Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

QUOTE(simsimas2002 @ 2010 10 23, 17:32)
suprasciau jei virsuj plomba paslifuotu, kad atitiktu, bet taip kaip pas jus...  doh.gif


Man negyvą dantį šlifavo.
Atsakyti
Kadangi baisiai nerimauju prieš 6dienio operaciją, prašom baisiai nepykit už klausimą-

Kaip įmanoma išbūti 3-4h išsižiojus, kol daro sinusų pakėlimo operaciją? unsure.gif protu nesuvokiama...ir dar su anesteziologo suleistu birzgalu į veną.. .po kurio tau tikrai viskas dzin...
Įdeda kažką, kad neužsičiauptum???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soul: 28 spalio 2010 - 19:23
QUOTE(Soul @ 2010 10 28, 20:22)
Kadangi baisiai nerimauju prieš 6dienio operaciją, prašom baisiai nepykit už klausimą-

Kaip įmanoma išbūti 3-4h išsižiojus, kol daro sinusų pakėlimo operaciją?  unsure.gif  protu nesuvokiama...ir dar su anesteziologo suleistu birzgalu į veną.. .po kurio tau tikrai viskas dzin...
Įdeda kažką, kad neužsičiauptum???


Man nieko nedarė, bet ir truko trumpiau. Ir be jokių ten birzgalų į veną.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 10 28, 19:26)
Man nieko nedarė, bet ir truko trumpiau. Ir be jokių ten birzgalų į veną.

Man sakė, kad aš neišgulėsiu tiek ilgai:((( todėl bus anesteziologas... doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Soul @ 2010 10 28, 19:22)
Kadangi baisiai nerimauju prieš 6dienio operaciją, prašom baisiai nepykit už klausimą-

Kaip įmanoma išbūti 3-4h išsižiojus, kol daro sinusų pakėlimo operaciją?  unsure.gif  protu nesuvokiama...ir dar su anesteziologo suleistu birzgalu į veną.. .po kurio tau tikrai viskas dzin...
Įdeda kažką, kad neužsičiauptum???


padėjėja (ar kaip ji vadinasi - nežinau) laiko skruostą.
Atsakyti
QUOTE(Soul @ 2010 10 28, 20:33)
Man sakė, kad aš neišgulėsiu tiek ilgai:((( todėl bus anesteziologas... doh.gif

man irgi kele sinusa atviru budu ir po to implantavo 3 dantukus, tai manau pagal laika reikejo guleti panasiai kaip ir jums. Jei kels sinusa kruminio danties, tai kuo toliau kruminis, tuo skaudziau sedeti issiziojus. asistente laiko atitraukus zanda ir lupos kamputis plysta. Zinoma dar nugara ir kojos nutirpo. Kad lengviau butu guleti, reikia itempti raumenis trumpam, kai tik nutirpsta kunas, nes kitaip tikrai neisgulesite.
Kai tik nustodavo vaistai veikti, dar suleisdavo ir toliau dirbo.
Siaip tai didziausia problema buvo lupos kamputis ir nuguleta nugara, bet ne dantys. O labiausiai norejosi ziovauti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Soul @ 2010 10 28, 20:22)
Kadangi baisiai nerimauju prieš 6dienio operaciją, prašom baisiai nepykit už klausimą-

Kaip įmanoma išbūti 3-4h išsižiojus, kol daro sinusų pakėlimo operaciją?  unsure.gif  protu nesuvokiama...ir dar su anesteziologo suleistu birzgalu į veną.. .po kurio tau tikrai viskas dzin...
Įdeda kažką, kad neužsičiauptum???


Sveika, zinok laikas neprailgs....man neseniai persodino kaulo ir operacija uztruko apie 3 val. buvo ir anesteziologas ir suleido vaistuku, man atrode kad viskas truko apie 40 min., ne ilgiau, tik kai ka pamenu, likusi laika tikriausiai atsijungdavau biggrin.gif jis pries operacija sake, kad kai bus ziauresnes scenos tai leis daugiau vaistu. anesteziologas visa laika laike uz rankutes biggrin.gif Tik, kad po to galva 2-3 dienas nasava buvo doh.gif
Atsakyti
O as jau po sinuso pakelimo ir kaulo priauginimo operacijos,viskas truko 2 valandas su visu pasiruosimu..implanto neisuko,nes labai daug kaulo truko,sake reikes puse metu maziausiai laukti kol jis priaugs.Dabar sedziu su zandu istynusiu ir maza melyne ant skruosto.geriu 2 kartus dienoje nimesili nuo skausmo ir pries uzdegimini.. smile.gif Operacijos metu du kartus leido nuskausminamuju,vis klause ar neskauda.. biggrin.gif Dabar galiu pasakyti kad baimes akys buvo dideles,o realiai nieko baisaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteja @ 2010 10 29, 17:39)
O as jau po sinuso pakelimo ir kaulo priauginimo operacijos,viskas truko 2 valandas su visu pasiruosimu..implanto neisuko,nes labai daug kaulo truko,sake reikes puse metu maziausiai laukti kol jis priaugs.Dabar sedziu su zandu istynusiu ir maza melyne ant skruosto.geriu 2 kartus dienoje nimesili nuo skausmo ir pries uzdegimini..  smile.gif Operacijos metu du kartus leido nuskausminamuju,vis klause ar neskauda..  biggrin.gif Dabar galiu pasakyti kad baimes akys buvo dideles,o realiai nieko baisaus  biggrin.gif


Ir puiku viskas. Man irgi implantų iš karto nesuko, pusmetį vaikščiojau, kol kaulas pilnai priaugo. Čia viskas priklauso nuo konkrečios situacijos. Man nebuvo jokių mėlynių, neskaudėjo ir beveik netino. Net gydytojas stebėjosi tuo, sakė, kad tai labai retas reiškinys. g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteja @ 2010 10 29, 16:39)
O as jau po sinuso pakelimo ir kaulo priauginimo operacijos

baltai pavydžiu, kad Jums jau TAI praėjo 4u.gif . Linkiu kad greičiau praeitų patinimas ir mėlynė 4u.gif .
Atsakyti
Florestina,tikras stebuklas kad tau netino..as kaip burundukas jau 4 diena,bet nors is veido pilnesne atrodau biggrin.gif
Soul,aciu uz palinkejima smile.gif ir tau viskas sklandziai praeis,net nepastebesi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteja @ 2010 10 30, 11:39)
Florestina,tikras stebuklas kad tau netino..as kaip burundukas jau 4 diena,bet nors is veido pilnesne atrodau  biggrin.gif
Soul,aciu uz palinkejima  smile.gif ir tau viskas sklandziai praeis,net nepastebesi  biggrin.gif

Ačiū 4u.gif

oj mergaitės, aš jau po TO REIKALO 4u.gif . Kėlė viršuj sinusą atviru būdu, kitoj- uždaru, į tas vietas iškart įsuko 3 implantus. Apačioj įsuko 2 implantus iškart su gijimo galvutėmis. Viskas praėjo nuostabiai, buvo visiškai viskas dzin nieko neskaudėjo, nebuvo netgi nemalonu, aplink mane pasilenkę dirbo 3 vyrai blush2.gif blush-anim-cl.gif . Žodžiu gulėjau pilnam relax vacation4.gif, net tapkutes nuėmėsmile.gif))

taip... šiandieninio malonumo kaina 14200,-. Laukia dar 3 gijimo galvutės ir 5 dantys user posted image

Kas norit dėtis implantus, bet bijot dėl finansų, tai šiandien sužinojau, kad jeigu visa gydymo plano kaina viršyja 7tūkst litų, tai MIR klinikoje leidžiama ją išsimokėti per metus laiko.
Atsakyti