Įkraunama...
Įkraunama...

Žvėryno gyventojos!

matosi, kaip čia kas nori prisijungti į mūsų būrį, kad per penkias dienas nerasti nei vienos laisvos minutelės, kad atrašyt g.gif
jei ir ištrynsim šią temą manau tikrai jojs nieks nepasigęstu? verysad.gif
mamos, kur jūs dingot? nei vienos gyvos dūšės blink.gif
labai liūdna kad pas mus taip tuščia, neveltui prieš tai sena tema buvo užrudijusi kiek atsimenu nuo 2004 metu.
sėkmės visom, iki
Atsakyti
Yra tų bendraujančių mamyčių,tiesiog,kad ir dėl to susitikimo jau kelintą kartą visos pritaria,bet nei viena nepasako `Tai tuomet tą dieną,tą valandą susitinkam ten ir ten`. O kas liečia patį forumą,tai reiktų daugiau bendrų - visoms įdomių temų.. ir gal daugiau pasitikėjimo viena kitai reikėtų ir problemėlėmis ir džiaugsmais pasidalinti - jei jau norime susikiruti gražų Žvėryno mamyčių klubą smile.gif


Beje,kai buvau bibliotekoje Moniuškos g. toje pačioje laiptinėje pirmame aukšte po kaire buvo užrašyta,kad ten yra kažkokia mamyčių bendruomenė ,kažkas tokio kaip kad `paliekam vaikus tėveliams ir ištrūkstam valandėlei į arbatos popietes + ..` kam aktualu pasižiūrėkit. Man būtų be galo įdomu,bet vadar nesu mamytė tai... biggrin.gif
Papildyta:
Va radau platesnės informacijos http://mamumene.lt/ thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites smile.gif Ieskau draugiu eiti mokytis anglu kalbos i anglu kursus. Grupes ten mazos, tad smagu butu, jei kompanija palaikytu kazkas.... 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Labutis, smile.gif tai bent nudžiugau radusi Žvėryniečių kampelį.

Kur kerpatės Žvėryno gyventojos?
Ar žvėryne yra bent viena padori kirpėja, kirpausi prie prie soliariumo Kęstucio g. Bet ten nelabai kas verysad.gif
pas Irina, is pradziu lyg ir gerai buvo, kirpimas gerai laikydavosi, ir dirbdavo kokia valanda prie zmogaus, o tik sukuosenas pradejo gadinti. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(UltraV @ 2010 10 26, 12:06)
Labutis,  smile.gif tai bent nudžiugau radusi Žvėryniečių kampelį.

Kur kerpatės Žvėryno gyventojos?
Ar žvėryne yra bent viena padori kirpėja, kirpausi prie prie soliariumo Kęstucio g. Bet ten nelabai kas verysad.gif
pas Irina, is pradziu lyg ir gerai buvo, kirpimas gerai laikydavosi, ir dirbdavo kokia valanda prie zmogaus, o tik sukuosenas pradejo gadinti. schmoll.gif



Sveika,kad ir kaip myliu Žvėryną,bet čia kirpėjų gerų nėra schmoll.gif nebent grožio centre ESLAUDA kas būtų,bet ten man per brangu,tai net nosies nekišau biggrin.gif Patarčiau kur kitur susirasti gerą kirpėją...pvz. aš važinėju iki fabijoniškių į verslo centrą KAMANĖ...ten nebloga kirpykla įsikūrusi,pas kirpėją Liudą kerpuosi thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Skaiiistė,2010 10 26, 12:31]
Sveika,kad ir kaip myliu Žvėryną,bet čia kirpėjų gerų nėra schmoll.gif nebent grožio centre ESLAUDA kas būtų,bet ten man per brangu,tai net nosies nekišau biggrin.gif Patarčiau kur kitur susirasti gerą kirpėją...pvz. aš važinėju iki fabijoniškių į verslo centrą KAMANĖ...ten nebloga kirpykla įsikūrusi,pas kirpėją Liudą kerpuosi thumbup.gif





Ir man kitur teks KITUR pasieskoti, beje aciu Bozenytei uz kontaktus smile.gif


Tiesa, siame forume pasiskaitinejau yra toks stilistas Linas Milavidos salone Paribio g-ei, ir kainos ten mazesnes nei ESLAUDoje gal teko lankytis g.gif


IDOMU BUTU ZINOTI KUR KITOS ZVERYNO MAMYTES VAZIUOJA KIRPTIS bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, man taip pat reiketu, kad kas Zveryne nudazytu man plaukus sviesiom sruogelem. O Linas kokiam nors salone dirba ar namie? ir kokiu tiksliai adresu?
Radau adresa, galvojau, kad Milavidos tai cia pavarde smile.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikul: 26 spalio 2010 - 17:00
QUOTE(pikul @ 2010 10 26, 17:54)
Sveikos, man taip pat reiketu, kad kas Zveryne nudazytu man plaukus sviesiom sruogelem. O Linas kokiam nors salone dirba ar namie? ir kokiu tiksliai adresu?
Radau adresa, galvojau, kad Milavidos tai cia pavarde smile.gif)


BUTINAI PARASYK KAIP SEKESI, GALI IR I AZ
Stai koordinates
MILAVIDA, UAB
Adresas: Paribio g. 25B-27, LT- 08102, VILNIUS
Telefonas: (5) 2190004
Mob. telefonas: (614) 44 968
El. paštas: milavida@windowslive.com


VEIKLOS SRITYS
Grožio salonai, kirpyklos
Atsakyti
Norit, kad pabuciau bandomuoju triusiu smile.gif)
gal kas kokiu atsiliepimu apie ji?
As dar tik savaite kaip gyvenu Vilniuje tai labai reiketu, nes jau saknys juodos lenda smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(pikul @ 2010 10 26, 21:34)
Norit, kad pabuciau bandomuoju triusiu smile.gif)
gal kas kokiu atsiliepimu apie ji?
As dar tik savaite kaip gyvenu Vilniuje tai labai reiketu, nes jau saknys juodos lenda smile.gif)


Pati gi prasei manes kontaktu mirksiukas.gif
Nesupratau logikos fool.gif , kam ju prasyti jei nezadi ten lankytis. O jei tau reikia atsiliepimu apie sita stilista, tai to reikia ir klausti.
Vilniuje gyveni, bet ar zveryne?
Atsakyti
QUOTE(UltraV @ 2010 10 26, 18:58)
Pati gi prasei manes kontaktu mirksiukas.gif
Nesupratau logikos fool.gif , kam ju prasyti jei nezadi ten lankytis. O jei tau reikia atsiliepimu apie sita stilista, tai to reikia ir klausti.
Vilniuje gyveni, bet ar zveryne?


Tai noriu susirasti daug kontaktu ir is ju rinktis, taip pat butu gerai paskaityti atsiliepimu. Aciu uz kontaktus. Rytoj skambinsiu kiek esu susirinkus. Gyvenu Zveryne, kadangi vilniaus nepazistu tai butu gerai cia ir rasti koki kirpeja.
Be to ne i tema truputi, kazkas zadejo eiti pasivaikscioti, bet nieko konkretaus, butu gerai susirasti kokiu draugiu su vezimeliais nes vienai jau pabodo. O cia taip pat buvo rasyta apie parka, cia jus apie vingio? ar ta dviraciu takeli prie darzeliu?
Atsakyti
QUOTE(pikul @ 2010 10 26, 23:34)
Tai noriu susirasti daug kontaktu ir is ju rinktis, taip pat butu gerai paskaityti atsiliepimu. Aciu uz kontaktus. Rytoj skambinsiu kiek esu susirinkus. Gyvenu Zveryne, kadangi vilniaus nepazistu tai butu gerai cia ir rasti koki kirpeja.
Be to ne i tema truputi, kazkas zadejo eiti pasivaikscioti, bet nieko konkretaus, butu gerai susirasti kokiu draugiu su vezimeliais nes vienai jau pabodo. O cia taip pat buvo rasyta apie parka, cia jus apie vingio? ar ta dviraciu takeli prie darzeliu?

Čia aš rašiau,kad nieko konkretaus.Nes vis taip ektrinis išėjimas būna,tai galiu įspėt dažniausiai pusvl.iki išėjimo.Vingo parke mes su mažium vaikštom.Tuose dviračių takeliuose naudos mažai,parke pušys-ten tikrai oras grynesnis kūdikiui.
Atsakyti