Įkraunama...
Įkraunama...

Tutis Zippy vežimėlis

Na mamos man tikrai susuko galva naujas Tutis Zippy vezimelis.. Toks modernus ir stilingas, turintis charakteri ir isskirtinuma smile.gif Jus tik paziurekite koks grozis
user posted image

Aisku butu idomu isgirsti atsiliepimus apie ji, gal jau kuri mamyte turite? smile.gif
Atsimenu anksciau mamytes skusdavosi, kad tucio vezimeliai pakankamai sunkus, man atrodo jiems pavyko ir si klausima isspresti - beliko 11 kg smile.gif
Atsakyti
tikrai grazus wub.gif kokia ju kaina?
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 01 14, 15:01)
tikrai grazus wub.gif kokia ju kaina?


Na pas juos puslapyje kainos nemaciau, bet bent jau babymarkete paziurejau, tai labai gera 1169 litai uz 3in1 komplekta, tai sportinis vezimelis, lopsys, ir auto kedute-nesiokle smile.gif man tai graziausias is tu tas su zalia spalva...
Atsakyti
QUOTE(Sange @ 2010 01 14, 16:28)
Na pas juos puslapyje kainos nemaciau, bet bent jau babymarkete paziurejau, tai labai gera 1169 litai uz 3in1 komplekta, tai sportinis vezimelis, lopsys, ir auto kedute-nesiokle  smile.gif  man tai graziausias is tu tas su zalia spalva...

kaip uz 3 dalis tai nebrangu
Atsakyti
Vyrui parodzius si vezima isgirdau ''kazkoks kosmosas'' lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnyte344 @ 2010 01 15, 14:13)
Vyrui parodzius si vezima isgirdau  ''kazkoks kosmosas'' lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

kodel?man truputuka ratai kliuna,kazin ar tie diskai nenusiima g.gif
Atsakyti
kai pamaciau pirma karta zurnale sita vezima, pagalvojau 'sarmata butu i gatve isvaziuot! doh.gif ' bet kai pamaciau parduotuvej thumbup.gif nu tikrai graziai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 01 15, 14:20)
kodel?man truputuka ratai kliuna,kazin ar tie diskai nenusiima g.gif

Nu cia jam taip atrodo,gal,kad internete ziurejo...reikes parduotuvej paziureti gal tikrai geriau atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Na bent man tai su tais ratu diskas dar geriau atrodo, kiek isskirtinesnis..kitos spalvos kaip zalia ar melsva man dar graziau ir tikrai as tu disku nenusiimineciau... O gyvas jis toki dar geresni ispudi palieka...Man idomu tas vezimelis turi pakoji sportinei kedutei? ir dar vienas klausimelis ar rankena persisuka.. smile.gif
Liuksiskas daiktas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sange: 15 sausio 2010 - 17:51
Sveikos, kaip tik šiandien apžiurėjau šį vežima tai galiu pasakyti tiek:

Diskai nuo ratu nusiima ir be ju vežimas tikrai geriau atrodo. Ryškios spalvos atrodo pigokai, bet va smėlinė, pilka su balta, kakavos tai liuks - atrodo labai skoningai (bet čia jau skonio reikalas smile.gif ) O šiaip vežimas gyvai tikrai geriau atrodo nei kad foto, yra pakankamai gražus ir svarbiausia LENGVAS, tai atperka kitus smulkius trukumus. Manau jau vien dėl svorio verta jį pirkti. thumbup.gif

Bet tiesa Akropolyje jo kaina apie 1300 Lt, dabar suku galva gal kur galima rasti ir pigiau.. g.gif
Atsakyti
siandien ir as gyvai apziurejau sita vezimuka.sportinukas turi visiskai gulima padeti thumbup.gif lopsiukas padidintas,lengvas,bet todel kad jo sonai medziaginiai ir labiau tinkamas tiems kurie gims ziemos pabaigoje ir pavasari,bet cia tik mano nuomone.
beje,tie diskai nuo ratu nusiima.

QUOTE(Sange @ 2010 01 15, 19:43)
Na bent man tai su tais ratu diskas dar geriau atrodo, kiek isskirtinesnis..kitos spalvos kaip zalia ar melsva man dar graziau ir tikrai as tu disku nenusiimineciau... O gyvas jis toki dar geresni ispudi palieka...Man idomu tas vezimelis turi pakoji sportinei kedutei? ir dar vienas klausimelis ar rankena persisuka.. smile.gif
Liuksiskas daiktas  rolleyes.gif

turi.rankena nepersimeta,bet sportine dalis tvirtinasi i abi puses.
Atsakyti
mane irgi sudomino sitas vezimukas..gal kas isigys, tai laukiam atsiliepimu smile.gif
Atsakyti