Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

QUOTE(Kalpana @ 2010 05 30, 21:20)
Patinimas, jei buvo kelta atviru būdu, būna visiems, tik vieniems labai nežymus, o kitiems - išreikštas. Na o kraujosruva išsivaikščios. Visko pasitaiko.

Taip, buvau įspėta apie kraujosrūvas, bet galvojau, gal prasisuksiu:)bet vistiek džiaugiuosi, kad ryžausi.
Atsakyti
QUOTE(brangute @ 2010 05 30, 20:58)
Ar kam teko iškęsti sinuso dugno pakėlimo operaciją? Ojeja, kokia mėlynė po akim ir žandas sutinęs. Atsikėliau rytą po operacijos, tai net apšalau iš siaubo -kraujosrūva...


Man darė prieš pusantrų metų. Buvo truputį patinę, bet mėlynių nebuvo, tokia tik gelsva dėmė.
Atsakyti
Turbūt priklauso, ar atviru, ar uždaru būdu daro tą pakėlimą. Nes man vienoj pusėj darė atviru būdu, tai kraujosrūva, o kitoj -uždaru -tai beveik nieko. Bet labai greitai slūgsta tie patinimai:)
Atsakyti
Taip, priklauso nuo metodikos ir darbo apimties. Tinimų, kraujosruvų rizika yra didesnė keliant sinusą atviru būdu.
Atsakyti
QUOTE(Kalpana @ 2010 05 31, 22:16)
Taip, priklauso nuo metodikos ir darbo apimties. Tinimų, kraujosruvų rizika yra didesnė keliant sinusą atviru būdu.


Man kėlė atviru būdu, bet jokių problemų nebuvo, net gydytojas stebėjosi, kad viskas taip lengvai praėjo.
Atsakyti
QUOTE(@milla@ @ 2010 01 25, 10:47)
matai, pas mane 8 dantis yra.o butent ta tilteli laikys 8 ir 5 dantys.


Kad siais laikais gydytojai jau neberekomenduoja aukoti sveiku dantu del nesveiku ar nesamu... Sveikas dantis vistiek geriau uz aptraukta. Gali ir 30 metu alaikyti. Jei tik pinigine leidzia, reinkciausi implantus.
Atsakyti
QUOTE(Klaipediete kita @ 2010 06 03, 10:32)
Jei tik pinigine leidzia, renkciausi implantus.

Na, o tiems, kurių piniginė neleidžia, vis tik tenka aukoti sveikus dantis. Ar ne tiesa?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 06 03, 12:29)
Na, o tiems, kurių piniginė neleidžia, vis tik tenka aukoti sveikus dantis. Ar ne tiesa?


Man piniginė nelabai leido implantus, bet esu labai dėkinga gydytojui už geranoriškumą. Jis man sakydavo aš tau padarysiu skolon ir palauksiu pinigų, bet tu neimk kredito. Aišku, pliusas buvo ir tas, kad esu sena pacientė ir visada atsiskaitau iki galo. Gydytojas negi mamai dėkojo, kad užaugino mane sąžiningu žmogum. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 06 03, 14:51)
Jis man sakydavo aš tau padarysiu skolon ir palauksiu pinigų, bet tu neimk kredito.

Deja, tikrai yra nemažai tokių, kurie neturi nė menkiausios galimybės pasiimt kreditą (jie net išgyvent vos ne vos įstengia).
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 06 03, 15:20)
Deja, tikrai yra nemažai tokių, kurie neturi nė menkiausios galimybės pasiimt kreditą (jie net išgyvent  vos ne vos įstengia).


Aš tą kreditą iš sesers norėjau imti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 05 26, 11:54)
O man tas vainikėlio pakeitimas nieko nepadėjo (tik tai tiek, kad parinko spalvą iš naujo, nes ankščiau jis buvo per tamsus), kaip kraujavo iš tarpdančio, taip ir toliau kraujuoja. verysad.gif Ten aukštai sulipę dantenos ir kai naudojuosi siūlu, jos tiesiog dirginamos. Vienu žodžiu... Pas gydytoją eiti bijau, kad nelieptų susimokėti už vainikėlio pakeitimą. rolleyes.gif


Panašu, kad vis tik teks apsilankyti pas gydytoją. fear.gif cray.gif
Atsakyti
Ką galvojate apie dantų protezavimą plokštelėmis, apačioje kairėje neturiu 6 ir 7 dantų, 6 pašalintas prieš dvylika metų, 7 vakar, dešinėje pusėje trūksta 7, pašalintas neseniai (neseniai pašalinti dantys buvo skilę giliai vertikaliai ir pūlinukai). Kairėje 8 ir 5 sveiki, dešinėje 8 sveikas šeštas plombuotas didele plomba. Turiu pasirinkimą - metalo keramikos tiltai, arba uždedamos plokštelės.
Atsakyti