Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų dailės nuotraukos iš interneto platybių

dauguma naguciu nuotrauku is nailclub.ru man primena mociutes puodeliu komplekta arbatai arba jos numyletas uzuolaidas fuuuuiii biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2010 07 09, 20:31)
dauguma naguciu nuotrauku is nailclub.ru man primena mociutes puodeliu komplekta arbatai arba jos numyletas uzuolaidas fuuuuiii biggrin.gif

oi prajuokinot lotuliukas.gif , zinoma skonio reikalas smile.gif
Atsakyti
kazkada maciau raudonai lakuotus nagus, kuriu galiukai buvo taip nulakuoti balta spalva, kad kaip apserksnije atrode. gal kuri is jusu uzmatete ka panasaus internete? jei taip, tai imeskite prasom nuotrauka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(andorinha @ 2010 07 11, 18:14)
kazkada maciau raudonai lakuotus nagus, kuriu galiukai buvo taip nulakuoti balta spalva, kad kaip apserksnije atrode. gal kuri is jusu uzmatete ka panasaus internete? jei taip, tai imeskite prasom nuotrauka  4u.gif


Nuotraukos gal ir nerasiu, bet pasakyti galiu, kad galvoju, jog galima tokį manikiūrą pasidaryti kempinėlės pagalba smile.gif tiesiog paimti nagus nulakuoti raudonai, palaukti kol nudžius ir tada su kepinėle (ją pamirkant į baltus akrilinius dažus) švelniai patapšnoti nagus, kad gautųsi kažkas panašaus į tai smile.gif

user posted image
Atsakyti
Truputis pavyzdžių nail.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
treti nuo apacios, tie ruzavom smulkiom gelytem ismarginti tai tikrai grazus. o visi kiti tai ech... kas per daug tai nesveika.
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2010 07 12, 12:13)
treti nuo apacios, tie ruzavom smulkiom gelytem ismarginti tai tikrai grazus. o visi kiti tai ech... kas per daug tai nesveika.


O aš tai nesupykčiau turėti tokių išmargintų nagučių hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 07 12, 09:39)
Nuotraukos gal ir nerasiu, bet pasakyti galiu, kad galvoju, jog galima tokį manikiūrą pasidaryti kempinėlės pagalba  smile.gif  tiesiog paimti nagus nulakuoti raudonai, palaukti kol nudžius ir tada su kepinėle (ją pamirkant į baltus akrilinius dažus) švelniai patapšnoti nagus, kad gautųsi kažkas panašaus į tai smile.gif


galima ir taip, bet tai ka as maciau, buvo greiciausiai teptuku ispaisyta, visai kaip atrodo serksnas ant lango, na vaizdelis buvo, iki siol negaliu pamirsti. reiks bandyti, bandyti, gal iki ziemos kas ir pavyks.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(andorinha @ 2010 07 12, 15:21)
galima ir taip, bet tai ka as maciau, buvo greiciausiai teptuku ispaisyta, visai kaip atrodo serksnas ant lango, na vaizdelis buvo, iki siol negaliu pamirsti. reiks bandyti, bandyti, gal iki ziemos kas ir pavyks.... biggrin.gif


Tada nelabai įsivaizduoju kaip turėtų atrodyti blush2.gif
Atsakyti
Mano drauge buvo pasidariusi ta serksna atrodo tikrai pasakiskai... 4u.gif
Papildyta:
[url] http://menaskasdien....009/12/nd14.jpg [/url] man labai grazu ir nuolatos taip marginu savo nagucius bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 07 12, 11:42)
Truputis pavyzdžių nail.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Kaip meno kuriniai tai labai grazus piesinukai, bet nagams man tai per daug mirgu marga biggrin.gif
Atsakyti
man sie nuostabus wub.gif
user posted image
Atsakyti