Įkraunama...
Įkraunama...

kai kišenėse švilpia vėjai

QUOTE(Kris_ @ 2009 08 27, 13:01)
sakyčiau, kad labai priklauso nuo to, ką darai žiemai, nes mano mamai labai apsimoka  thumbup.gif agurkus paprastai užmarinuoti stiklainiuose juokų darbas ir išlaidos tik vandeniui užvirinti.
Dabar mama pasinešė ant mišrainių  blink.gif pripjausto bet ko, kas yra darže pilną puodą (apie 7 litrai) , stiklinė aliejaus, pusė stiklinės acto, 3 šaukštai druskos ir 3 cukraus, o skonis labai geras  thumbup.gif
Ir man atrodo, kad apsimoka. Net jeigu perki agurkus. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 27 rugpjūčio 2009 - 13:27
QUOTE(Will @ 2009 08 27, 14:07)
ir dar gal nuo to, ar reikia pirkti priemones ir daržoves (vaisius) bei nuo to, ar labai daug valgoma...
Aš, pvz niekada nedarau, nes nei tų agurkų turiu, nei juos mėgstu  schmoll.gif  Nebent tie mažučiukai nieko, bet man užtenka kartą per mėnesį ar du kelis suvalgyti  lotuliukas.gif  Bet mes mėgstam šaldytas daržoves, todėl intensyviai mąstau apie šaldymą  ax.gif  Tik šaldiklio trūksta  lotuliukas.gif



Vat vat, saldyti misiniai ir pas mane einamas dalykas ziemas. Taciau, reikia ne tik saldyklio, bet dar ir viska blansiruoti, tinkama paruosti saldymui. Stai cia irgi zaidimas...
Papildyta:
QUOTE(milaaa @ 2009 08 27, 13:48)
ir mes taip darome drinks_cheers.gif
Čekija kiek nuvyle, bet Italija suzavejo. specialai i Italija emiau autobusine, nes aplanke Viena bei Venecija. prasesi pakartotinai smile.gif Tiesa tokios keliones kainuoja brangiau, nei paprastos ekskursines smile.gif



Manoji kledejo po Bulgarijos, o stai Turkijoje gaiso nuo karscio. Autobusu deja neleisciau - tik lektuvu, Lenkijos keliai labai sudetingi ir avaringumas didokas...
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2009 08 27, 14:21)
Ir man atrodo, kad apsimoka. Net jeigu perki agurkus.  blush2.gif

drinks_cheers.gif .Labai priklauso nuo valgymo tempų lotuliukas.gif Kol vaikai buvo maži, uogienių nevalgydavo, agurkų nusipirkdavau, nes vakuoti - gaila laiko ir nesuvalgom kiek prisivakuojam lotuliukas.gif , mišrainės - blogis. o dabar.... 2bernai jaunuoliai. Patikėkit, net uogienės valgomas dalykas lotuliukas.gif Stiklainiukas vakarui, agurkų 3l - dienai, na geriausiu atveju - 1,5 dienos. Na kur pripirksi tiek atsargų? lotuliukas.gif Mano atveju - šaldymas produktų ir vakavimas - thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SPYGLIUKAS** @ 2009 08 27, 15:35)
drinks_cheers.gif .Labai priklauso nuo valgymo tempų lotuliukas.gif Kol vaikai buvo maži, uogienių nevalgydavo, agurkų nusipirkdavau, nes vakuoti - gaila laiko ir nesuvalgom kiek prisivakuojam lotuliukas.gif , mišrainės - blogis. o dabar.... 2bernai jaunuoliai. Patikėkit, net uogienės valgomas dalykas lotuliukas.gif Stiklainiukas vakarui, agurkų 3l - dienai, na geriausiu atveju - 1,5 dienos. Na kur pripirksi tiek atsargų? lotuliukas.gif Mano atveju - šaldymas produktų ir vakavimas -  thumbup.gif  thumbup.gif


Tai jau tikrai... Tokiais tempais kai valgo, tai vakuot būtina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 08 27, 13:50)
nekas... maniškis aukštas, tai kai pirkom paskutinį kostiumą irgi sunku buvo, nes vis švarko rankovės per trumpos  doh.gif  Bet galiausiai radom gana nerbangų, gerai, kad jis tik retsykiai kostiumą rengiasi, kasdien nedėvi jo
aišku  4u.gif  Čia matyt kaip kam, gal ir nuo ploto ir nuo to, kas daro priklauso, nes vyro tėvai be galo džiaugiasi pasiėmę savaitgaliui, nes jie visą savaitgalį iki išnaktų ir šlifuoja , kol idealu būna doh.gif  Bet rezultatas nerealus  wub.gif
O kaip vartojama? Po šaukštelį ar kaip?



Aš tai darau taip- sutarkuoju imbiero, pjaustau citriną ir dedu kelis šaukštus medaus, tada viską užpilu vandeniu.  Proporcijos pagal skonį- kas saldžiau, kas rūgščiau mėgsta  tongue.gif  Vasarą tokį gėrimą per naktį palaikau šaldytuve ir geriam atsigaivinimui, žiemą gersim karštą  ax.gif



Nereikia jokio vandens - vartojama po sauksteli per diena. As vartoju iskart po valgio, vyras ant tuscio skrandzio. Iseina tokia tyre
Atsakyti
Man irgi reikia taupymo receptų blush2.gif
QUOTE(Kiskute @ 2009 08 27, 09:03)
Sveikutes, as ir jungiuosi prie taupanciu. Nors isleidziam tikrai nedaug per menesi, bet noretusi dar labaiu suspausti savo islaidas ir siek tiek pasitaupyti, nors ta taupyma jau ir pradejom. Anksciau netaupem, tai vaje ziurim viena diena, kad bedai nutikus ne lito neturetume doh.gif

Vat butent ir mum tas pats, kol abu gerai uždirbom nebuvo tikslo taupyt blush2.gif , o dabar man pilvikas nestuke.gif ant nosies, alga baisiai apkarpyta, mokesčiai kosminiai, tai reikia sumastyt kaip susipaust, kad ir leliui atėjus į šeima gal būsim pramoke pasispaust. Šiemet kaip niekad ėmiausi koncervavimo, ir jei kas iš giminių pasiūlo agukų ar kopūsta, niekad neatsisakau, nors dar pernai vaipydavausi ir sakydavau kad neturiu laiko koncervuot, o jei ko prireikia nusiperku blush2.gif Blogiausiai kad atsiradus papildomiems pinigėliams vietoj to kad atidėjus juodai dienai sumąstom kur juos greit išleisti blush2.gif kaip šito įpročio atsikratyt blush2.gif
Atsakyti
Blogiausiai kad atsiradus papildomiems pinigėliams vietoj to kad atidėjus juodai dienai sumąstom kur juos greit išleisti blush2.gif kaip šito įpročio atsikratyt blush2.gif
[/quote]

g.gif reik prisimint, kad jokių santaupų neturit.
Papildyta:
mes visada turim santaupas ir tik kaupiam jas thumbup.gif kažkaip ramiau, kai yra "juodai dienai"
Atsakyti
QUOTE(redux2 @ 2009 08 27, 14:58)
Man irgi reikia taupymo receptų  blush2.gif

Vat butent ir mum tas pats, kol abu gerai uždirbom nebuvo tikslo taupyt  blush2.gif , o dabar man pilvikas  nestuke.gif  ant nosies, alga baisiai apkarpyta, mokesčiai kosminiai, tai reikia sumastyt kaip susipaust, kad ir leliui atėjus į šeima gal būsim pramoke pasispaust. Šiemet kaip niekad ėmiausi koncervavimo, ir jei kas iš giminių pasiūlo agukų ar kopūsta, niekad neatsisakau, nors dar pernai vaipydavausi ir sakydavau kad neturiu laiko koncervuot, o jei ko prireikia nusiperku  blush2.gif Blogiausiai kad atsiradus papildomiems pinigėliams vietoj to kad atidėjus juodai dienai sumąstom kur juos greit išleisti  blush2.gif  kaip šito įpročio atsikratyt  blush2.gif



Nzn., ar kas pades....abu turite suvokti, kad santaupos butinos, tai kaip apsauga nuo visokiu nenumatytu ivykiu ir pan.
Panasu, kad kolkas gyvenate tik SIA diena, o apie rytoju negalvojate. Tad tik abu turite vienas kita palaikant taupyti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 27, 14:50)
Nereikia jokio vandens - vartojama po sauksteli per diena. As vartoju iskart po valgio, vyras ant tuscio skrandzio. Iseina tokia tyre

Aišku 4u.gif Reikės pamėginti, jau pats laikas rūpintis ax.gif
Mes su vandeniu, nes naudojam ne imunitetui stiprinti, o tiesiog vietoj vaisvandenių tongue.gif
Atsakyti
[quote=Daiva R.,2009 08 27, 15:04]
Blogiausiai kad atsiradus papildomiems pinigėliams vietoj to kad atidėjus juodai dienai sumąstom kur juos greit išleisti blush2.gif kaip šito įpročio atsikratyt blush2.gif
[/quote]

g.gif reik prisimint, kad jokių santaupų neturit.
Papildyta:
mes visada turim santaupas ir tik kaupiam jas thumbup.gif kažkaip ramiau, kai yra "juodai dienai"
[/quote]



taciau, o kur riba toms santaupoms juodai dienai? As taip suprantu, kad susitaupai tam tikra suma butent juodai dienai ir pabaiga. Visi kiti taupomi kitiems tikslams. Kitaip tai man jau skamba taupymas ne juodai dienai, bet juodam gyvenimui. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Will @ 2009 08 27, 15:05)
Aišku  4u.gif  Reikės pamėginti, jau pats laikas rūpintis  ax.gif
Mes su vandeniu, nes naudojam ne imunitetui stiprinti, o tiesiog vietoj vaisvandenių  tongue.gif


Puiku, tik zinokite, kad vitam. C nuo karsto vandens ardosi, tad karstu vandeniu nesiulyciau uzpilti sio misinio.
Atsakyti
[quote=fuksė,2009 08 27, 16:09]
g.gif reik prisimint, kad jokių santaupų neturit.
Papildyta:
mes visada turim santaupas ir tik kaupiam jas thumbup.gif kažkaip ramiau, kai yra "juodai dienai"
[/quote]
taciau, o kur riba toms santaupoms juodai dienai? As taip suprantu, kad susitaupai tam tikra suma butent juodai dienai ir pabaiga. Visi kiti taupomi kitiems tikslams. Kitaip tai man jau skamba taupymas ne juodai dienai, bet juodam gyvenimui. biggrin.gif
[/quote]

Mes taupom be konkretaus tikslo ir nenustatę ribos. Kai pvz atsiranda nenumatytų išlaidų (teko mašina kartą remontuot už 2000lt). Dedam kas mėnesį į tas santaupas ir kaupiasi taip per metų metus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 27, 15:09)
taciau, o kur riba toms santaupoms juodai dienai? As taip suprantu, kad susitaupai tam tikra suma butent juodai dienai ir pabaiga. Visi kiti taupomi kitiems tikslams. Kitaip tai man jau skamba taupymas ne juodai dienai, bet juodam gyvenimui.  biggrin.gif

Manrods geriausia riba (labai daug kur nurodoma būtent tokia)- šešių atlyginimų dydžio suma 4u.gif Dar dažnai būna minima perpus mažesnė- trijų mėnėsių dydžio g.gif
Dar plius pensija ir t.t. lotuliukas.gif
Atsakyti