tiek.
Pagaminti vaisiu rugsciu pagrindu, be amoniako ir peroksido.
Kirpejoms, jau dirbancioms su kitu firmu dazais, specialius apmokymus reik praeit kaip su jais dazyti, kad gauti norima rezultata.

Naudojau "Elumen" be spalvos, tai pajutau, jog sausina unsure.gif. Manau, kad nebekartosiu.
Atsakyti
Esu isigijusi goldwell rich repair kauke plaukams, kuria reikia laikyti 1 min. Kvepia intensyviai, neblogai drekina plaukus, bet stebuklu bent jau su maniskiais tikrai nepadaro smile.gif Taip pat turiu tos pacios serijos leave-in serum. Nelabai suprantu, kokia jo paskirtis, nes uztepus jokio efekto, gal netgi sakyciau plaukas atrodo sausesnis ir labiau pasisiauses.
Atsakyti
Negaliu atsidžiaugti šia priemone, naudoju ją galiukams thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
As irgi perku si aliejuka pas savo kirpeja. Ir Roberto Studijoj maciau jo yra. Kainos visur vienodos. mirksiukas.gif
Atsakyti