Įkraunama...
Įkraunama...

adenoidai- V

tai LOR butu operavus...
esme tame kad anesteziologe NELEIDO.
ziuresim,kazkokia iseiti rasim..musu daktare pasiule varianta..bet viesai nerasysiu blush2.gif
tik vel neramu-kad tik butu viskas gerai doh.gif

rada dar tokia lentele..isvis susibalamutinau
HGB
Hemoglobinas
Hemoglobino kraujyje sumažėti gali, esant mažakraujystei, nusilpus organizmui, po sunkių ligų, operacijų, ūmių infekcijų metu. Be to, pakankamai hemoglobino organizmas gali negauti, netinkamai maitinantis, kai su maistu gaunama nepakankamai geležies.
Hemoglobino gali padidėti sergant kai kuriomis sunkiomis lėtinėmis ligomis, smarkiai vemiant. 1 d 152-235 g/l
2-6 d 150-240 g/l
14-23 d 127-187 g/l
24-37 d 103-179 g/l
40-50 d 90-103 g/l
2-2,5 mėn 92-150 g/l
5-7 mėn 101-129 g/l
8-10 mėn 105-129 g/l
11-13,5 mėn 107-131 g/l
1,5-3 m 108-128 g/l
5 m 111-143 g/l
pagal ta lentele mums norma yra 108-128...pas mus 109 doh.gif tai kaip ir telpam i norma
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jalka: 17 lapkričio 2010 - 12:33
4u.gif sveikos mamytes, mes jau ryt 8 val Kaune turim but, tikiuosi viskas bus gerai, bijau kaip mazius reaguos ligoninej, kai krauja eme, taip klyke, net paciai sirdi suspaude verysad.gif tai dabar tik noriu kadf viskas utu geraiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(astraline23 @ 2010 11 17, 15:17)
4u.gif sveikos mamytes, mes jau ryt 8 val Kaune turim but, tikiuosi viskas bus gerai, bijau kaip mazius reaguos ligoninej, kai krauja eme, taip klyke, net paciai sirdi suspaude verysad.gif  tai dabar tik noriu kadf viskas utu geraiu blush2.gif

Laikykites 4u.gif kad viskas praeitu sklandziai.
Atsakyti
tonzilitas ir yra angina, tik lotyniskai..pvz letinis tonzilitas man, tai reiskia, pastovi angina, paraude ir tt. 4u.gif
Atsakyti
cituota is cia

citata. Anot mediko, labai dažnai ryklės skausmas suvokiamas kaip tonzilitas arba angina

Tai gaunas, jei tik tonzilitas, tai angina.

citata is cia apie adenoidus


citata. Sveiki, įprasto dydžio adenoidai (ryklinė tonzilė) ir gomurinės tonzilės yra labai svarbūs vaiko imunitetui. Tačiau jeigu jie per dideli ar dėl nuolatinių uždegimų patys tapę užkrato šaltiniu, gali sukelti dažnus ausyčių uždegimus.

Bet jei ryklinis tonzilitas, tai cia jau adenoidai.

Daugiau nesigincysiu. Bet siandien man operavusi gyd. pasake, kad ryklines tonziles yra adenoidai. 4u.gif Turiu ja tiket.


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 17 lapkričio 2010 - 17:40
as ir nesigincijau, tik medicininskai visuomet daktarai kalba , jog angina tai tonzilitas..man bent jau neteko girdeti apie ryklini tonzilita, nors operavo mums ir adenoidus ir tonziles 4u.gif kadangi pas mane letinis tonzilitas, tai as ir pakomentavau, bet neieskau teisybes..nuejus pas daktare, visuomet isgirstu tokia diagnose.
paklausiau giminaites apie ryklini tonzilita....na, ji daktare yra, sake, jog adenoidai ir polipai, tai vienas ir tas pats, o tonzilitas-tai viskas , kas susije su gerkle ir tonzilem 4u.gif
bet daktaru terminai ne visada mums suprantami..bet mums operavo adenoidus tai tokios frazes negirdejau..kalbejo apie adenoidus-polipus, o kai plove tonziles kalba ejo tik apie tonziles, tonzilitus..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MEET: 17 lapkričio 2010 - 18:19
QUOTE(Amelita @ 2010 11 16, 21:57)
Jaucias gerai, jau namie. Po operacijos visai dukryte nemiegojo ir dabar dar nemiega. Nors kelemes 7 val. Tik man klausimas kada galima eiti i lauka? Vyras nepaklause. Ir kaip dabar nosi priziuret? Ka nors daryti reikia ar ne? Ir tam lapuke kur parase, diagnoze ir kaip elgtis po operacijos, tai kaip suprantu ten del maisto tai tik tiems kas anginas operuoja. O kokio laipsnio pas jus adenoidai?  Jums sake pasirodyti po savaites?

Gali parasyti ka jums parase tam lape prie pagrindines ligos ir ka prie Pirmines apziuros, tipo ka rado per apziura.

Aciu.

Buvau aš jau vakar poliklinikoj nedarbingumą pratęst, tai palikau išrašą. Bet kiek atsimenu pas mus buvo parašyta II laipsnio adenoidų šalinimas. Eisiu dar penktadienį, paprašysiu kad atšviestų.
Irgi liepė atvažiuot po savaitės apžiūrai, ir savaitę į lauką neleisti. Va dar atsimenu buvo parašyta kad vaikui nerekomenduojama daug judėti (bėgioti, sportuoti) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanilinė @ 2010 11 17, 20:13)
Buvau aš jau vakar poliklinikoj nedarbingumą pratęst, tai palikau išrašą. Bet kiek atsimenu pas mus buvo parašyta II laipsnio adenoidų šalinimas. Eisiu dar penktadienį, paprašysiu kad atšviestų.
Irgi liepė atvažiuot po savaitės apžiūrai, ir savaitę į lauką neleisti. Va dar atsimenu buvo parašyta kad vaikui nerekomenduojama daug judėti (bėgioti, sportuoti) 4u.gif



Man vyrui tai dave du tuos epikrizes lapus. Kur tu siandien nunesei i poliklinika.
Pas mus prie pagrindines ligos parasyta adenoidai.
O apie apziura idomu ka ji parase.

O kodel jus operavotes? Primink.



Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2010 11 17, 20:31)
Man vyrui tai dave du tuos epikrizes lapus. Kur tu siandien nunesei i poliklinika.
Pas mus prie pagrindines ligos parasyta adenoidai.
O apie apziura idomu ka ji parase.

O kodel jus operavotes? Primink.

Man tik vieną davė, net nepagalvojau kad reik kopiją iš karto pasidaryt.
Pas mus adenoiduose buvo infekcijos židiniai, sirgdavo dažnai, dėl to ir rekomendavo operuotis.

Kaip mažylė šiandien, geriau?
Atsakyti
QUOTE(Vanilinė @ 2010 11 17, 20:55)
Man tik vieną davė, net nepagalvojau kad reik kopiją iš karto pasidaryt.
Pas mus adenoiduose buvo infekcijos židiniai, sirgdavo dažnai, dėl to ir rekomendavo operuotis.

Kaip mažylė šiandien, geriau?



Mazyle dienos metu jaucias puikiai. Taciau, kai uzmiega naktinio miego. Tai mazdaug praejus valandai ji pradeda verkti, saukti taip isteriskai. Pradejo vakar ji nuo verkimo taip tampytis, atrodo tuoj apsivems. Tai kaz kiek isspjove tokiu kaip gleiviu su krauju.

Vos nuraminu. O ryte jau viskas gerai.

Kaip jus?
Atsakyti
o mums rytoj operacija.kal katra operavotes kkm ,kur tik diena nebuni,padaro operacija ir paleidzia,kazin kiek laiko laiko dar po operacijos
Atsakyti
Mums vakar išoperavo adenoidus (antro laipsnio) uždegiminiai. Prieš operaciją mes gėrėmė tokią tabletėlę, apie 9.20 paėmė vaikiuką, o 10.10 atnešė į palatą ir 15.00 išvažiavome į namus. Jaučiamės gerai, vaikas linksmas.
Atsakyti