Įkraunama...
Įkraunama...

Drąsius

Sveikos 4u.gif sesuo jau nuo paauglystės svajojo, kad jei turės sūnų pavadins Drąsium. Taigi neseniai sužinojo, kad laukiasi sūnaus. Bet dabar šis vardas tiek linksniuojamas televizijoje blogąja prasme, kad pradėjo imt abejonės dėl šio vardo. Ką jūs manote?Ir kaip jums šis vardas?
Atsakyti
Vardas gražus ir prąsmingas, bet išties dabar jam "blogas laikas". Jei būtų linksniuojamas koks Tomas Kedys ir jūsų sesuo norėtų sūnų pavadint Tomu, tada niekam ir nekiltų mintis susiet.
Atsakyti
Man ir siaip si vardas keistas labai, o dar si istorija, tai kategoriskai pries ji.
Atsakyti
Jei patinka tegul deda smile.gif po keliu metu istorija pasimirs,o ji bus vienintele taip pavadinus biggrin.gif nes dabar visi nebenori taip vadinti biggrin.gif tegul vadina Drąsučiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alvyde: 13 sausio 2010 - 16:41
aš taip pat galvoju, kad istorija po kiek laiko pasimirš. nors šiaip man negražus šis vardas.
Atsakyti
Man vardas gražus, tik kiek pažystu Drąsių- visi kažkuo susiję su teisėsauga, nelabai geri žmonės...
Bet šiaip vardas gražus ir įpareigojantis būti drąsiu vaikinuku. mirksiukas.gif
Atsakyti
Man gal ir nieko butu vardas, bet siuo metu jo nerinkciau ax.gif
Atsakyti
Prieš metus būčiau sakiusi, kad vardas kaip vardas. Dabar - nesiūlyčiau dėl pačios šeimos ramybės. Gal bus dar tų sūnų vėliau, po kelerių metų...
Atsakyti
man nepatinka, bet ne dėl to kad nebūtų gražus, tiesiog nevardiškas kažkaip vardas. o laikas gal kaip tik pats tas - po kelių metų pasimirš ta kedofilija, o vardas bus itin retas smile.gif
Atsakyti
As neduociau tokio vardo schmoll.gif asociacijos vistik kyla visokios su sia istorija schmoll.gif
Atsakyti
nežinau kaip būtų ankščiau, bet dabar tas vardas labai nepatinka schmoll.gif , o dar ir violetine spalva tiesiog purto. ( pastoviai rodomas drasius su tuo megztiniu ).

Atsakyti
istorija placiai nuskambejusi, nei prie ko... man asmeniskai labai negrazus vardas, nei Drasius, nei koks Teisutis, Jaunutis... nu berysybe rolleyes.gif
Atsakyti