QUOTE(mazzootia @ 2010 02 16, 12:37)
Visų pirma mano kojos ne purvinos ir į Jūsų gyvenimą aš nelendu, atvirai pasakius man į jūsų gyvenimą visiškai nusispjaut - jis ne mano. Aš tiesiog išsakiau savo nuomonę, net neskaičiau šio skyrelio nuo pat pradžių, tiesiog atsiverčiau paskutinį puslapį ir išdėsčiau savo mintis. O jeigu Jūs, ponia, labai įsižeidėte tai čia jau Jūsų problema ir jei čia kaip supratau iš jūsų posto dauguma yra panašios nuomonės kaip ir aš tai čia taipogi yra Jūsų problema. Aš turiu savo vertybes ir gyvenu pagal jas, esu dora ir sąžininga visų atžvilgiu. Ir, jeigu Jums nuo to bus ramiau, galiu pasakyti, kad taip pat gyvenu susimetusi ir dar nesusituokusi, tačiau esu dar jauna ir man viskas priešakyje ir tikrai žinau ko noriu ateityje ir kokios noriu šeimos. Eikite išgerti raminančios arbatos, nes matau būtų ne pro šalį. Geros dienos. Darkart atleiskite, tačiau čia yra nuomonių forumas ir pasisakiusi ką manau, nesijaučiu nusikaltusi.
Palaukite, nespjaukite, begu pasiimsiu nosinaite.
Dauguma tai neikada nebuvo rodiklis, daugumos palaikomas Hitleris atejo i valdzia, kaip ir Stalinas daugumos palaikomas veze zmones i sibira, daugumos pritariant Kirstus buvo nukryziuotas. Taigi tai labai salygina.
Problemos kaip ir neturiu, nes problemas jus ieskoe, dergdama kito pasirinkima, nebutinai mano. As gi gerbiu visu pasirinkima, tiek tuoktis tiek gyvenant kartu.
Tame ir skirtumas, man nereikia pateisinimo priezasciu, kad apdergti kito asmens pasirinkima, ieskant forbiju, kompleksu ir t.t.
ARbatos gerti jums nesiulysiu, nes nemanau, kad tai pagrindas polemikai. Taigi.
Papildyta:
QUOTE(Tokata @ 2010 02 16, 12:45)
Na na na...mergaites nesipykstam. Kiekvienas gyvena taip, kaip jam priimtina ir kiekviena is musu turi savu isitikinimu
Man tik kartasi labai keista skaityti, kaip kai kurios rasko, kad santuoka yra niekas ir niekam ji nereikalinga. Va cia tai tikrai netiesa

Ir visos tos, kurios garsiai saukia, kad sugyventines statusas joms priimtinesnis atsakykite - ar teketumete jei jums jis pasipirstu ? Ir is tu rekianciu liktu labai nedaug, tiesa ?
P.S. mano vyro nebėra, todėl laukiu piršlybų iš naujo
O kokiam poste yra pasakyta, kad sanuoka yra nevertybe. Santuoka kaip tokia nera vertybe, ja daro vertybe zmones, jei turi tam poreiki. Bet kodel tie kurie turi kitoki poziuri butinai turi kazkokias fobijas, nukripymus, kompleksus ir t.t.