Įkraunama...
Įkraunama...

Patiekalai/valgiaraštis nėštukėms

Sveikos nėštukės, peržiūrėjau paieškoj, labai daug kalbame apie tai, kokius produktus reikėtų valgyti nėštukėms bigsmile.gif bet nelabai radau temų apie konkrečius mums tinkamus patiekalus ax.gif būtų labai šaunu jeigu šioje temoje galėtume pasidalinti konkrečių patiekalų receptais, kurie mums ypatingai tinkami tongue.gif tiesiog, kad fantazija pernelyg neišsektų ir vartotume kuo įvairesnį maistą nestuke.gif
Labai lauksiu bendraminčių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kastonai @ 2010 01 14, 15:57)
Sveikos nėštukės, peržiūrėjau paieškoj, labai daug kalbame apie tai, kokius produktus reikėtų valgyti nėštukėms  bigsmile.gif bet nelabai radau temų apie konkrečius mums tinkamus patiekalus  ax.gif būtų labai šaunu jeigu šioje temoje galėtume pasidalinti konkrečių patiekalų receptais, kurie mums ypatingai tinkami  tongue.gif tiesiog, kad fantazija pernelyg neišsektų ir vartotume kuo įvairesnį maistą  nestuke.gif
Labai lauksiu bendraminčių  4u.gif

mano nuomone, mums reikia valgyti tai ko norime, to ko musu mazius reikalauja is organizmo biggrin.gif bent jau as valgau ta pati ka ir gaminu savo seimai, juk ne zindyves dar esam, va kai pagimdysim tada jau rcionas turetu skirtis nuo kitu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(augustautve @ 2010 01 15, 12:54)
mano nuomone, mums reikia valgyti tai ko norime, to ko musu mazius reikalauja is organizmo biggrin.gif  bent jau as valgau ta pati ka ir gaminu savo seimai, juk ne zindyves dar esam, va kai pagimdysim tada jau rcionas turetu skirtis nuo kitu biggrin.gif

As taip pat valgau ka noriu.Tik aisku, juk butu neblojai, jei naudotume daugiau gelezies ir kalcio turincius produktus.kai laikiuosiu dukrytes, tai mano hemoglobinas buvo nusedes net iki 101.gerai , kad buvo vasara, tai suvalgiau gal 5 litrus zemuogiu.
Atsakyti
kazkaip ir as panasiai elgiausi, maniau, gal kuri smestels idomia ideja tongue.gif tik vat sunkiausia turbut, kad suderinti kaip imanoma saikingiau visu reikiamu vitaminu ax.gif cia man yoatingai turbut sunku, nes iki nestumo nelabai savo mityba reguliavau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kamelijuta @ 2010 01 15, 21:19)
As taip pat valgau ka noriu.Tik aisku, juk butu neblojai, jei naudotume daugiau gelezies ir kalcio turincius produktus.kai laikiuosiu dukrytes, tai mano hemoglobinas buvo nusedes net iki 101.gerai , kad buvo vasara, tai suvalgiau gal 5 litrus zemuogiu.

mano hemglobinas net 150, taip kad man gelezies nereikia visai
Papildyta:
QUOTE(kastonai @ 2010 01 15, 23:33)
kazkaip ir as panasiai elgiausi, maniau, gal kuri smestels idomia ideja tongue.gif tik vat sunkiausia turbut, kad suderinti kaip imanoma saikingiau visu reikiamu vitaminu  ax.gif cia man yoatingai turbut sunku, nes iki nestumo nelabai savo mityba reguliavau  blush2.gif

o zinok ir labai skiriasi nestukiu poreikis i maista, viena saldziai nori, kita suriai, tai kaip galima kazkoki valgiarasti susikurti, manau niekaip , svarbiausia kad maistas butu sveikas
Atsakyti
QUOTE(kastonai @ 2010 01 15, 23:33)
kazkaip ir as panasiai elgiausi, maniau, gal kuri smestels idomia ideja tongue.gif tik vat sunkiausia turbut, kad suderinti kaip imanoma saikingiau visu reikiamu vitaminu  ax.gif cia man yoatingai turbut sunku, nes iki nestumo nelabai savo mityba reguliavau  blush2.gif

ne tu viena nesveikai besimaitinanti buvai ax.gif sunku ir man viska suderint, o ypac stengtis valgyt kuo sveikiau. ir dar labai nekoks laikas, kada nera naturaliu sodo, darzo gerybiu, kurios be jokios chemijos g.gif tik obuoliukai bepuvantys ir morkytes apvytusios rusy uzsilike doh.gif
Atsakyti
Laba vakara visom smile.gif norejau pasiteirauti, ar nestumo metu nekenkia valgyti krabu lazdeliu? gal kas girdejo kokios informacijos apie tai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonlight09 @ 2010 02 01, 20:26)
Laba vakara visom smile.gif norejau pasiteirauti, ar nestumo metu nekenkia valgyti krabu lazdeliu?  gal kas girdejo kokios informacijos apie tai? blush2.gif


biggrin.gif Kiek ieskojau neradau ne vienos rusies krabu lazdeliu be E. Visose yra tas E621 ar kazkuris kitas is glutamatu. Kad tai kenkia sveikatai jau kaip suprantu irodyta... Na bet kartais pasilepinti galima gal jei jau labai norisi. Renkantis maista reikia nepatingeti etiketes paskaityti wink.gif http://www.sveikasvaikas.lt
Atsakyti
QUOTE(emely @ 2010 02 01, 21:03)
biggrin.gif  Kiek ieskojau neradau ne vienos rusies krabu lazdeliu be E. Visose yra tas E621 ar kazkuris kitas is glutamatu. Kad tai kenkia sveikatai jau kaip suprantu irodyta... Na bet kartais pasilepinti galima gal jei jau labai norisi. Renkantis maista reikia nepatingeti etiketes paskaityti wink.gif http://www.sveikasvaikas.lt


Labai gera nuoroda, aciu!!! thumbup.gif
Atsakyti
as sakiau eisiu pas dietologe,kad padarytu bent kazkoki meniu nesciajai,nes iki tol man skaniausia buvo viskas ko nesciajai tikrai nepatartina blush2.gif
Atsakyti
jei kam idomu, radau receptuka hemoglobino kiekiui kraujyje pakelt thumbup.gif essen.gif

reikia:
1 burokelio
1 morkos (dideles)
trupucio druskos
grietines

burokeli ir morka (nevirtus) sutarkuoti, padruskinti, pagardinti grietine ir skaniai suvalgyti laugh.gif
Atsakyti
Manau reikia valgyti viska ir ko norisi, isskyrus prisilaikyti tu visu cipsu, gazuotu gerimu ir t.t.Mesos, zuvies, darzoviu, vaisiu kiek tik norisi valgyti, jei aisku nuo ju nepykina blush2.gif
Atsakyti