Įkraunama...
Įkraunama...

Ar verta laukti piršlybų ar gyventi 'susimetus'?

O kas yra pirslybos? Vaikinas klupintis ant keliu su ziedeliu rankose ir jusu istartas "taip"?
As si reikala suprantu visai kitaip. Man pradzioj geriau kartu pagyventi. O tada, po kazkiek tai laiko, be jokiu suzadetuviu ziedu, paprastai be pompastikos nueiti ir susirasyti.
Nekenciu suzadetuviu ir pompastisku vestuviu! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Balta balta @ 2010 05 09, 14:12)
Na jei ne žiedelis, tai bent pokalbis, ko tikitės iš santykių, kur link einate, ar tikitės vestuvių ir pan. O toks "pagyvensim, pažiūrėsim" tai skamba baisiai neatsakingai. Toks jausmas, kad tokie žmonės ir į darbą priimti sako "ai, pažiūrėsiu, kas čia bus", o ne "stengsiuos dirbti gerai, kiltikarjeros laiptais", į universitetą įstoję sako "pastudijuosiu, jei nepatiks mesiu", o ne "stengsiuos mokytis ir pabaigti su diplomu rankose". Manau, kad natūralu ir sveika turėti tikslus ar bent jau ateities viziją, o ne "tegul kas nors už mane ką nors daro, o aš pažūrėsiu....".

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2010 05 09, 14:17)
O kas yra pirslybos? Vaikinas klupintis ant keliu su ziedeliu rankose ir jusu istartas "taip"?
As si reikala suprantu visai kitaip. Man pradzioj geriau kartu pagyventi. O tada, po kazkiek tai laiko, be jokiu suzadetuviu ziedu, paprastai be pompastikos nueiti ir susirasyti.
Nekenciu suzadetuviu ir pompastisku vestuviu! smile.gif

Klausimas yra ne "kaip" (pompastiškai ar ne), o "ar" (įsipareigojama arba ne).
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2010 05 09, 15:17)
O kas yra pirslybos? Vaikinas klupintis ant keliu su ziedeliu rankose ir jusu istartas "taip"?


nauja piršlybų reikšmė biggrin.gif jei vaikinas klūpi prieš jus o jūs dar ir sakot-taip-vadinasi jis peršasi biggrin.gif
Atsakyti
O tai kas jums tada yra pirslybos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nezinia kur @ 2010 03 10, 13:19)
Dekui, kad diskutuojate apie mano atveji.
as pati tai tiesiog pasimetus.
is kitos puses paziurejus visas tas gerbuvis yra isigyjamas uz jo pinigus, tad gautusi, kad as kaip ir neturiu teises i ji. Bet is kitos puses as jam sudarau salygas dirbti, auginu jo vaikus, valau namus, darau valgyti ir t.t. Nezinau tik, ant kiek tos salygos ivertinamos?
nenoriu skirtis, noriu tik kitaip jaustis, noriu kad ir mano dalis kazkaip augtu, noriu kazka pagaliau uzgyventi, man juk jau virs 30  cool.gif . ziauriai glumina mintis, jog gyvenu buste, kuris spec.uzrasytas jo mamos vardu, ji valau, tvarkau... kartais taip norisi streikuoti ir nieko nedaryti, bet toks nevalyvumas, uzejus sveciui, visada pirmiausiai kris ant moters  cool.gif
kaip man elgtis, kai vien prasnekus apie vedybas, jam pirmiausiai kyla mintis, jog as kesinuosi i jo turta?

p.s. Nakvisa, 100proc. sutinku, kad esu sioje situacijoje pati kalta. jeigu kas man duotu dabar mano patirti ir atsuktu metus atgal, ne per kur neplanuociau vaiku nesantuokoje, netgi ir gerai pagalvociau ir apie bendra gyvenima kartu. dieve, mano, kaip gerai gyvenciau turedama buvusi darba ir laisve.

o darbą susirasti tokia pat misija, kaip į Marsą nuskristi?
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2010 05 09, 16:07)
O tai kas jums tada yra pirslybos? smile.gif

žodinis susitarimas tuoktis. Su žiedu, ar be, su klaupimaisi ant kelių ar be.
Atsakyti
QUOTE(Balta balta @ 2010 05 09, 16:28)
žodinis susitarimas tuoktis. Su žiedu, ar be, su klaupimaisi ant kelių ar be.

Tai tada mes jau keliasdesimt kartu esam susizadeje biggrin.gif:D su mintim "kadanors".. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2010 05 09, 21:26)
Tai tada mes jau keliasdesimt kartu esam susizadeje biggrin.gif:D su mintim "kadanors"..  lotuliukas.gif


Tai rytoj atsikele ryte susitarkite, kelinta valanda susitinkate prie cmb ir susirasysite. Be jokiu kadanors, o pvz 4 val.
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2010 05 09, 20:26)
Tai tada mes jau keliasdesimt kartu esam susizadeje biggrin.gif:D su mintim "kadanors"..  lotuliukas.gif



Man tai kada nors, dažniausiai reiškia NIEKADA g.gif
Atsakyti
Tas pats jausmas. Kadanors - tai tas pats, kas neapibrėžtam laikui ir neterminuota sutartis. Lūkesčiai lieka lūkesčiais, ir jų dėka gyvenama. Ir kaip tam posakyje: nieko nėra pastoviau už laikinumą..
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2010 05 10, 07:21)
Tas pats jausmas. Kadanors - tai tas pats, kas neapibrėžtam laikui ir neterminuota sutartis. Lūkesčiai lieka lūkesčiais, ir jų dėka gyvenama. Ir kaip tam posakyje: nieko nėra pastoviau už laikinumą..

Anksciau ir as maniau, kad "nieko nera pastoviau uz laikinuma". Taciau gyvenimas parode, kad "viskam yra savas laikas". smile.gif
Atsakyti