Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

QUOTE(laurencija100 @ 2010 07 07, 14:06)
Labukas norejau jusu patarimo turiu istrauktus 3 antis  iki sio momento tvarkiausi juos pas savo stomotologa cia uk. Bet ne iki galo viska padare teko viska nutraukti..
Gal kas zinote kiek mazdaug kainuoja 1 danties implantas ir kiek kainuoja tiltas ?
Mane domina Lienuviskos kainos  ax.gif
Aciu uz atsakymus ax.gif


Implantas su vainikėliu, jeigu nėra daugiau jokių papildomų problemų (pvz. neužtenka kaulo), kainuoja apie 4000 Lt.
Atsakyti
Na vadinasi tas pats iseina kaip ir cia verysad.gif unsure.gif na ir kaineles doh.gif
Kad dar vienas tai nieko o dabas siaubas blink.gif mazdaug kainuos kokius 22tukst. LT blink.gif verysad.gif
Niekada negalvojau kad sitaip reiks moketi uz dantukus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(laurencija100 @ 2010 07 08, 21:13)
Na vadinasi tas pats iseina kaip ir cia  verysad.gif  unsure.gif na ir kaineles doh.gif
Kad dar vienas tai nieko o dabas siaubas blink.gif mazdaug kainuos kokius 22tukst. LT blink.gif  verysad.gif
Niekada negalvojau kad sitaip reiks moketi uz dantukus verysad.gif

Labai graudu pasidaro, kai pradedi svarstyti, kur kitur "tą" sumą galėtum išleisti: kelionėms, automobiliui, apie smulkesnius pirkinius net nekalbu. Tad geriau tokias mintis vyti kuo toliau biggrin.gif, nes jos varo į neviltį.
Sumokėti ir tada jau apie tai nebegalvoji, kelio atgal nebėr, o jei dar investuota į priekinius dantis, tai ir matomas rezultatas kažkiek pamalonina.
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2010 07 08, 22:22)
Labai graudu pasidaro, kai pradedi svarstyti, kur kitur "tą" sumą galėtum išleisti: kelionėms, automobiliui, apie smulkesnius pirkinius net nekalbu. Tad geriau tokias mintis vyti kuo toliau biggrin.gif, nes jos varo į neviltį.
Sumokėti ir tada jau apie tai nebegalvoji, kelio atgal nebėr, o jei dar investuota į priekinius dantis, tai ir matomas rezultatas kažkiek pamalonina.

Bet dar liūdniau, kai investuoji, susitvarkai ir negerai doh.gif .Ir tada nežinai ką daryti doh.gif
Ir rezultatas nedžiugina, o pinigai dideli išleisti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2010 07 08, 23:35)
Bet dar liūdniau, kai investuoji, susitvarkai ir negerai  doh.gif .Ir tada nežinai ką daryti  doh.gif
Ir rezultatas nedžiugina, o pinigai dideli  išleisti  verysad.gif

NU tada net baisu pagalvoti...
Atsakyti
QUOTE(laurencija100 @ 2010 07 08, 21:13)
Na vadinasi tas pats iseina kaip ir cia  verysad.gif  unsure.gif na ir kaineles doh.gif
Kad dar vienas tai nieko o dabas siaubas blink.gif mazdaug kainuos kokius 22tukst. LT blink.gif  verysad.gif
Niekada negalvojau kad sitaip reiks moketi uz dantukus verysad.gif

labai abejoju kad UK kainuos taip kaip ir LT... As lyginau kainas Vokietijoje ir LT triju dantu implantavimui, tai man gavosi lygiai 50% pigiau. Be to kuo daugiau daraisi tuo didesne nuolaida gali gauti. zinoma prie sumos reikia prideti dar 2 keliones 4u.gif
Tam kad palyginti kainas reikia gydymo plano, nes kai as klausiau kiek kainuos man implantai, tai pasake kaina be protezavimo, o is kur man zinoti kad tai atskirai. doh.gif

QUOTE(vija @ 2010 07 08, 23:22)
Labai graudu pasidaro, kai pradedi svarstyti, kur kitur "tą" sumą galėtum išleisti: kelionėms, automobiliui, apie smulkesnius pirkinius net nekalbu. Tad geriau tokias mintis vyti kuo toliau biggrin.gif, nes jos varo į neviltį.
Sumokėti ir tada jau apie tai nebegalvoji, kelio atgal nebėr, o jei dar investuota į priekinius dantis, tai ir matomas rezultatas kažkiek pamalonina.

o jeigu investuoji i kruminius - turi kuo valgyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
pas mane net zandikaulis persikreipia be dantu, nes visi vienoje puseje....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simsimas2002: 09 liepos 2010 - 08:40
QUOTE(Karklas @ 2010 07 08, 22:35)
Bet dar liūdniau, kai investuoji, susitvarkai ir negerai  doh.gif .Ir tada nežinai ką daryti  doh.gif
Ir rezultatas nedžiugina, o pinigai dideli  išleisti  verysad.gif

Vaje unsure.gif Bet gal dar tiesiog nepripratote?

QUOTE(simsimas2002 @ 2010 07 09, 08:33)
o jeigu investuoji i kruminius - turi kuo valgyti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

biggrin.gif Aš irgi į kokybišką kramtymą investuoju, implantuosiu 7ą apačioje.
Jei kuriai pašalina krūminį apačioje - nelaukite, iškart protezuokit, nes man viršutinis oi kaip greit nusileido į tuščią vietą doh.gif
Dabar nešioju plokštelę, kad sugrūsti jį atgal, ir sparčiai iš 38 drabužių dydžio kraustausi į 36 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2010 07 09, 10:05)
Jei kuriai pašalina krūminį apačioje - nelaukite, iškart protezuokit, nes man viršutinis oi kaip greit nusileido į tuščią vietą  doh.gif

Man prieš du metus ištraukė apačioje 6. Kai tik užgijo, iškart implantavo. Tai dabar su tuo implantu antrus metus vaikštau, tikiuosi rudenį pagaliau užsidėsiu vainikėlį. Viršų susitvarkiau, liko keli vainikėliai apačioje (vaje vaje kokios egzotiškos atostogos suėjo į dantis... mega_shok.gif )

Beje, gal yra kam protezavę ant gyvo danties? Man jau antras mėnuo eina, bet vis kartais jaučiu šiokį tokį jautrumą po vainikėliu. Neskauda, bet kai, pvz., stipriai ką nors kieto sukandu, jaučiu dantį. Čia gal laikina, kaip kad būna po gilesnio gydymo, kanalų tvarkymo?

QUOTE(Mia @ 2010 07 09, 10:05)
sparčiai iš 38 drabužių dydžio kraustausi į 36  biggrin.gif

o čia kaip susiję su protezavimu?
Kad man taip sparčiai pavyktų.... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija: 09 liepos 2010 - 09:42
QUOTE(vija @ 2010 07 09, 10:41)

Beje, gal yra kam protezavę ant gyvo danties? Man jau antras mėnuo eina, bet vis kartais jaučiu šiokį tokį jautrumą po vainikėliu. Neskauda, bet kai, pvz., stipriai ką nors kieto sukandu, jaučiu dantį. Čia gal laikina, kaip kad būna po gilesnio gydymo, kanalų tvarkymo?



Man yra (ir kaip supratau, tas pats gydytojas kaip ir jums) Man viskas gerai, kartais pajaučiu silpną maudimą, bet tai labai retas reiškinys.

Kažkada buvau minėjus, kad nusitrynė truputis keramikos nuo seno protezo (aš pati dėl to kalta), dabar ta dėmelė ėmė didėti. verysad.gif Matosi metalinis karkasas, šiaip dantis toli ir man tikrai nekliūna, kad matosi.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 07 09, 11:55)
Kažkada buvau minėjus, kad nusitrynė truputis keramikos nuo seno protezo (aš pati dėl to kalta)

O ką graužei, kad pati kalta? Nu pasidalink patirtimi, kad žinočiau, ko nedaryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2010 07 09, 12:02)
O ką graužei, kad pati kalta? Nu pasidalink patirtimi, kad žinočiau, ko nedaryt smile.gif


Nieko negraužiau, perskaičiau tame pat SM, tik kitoj temoj, kad norint truputį natūraliai pabalinti dantis, reikia sumaišyti dantų pastą su soda ir ta košele išsivalyti dantis, nu ir pabandžiau. Nors rašiusioji teigė, kad tai nekenkia dantims, bet panašu, kad kenkia, o gal toj vietoj buvo keramika plonesnė. Gydytojas matė tą vietą, sakė, kad nieko baisaus, bet liepė stebėti, kad nedidėtų, o pastebėjus, kad didėja pranešti jam, nes gali susidėvėti visas paviršius. O ten tiltelis. Pranešiau, bet kas iš to, pageidauja, kad atvykčiau, nes viršuje implantas ir gali būt, kad atsirado sukandimo defektas, kuri ir sąlygoja tą trinimąsi. Tai va, antradienį eisiu. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 07 09, 12:33)
Nieko negraužiau, perskaičiau tame pat SM, tik kitoj temoj, kad norint truputį natūraliai pabalinti dantis, reikia sumaišyti dantų pastą su soda ir ta košele išsivalyti dantis, nu ir pabandžiau. Nors rašiusioji teigė, kad tai nekenkia dantims, bet panašu, kad kenkia, o gal toj vietoj buvo keramika plonesnė.

Aš irgi buvau tai girdėjus ir seniai seniai dar vaikystėj irgi taip esu bandžiusi balinti dantis. Kadangi sodoj daug abrazyvo, manau, tokiais valymais irgi gerokai pažeidžiau priekinių dantų emalį, nes po kelių metų jis buvo gerokai nudilęs, o dantys pasidarė jautrūs.

Šiaip visokias arbatų ir kavų apnašas nuo dantų švelniai nuvalo Velym dantų pasta. Jos būna pirkti vaistinėse. Ji brangesnė už daugelį parduotuvinių, bet man patinka jos skonis, tai jau daug metų naudoju tik ją, nors sako, kad dantų pastą reikia kaitalioti.
Atsakyti