Įkraunama...
Įkraunama...

Goldwell

QUOTE(vilanguage @ 2010 01 25, 03:35)
Kur perkate?


Gal jūs iš Vilniaus? Aš kažkada pirkau iš tokios panelės, ji pigiau negu parduotuvėse kažkiek parduoda.. Galėčiau pasidalinti kontaktais
Atsakyti
QUOTE(vilanguage @ 2010 01 25, 03:35)
Mokejau daug brangiau. Idomu kiek Bomond uzdirba jeigu leidzia dvigubai uzkelti kainas. Dabar radau nauju man tinkanciu priemoniu, kol kas norisi isbandyti. Jeigu netiks, tikriausiai grysiu prie golwellos. Kur perkate?


Aš perku pas save kirpykloj Šiauliuose, bet kitą kartą sakiau reikės užsakinėti per čia (visgi prekės 10lt pigesnės biggrin.gif): http://www.feeluniqu...s/goldwell.html

Pigu, atsiunčia greitai ir nėra jokio siuntimo mokesčio. wink.gif

O kokias priemones dbr naudojate?
Atsakyti
Gal galima kontaktus i a.z.
Aciu

QUOTE(aistuliaa @ 2010 01 25, 08:29)
Gal jūs iš Vilniaus? Aš kažkada pirkau iš tokios panelės, ji pigiau negu parduotuvėse kažkiek parduoda.. Galėčiau pasidalinti kontaktais

Atsakyti
Specialus pasiūlymas - Goldwell Dual Senses "Rich Repair" ir "Ultra Volume Gel" 300ml (+50%) talpos pakuotėj už 200ml kainą!

http://www.feeluniqu...ml-Bottles.html
Atsakyti
Gal butu atsiliepimu apie Kerasilk linijos priemones? 4u.gif
Atsakyti
Aš nusipirkau kerasilk linijos šampuną ir balzamą sausiems ir pažeistiems plaukams. Bet dar tik porą kartų tenaudojau, tai kol kas patinka. Plaukai gerai išsišukuoja. Žiūrėsiu kaip bus panaudojus ilgiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Merlin @ 2010 01 30, 17:27)
Aš nusipirkau kerasilk linijos šampuną ir balzamą sausiems ir pažeistiems plaukams. Bet dar tik porą kartų tenaudojau, tai kol kas patinka. Plaukai gerai išsišukuoja. Žiūrėsiu kaip bus panaudojus ilgiau  ax.gif


Kokie jusu plaukai?
Man kirpeja ji rekomendavo kaip tinkanti megstantiems pustis plaukams ax.gif sake, daug geru atsiliepimu is klientu,naudojanciu butent sios linijos produktus.
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 01 31, 00:44)
Kokie jusu plaukai?
Man kirpeja ji rekomendavo kaip tinkanti megstantiems pustis plaukams ax.gif  sake, daug geru atsiliepimu is klientu,naudojanciu butent sios linijos produktus.

Na, mano plaukai nėra glotnūs smile.gif linkę šiek tiek pasišiaušti, bet ne sausi, dažyti, tai kažkiek pažeisti. Tai nusipirkau sausiems ir pažeistiems plaukams, o dar yra labai sausiems ir pažeistiems, tai sesuo juos turi. Sakė jai šiek tiek per daug maitina plauką ax.gif nors jos irgi dažyti.
Na, o mano tas šampūnas tai liux, balzamas skystokas toks, palyginus su Tigi, nes pastarasis tai labai tirštas. Bet kaip jau rašiau man gerai išsišukuoja. Ilgiau panaudojus bus matyt kaip ir kas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Merlin @ 2010 02 01, 11:49)
Na, mano plaukai nėra glotnūs smile.gif linkę šiek tiek pasišiaušti, bet ne sausi, dažyti, tai kažkiek pažeisti. Tai nusipirkau sausiems ir pažeistiems plaukams, o dar yra labai sausiems ir pažeistiems, tai sesuo juos turi. Sakė jai šiek tiek per daug maitina plauką  ax.gif nors jos irgi dažyti. 
Na, o mano tas šampūnas tai liux, balzamas skystokas toks, palyginus su Tigi, nes pastarasis tai labai tirštas. Bet kaip jau rašiau man gerai išsišukuoja. Ilgiau panaudojus bus matyt kaip ir kas  4u.gif


Kaip suprasti per daug maitina? g.gif Mano ganėtinai sausi, ypač galai ir veliasi... O balzamas kuris geresnis - kerasilk ar tigi?
Atsakyti
Na, sesuo taip išsireiškė smile.gif per daug maitina, suprantu, kad jai riebina plauką. Ji turi tuos for very dry damaged hair, o aš turiu for dry damaged...man tai super. Tigi moisture maniac pvz. man gerai šukavosi, o color save - nelabai. Tai goldwel dar glotnumo duoda tokio. O jei pačios labai sausi plaukai, tai gal Tau ir tiktu tie labai sausiems ir pažeistiems...tik ant šaknų nedėti ir turėtų būt ok 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merlin: 05 vasario 2010 - 10:06
Na, aš kol kas dar turiu ir balzamo ir kaukės, tai bandysiu parsisiųsti tik kažkokį seruma iš kerasilk linijos, kur padaro plauką šilkinį ir neleidžia pūstis.
Atsakyti
koks cia serumas? 4u.gif
Atsakyti