Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragės mezgėjėlės

QUOTE(norwa @ 2012 10 16, 09:53)
Aisku,ta esu jau mezgusi  verysad.gif  ,matai nuotraukose rastas nesimato,galvojau,gal koks kitas rasciukas  rolleyes.gif


tas pats paprasčiausias raštelis, tik ne nuo pradžių ir tiek. Aš kai mezgiau tą sijoną platesnį, tai pagalvojau, kad raštas ne esmė, kadangi jo beveik ir nesimatys, tai pasiėmiau lengvesnį, kad daug galvos nereiktų sukti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2012 10 16, 14:22)
tas pats paprasčiausias raštelis, tik ne nuo pradžių ir tiek. Aš kai mezgiau tą sijoną platesnį, tai pagalvojau, kad raštas ne esmė, kadangi jo beveik ir nesimatys, tai pasiėmiau lengvesnį, kad daug galvos nereiktų sukti biggrin.gif

Dabar as pradejau megzt suknele,rastas dar lengvesnis uz tavo,biski norejau pakeist,ir nieko nesigauna.Nervavausi kelis vakarus ir niekaip as jo neperdariau.Tai pradejau pagal orginala.Nesuprantu ka as netaip ten dariau,kad jo man nejo pakeist schmoll.gif O laikas jau spaudzia,reikia megzt doh.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos, čia, žiūriu, šioks toks sujudimas. Man kažko vis neleido atidaryti SM g.gif

Kadangi seniai jau besigyriau savo darbais, tai įkelsiu kelias nuotraukas
user posted image


Ant šilko piešta skarelė
user posted image


Ir Karoliui jau seniai seniai numegztas megztinis, tik, kad manekenas buvo nekantrus biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šainūs darbai smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kivilė @ 2012 10 23, 13:01)
Sveikos gyvos, čia, žiūriu, šioks toks sujudimas. Man kažko vis neleido atidaryti SM g.gif

Kadangi seniai jau besigyriau savo darbais, tai įkelsiu kelias nuotraukas


Kokie darbukai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
tik riesines ten ar ne,lb maza nuotrauka,nesimato viso grozio.O manekenas koks jau didelis,ir dantukai kaip graziai matosi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2012 10 23, 17:51)
Šainūs darbai smile.gif smile.gif smile.gif

Ačiū

QUOTE(norwa @ 2012 10 23, 21:08)
Kokie darbukai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
tik riesines ten ar ne,lb maza nuotrauka,nesimato viso grozio.O manekenas koks jau didelis,ir dantukai kaip graziai matosi  lotuliukas.gif

Riešinės normalaus dydžio, gal, kad nuotrauką stipriai sumažinau, taip ir atrodo.
Jo, dantys šviečia iš tolo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kivilė @ 2012 10 24, 08:44)
Ačiū
Riešinės normalaus dydžio, gal, kad nuotrauką stipriai sumažinau, taip ir atrodo.
Jo, dantys šviečia iš tolo biggrin.gif

Taip,taip nuotrauka per daug sumazinai.Galetum padidint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(norwa @ 2012 11 01, 14:59)
Taip,taip nuotrauka per daug sumazinai.Galetum padidint smile.gif

Niu gi pasakėt - ir gipsas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kivilė @ 2012 11 02, 10:30)
Niu gi pasakėt - ir gipsas


Na stai visai kitas reikalas smile.gif Dabar vaizdas matosi.
Labai graziai padarytos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(norwa @ 2012 11 03, 13:18)
Na stai visai kitas reikalas  smile.gif  Dabar vaizdas matosi.
Labai graziai padarytos  4u.gif

Ačiū ax.gif
Atsakyti
Va šitą mezgu dabar

http://www.supermama...howtopic=661895


smile.gif
Atsakyti
Virga, ar gali įmesti audinio raštą, jei teisingai parašiau, tą kur palitukui smile.gif
Atsakyti