Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(the_wanted @ 2010 02 05, 11:59)
Na tiksliai nezinau tokios informacijos, bet atrodo apie 40  biggrin.gif Kainos paliginus geros, uz konsultacija is vis nemokejau, pataikiau matyt i akcijini momenta wink.gif

as irgi i akcijini pataikysiu, matyt smile.gif
o beje, kiek praejo laiko nuo konsultacijos iki breketu uzdejimo? kiek dantu trauke? ar reikejo periodontologo k-jos? smile.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

QUOTE(gold_fish @ 2010 02 04, 17:46)
Gerai,
smagiau pabandrauti su tais, kurie ta pati isgyvena, jaucia, zino apie ka kalba ir pan. 

Buvau pas chirurga, tai kita penktadieni operuos ir trauks du apatinius protinius dantis  :unsure



nebijok, nusiteik..galvok kad viskas del grazios sypsenos.. 4u.gif

QUOTE(ajaja @ 2010 02 04, 18:36)
as manau, kad dantukai iskart pradeda po truputi judeti, tik kad nelabai mes matom iskarto, nes turbut prie veidrodzio lekiam apie 20k per diena... as kazkur po savaites pradejau pastebeti sioki toki pasikeitima, bet kazin ar dar kas nors is aplinkiniu ji mate, nes tik as zinojau, kaip ten pas mane tie dantukai stovejo... 

o kad juda dantukai tai labai gerai pajusti galima valant siulu, viena vakara jauti, kad tarpukas labai mazas, siulas vos telpa, kita vakara jau laisvai telpa i ta pati tarpuka...
o akivaizdiai pamaciau judejima kai palyginau nuotraukas pirmos dienos ir po menesio. kol menesis nesuejo net nesifotkinau, bijojau, kad isvis jokiu pakitimu nesimatys, manau kas menesi kaip tik.
didziausias pasikeitimas man buvo po 3 menesiu, o nuo tada tai tik laaabai truputi.
kantrybes


jau snd pajutau tarpuka tarp idubusio antruko is abieju pusiu , bigsmile.gif tai va jau sulaukiau labai mazo pasikeitimo thumbup.gif nors ir kitiems nematomo , sdvarbu pati jauciu bigsmile.gif o ir skausmas tai nzn jei taip visad po paverzimu teskaudetu tai istverciau..o tau ajaja su jais gal ir mazesnis skausmas buvo?
na nesakau kad visai neskauda buna uzeina net saldu darosi bet praeina po 5-10min.. ax.gif

QUOTE(vilmosius @ 2010 02 05, 08:48)
Labas visoms mergaitems senai cia buvau uzsukus mano dantukai jau beveik sutvarkyti, liko maximum 3menesiai:) o jau du metukus nesioju, net nepastebejau kaip greitai prabego du metai smile.gif o kaip jus mergaites? cia tiek nauju mergaiciu


seika, kaip tau jau gerai.. 4u.gif bigsmile.gif tiek nebeilgai laukti wub.gif smagu ax.gif


baby ,ka tau ten dare dar? kad pas tave jau atrodo grazu viskas 4u.gif

QUOTE(the_wanted @ 2010 02 05, 11:43)
As tai zinok jau vakar pajauciau, kad keicisi  is salies manau nesimato, bet pati liezuviu tai jauciu kad eina i viena thumbup.gif  Ir dar kaip cia viena forumiete sake, su siulu jau toj vietoj sunkiau buvo valytis


kaip faina bent minimalius pokycius pastebet thumbup.gif
vat as su siulu vakar bandziau ,,man ziauriai skaudet pradejo..tai nukeliau toki valyma kelioms dienom..

vakar cilipicoj valgiau blynelius lotuliukas.gif rinkausi maista kad galeciau kramtyt..su vargais bet sudorojau lekste.. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(breketininke @ 2010 02 05, 12:02)
as irgi i akcijini pataikysiu, matyt smile.gif
o beje, kiek praejo laiko nuo konsultacijos iki breketu uzdejimo? kiek dantu trauke? ar reikejo periodontologo k-jos?  smile.gif


mm sausio 18 pirma konsultacija, kita diena konsultavausi su kitu daktaru ir ta pacia diena paskambinau T.Venciui, kad pranest - gydysiuos pas ji. Tai pakartotia konsultacija 28d, o breketus uzdejo vasario 2. Zmoniu daug, bet dirba kooperatyviai biggrin.gif per 3kabinetus biggrin.gif Del konsultaijos su periodontologu - jis nesiunte, nors buvo problemele, bet ji greiciausiai susitvarkys gydymo metu smile.gif Cia buvo vienas is punktu kodel ji pasirenkau, nes kitas gydytojas, sake su periodontologu pasitarti is pradziu.. Bet pagalvojau, kad cia papildomos islaidos, nes galima bus gydyt jau ir su breketais, jei matys kad patys dantukai nesusitvarko.
Papildyta:
QUOTE(Tinar @ 2010 02 05, 12:06)
sveikutes 4u.gif
nebijok, nusiteik..galvok kad viskas del grazios sypsenos.. 4u.gif
jau snd pajutau tarpuka tarp idubusio antruko is abieju pusiu ,  bigsmile.gif tai va jau sulaukiau labai mazo pasikeitimo thumbup.gif nors ir kitiems nematomo , sdvarbu pati jauciu bigsmile.gif o ir skausmas tai nzn jei taip visad po paverzimu teskaudetu tai istverciau..o tau ajaja su jais gal ir mazesnis skausmas buvo?
na nesakau kad visai neskauda buna uzeina net saldu darosi bet praeina po 5-10min.. ax.gif
seika, kaip tau jau gerai.. 4u.gif  bigsmile.gif tiek nebeilgai laukti wub.gif smagu ax.gif
baby ,ka tau ten dare dar? kad pas tave jau atrodo grazu viskas 4u.gif
kaip faina bent minimalius pokycius pastebet thumbup.gif
vat as su siulu vakar bandziau ,,man ziauriai skaudet pradejo..tai nukeliau toki valyma kelioms dienom..

vakar cilipicoj valgiau blynelius lotuliukas.gif rinkausi maista kad galeciau kramtyt..su vargais bet sudorojau lekste.. doh.gif  lotuliukas.gif


As tokiu atveju, kai valgau ne namie, renkuosi makaronus arba zuvi :-) bet blyneliai - geras pasirenkimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(the_wanted @ 2010 02 05, 12:09)
mm sausio 18 pirma konsultacija, kita diena konsultavausi su kitu daktaru ir ta pacia diena paskambinau T.Venciui, kad pranest - gydysiuos pas ji. Tai pakartotia konsultacija 28d, o breketus uzdejo vasario 2. Zmoniu daug, bet dirba kooperatyviai  biggrin.gif per 3kabinetus biggrin.gif Del konsultaijos su periodontologu - jis nesiunte, nors buvo problemele, bet ji greiciausiai susitvarkys gydymo metu smile.gif Cia buvo vienas is punktu kodel ji pasirenkau, nes kitas gydytojas, sake su periodontologu pasitarti is pradziu.. Bet pagalvojau, kad cia papildomos islaidos, nes galima bus gydyt jau ir su breketais, jei matys kad patys dantukai nesusitvarko.

sit kaip smile.gif o as buvau per periodontologa gruodi, jis viska aprase, o ta gydytoja rezidente dar karta siulo nueiti smile.gif nu kiek gi galima? jeigu jau gydytojas patare elgtis taip, o ne kitaip... kazkaip perdetas gydytojo "jautrumas" man asocijuojasi su "nepatyrimu". juk is tikruju dantu bukle taip greit nesikeicia..
o beje, reikejo traukti dantukus? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo breketininke: 05 vasario 2010 - 11:12
QUOTE(breketininke @ 2010 02 05, 12:12)
sit kaip smile.gif o as buvau per periodontologa gruodi, jis viska aprase, o ta gydytoja rezidente dar karta siulo nueiti smile.gif nu kiek gi galima? jeigu jau gydytojas patare elgtis taip, o ne kitaip... kazkaip perdetas gydytojo "jautrumas" man asocijuojasi su "nepatyrimu". juk is tikruju dantu bukle taip greit nesikeicia..
o beje, reikejo traukti dantukus?  4u.gif


Taip reikejo, bet kitaip ir but negalejo, bent jau mano atveju, nes virsuj du sugede buvo visiskai, o apacioj dar trauks nes vietos nera.. Tai geriau traukti, nei nudildinti, kai kitas gydytojas pasiule.. Man kazkaip tas dildinimas ziauriai skamba, juk galima traukt, tuo labiau kad viena negyvas yra - kam sveikus dildinti, o po 5-10metu manau vis tiek ta negyva trauk reiketu
Atsakyti
QUOTE(the_wanted @ 2010 02 05, 12:17)
Taip reikejo, bet kitaip ir but negalejo, bent jau mano atveju, nes virsuj du sugede buvo visiskai, o apacioj dar trauks nes vietos nera.. Tai geriau traukti, nei nudildinti, kai kitas gydytojas pasiule.. Man kazkaip tas dildinimas ziauriai skamba, juk galima traukt, tuo labiau kad viena negyvas yra - kam sveikus dildinti, o po 5-10metu manau vis tiek ta negyva trauk reiketu

tai per si trumpa laika issitraukei dantukus?
Atsakyti
QUOTE(breketininke @ 2010 02 05, 12:19)
tai per si trumpa laika issitraukei dantukus?


Aga, po antros konsultacijos, viena traukiau ta pacia diena - pasiseke kad mano odontologe turejo laiko :-) o kita diena pries dedant breketus biggrin.gif as cia skaiciau pries tai kad ale geriausiai pries dvi savaites traukti, kad uzgytu - bet kai po 1k-jos Tomo paklausiau gal jau traukti, sake tikrai ne - gali pradet judet dantukai (taip supratai).
Ir jokiu nepatogumu nejauciu, del tu trauktu dantu. Apacioj dar esu su visais dantim, nes apacia o keliu men des
Atsakyti
QUOTE(the_wanted @ 2010 02 05, 12:24)
Aga, po antros konsultacijos, viena traukiau ta pacia diena - pasiseke kad mano odontologe turejo laiko :-) o kita diena pries dedant breketus biggrin.gif as cia skaiciau pries tai kad ale geriausiai pries dvi savaites traukti, kad uzgytu - bet kai po 1k-jos Tomo paklausiau gal jau traukti, sake tikrai ne - gali pradet judet dantukai (taip supratai).
Ir jokiu nepatogumu nejauciu, del tu trauktu dantu. Apacioj dar esu su visais dantim, nes apacia o keliu men des

aaaaaa smile.gif kokia as ziopla sad.gif teisingai, juk visko veinu metu nededa biggrin.gif o vinies to nesiule deti? as labai atsiprasau, kad taip taves klausineju kaip isprotejus, bet zinai, koks opus man klausimas... rolleyes.gif
kokius dejaisi breketukus ir kokia kaina? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo breketininke: 05 vasario 2010 - 11:42
QUOTE(breketininke @ 2010 02 05, 12:41)
aaaaaa smile.gif kokia as ziopla sad.gif teisingai, juk visko veinu metu nededa biggrin.gif o vinies to nesiule deti? as labai atsiprasau, kad taip taves klausineju kaip isprotejus, bet zinai, koks opus man klausimas... rolleyes.gif
kokius dejaisi breketukus ir kokia kaina?  blush2.gif


Viska supratau, paciai irgi rupejo kiekvienas klausimas, tai gi jei yra klausimu - drasiai klaust - ka zinosiu atsakysiu smile.gif Siaip kazka man apacioj tokio des papildamo, bet lyg ne vini .. biggrin.gif Neatsimenu dbr kaip vadinasi smile.gif Cia irgi viena is tu dalyku kodel pasirinkau butent si daktara, nes cia man pasirode geresnis variantas mano atzvilgiu - jis sake kad gydytojai to nemegsta - nes sunkesnis gydymas - bet paciento atzvilgiu gal ir geresnis ( cia as apie negyvo danties traukima). Dejausi gelezinius, o kaip paciu breketu panasi kaip ir kitur, cia apmokejimas biski kitoks: apskaicioja visa suma gydymo - tai yra antspaudai, breketai menesiniai apsilankimai ir padalina is tiek menesiu kiek truks gydymas, tai gi man kas menesi 320lt. Galima daugiau sumoket, tada kita menesi maziau reikes ar atvirksciai smile.gif Na gal supratai ka turiu omeny 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2010 02 05, 05:48)
Labas visoms mergaitems smile.gif senai cia buvau uzsukus smile.gif mano dantukai jau beveik sutvarkyti, liko maximum 3menesiai:) o jau du metukus nesioju, net nepastebejau kaip greitai prabego du metai smile.gif o kaip jus mergaites? cia tiek nauju mergaiciu smile.gif)


Sveikute, seniai matyta 4u.gif na tai gal parodyk mums savo pries ir dabar, turetu buti lb grazu smile.gif ar jau zinai ka rinksies, ar vielute, ar plokstele bigsmile.gif

QUOTE(breketininke @ 2010 02 05, 09:26)
labas rytas  4u.gif
kreipiuosi i jus, kaip i viska zinancias situose reikaluose smile.gif ...



as irgi tavo vietoj nueiciau i antra konsultacija, nes kaip bebutu keista, bet skirtingi gydytojai pasiulo skirtingus variantus. o del tu implantu-viniu tai kiek zinau cia nei viena nenesioja, kazkada kalba apie tai buvo uzejus, buvo kazkuri ir nuotrauka is interneto idejus, man tai labai skausmingai atrodo. jei tau juos des, busi pas mus forume pirma tokia smile.gif o kam tie implantai-vinys skirti, gal tau gyd placiau paaiskino kokia funkcija jie atlieka??
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Tinar, taip ir stengiuosi daryti - galvoti, kad viskas vardan grazios grazios sypsenos ir dantuku, kad visa laika galeciau va taip sypsotis biggrin.gif
Bet vis tiek baimes yra ax.gif Tuo labiau, kad tie mano dantukai po dantenomis yra, tai reikes pjauti doh.gif
Atsakyti
Sveikos, prakalbot apie vinukus , tai zinok buvo cia viena tokia pana (neatsimenu vardo) rode kad buvo implantuotas vinukas i zandikauli virs dantu, tik neatsimenu kam jis reikalingas. man atrodo buvo ikelta foto praeitoj temoj. mirksiukas.gif
Atsakyti