Įkraunama...
Įkraunama...

Žvėryno gyventojos!

QUOTE(Skaiiistė @ 2010 01 27, 18:55)
Sulauksi.va pirmasis biggrin.gif  tik negalvok,kad piktybiškai,aš tiesiog savo nuomonę sakysiu,o kiekvieno žmogaus nuomonė turi būti išgirsta ir suprasta..smile.gif

Išties geras priežastis išvardinai,aš taip pat apie tai galvojau,bet...jei vaikai pametinukai, tai mamai laiko daugiau liktų,nes paūgėjus vaikams,smagu žaisti kartu ir mamos nereikia,o taip ir vaikas mokosi bendraut su bendraamžiu...o ne tik su mama,paskui kitų vaikų gali bijoti (čia iš mano giminės patirties),aišku ne visiems vaikams tai būdinga. Bet augti su  sese ar broliu yra žymiai smagiau,manau mano vaikystė nebūtų buvusi tokia graži be sesės.

Finansai. Na,drabužėliai bent leliukams ir mažiems...tai kiek ten laiko jie juos tepanešioja? Gali eiti per kelis vaikus,o vėliau..jei turėtum pvz 2 mergaites,dar smagiau joms būtų keistis drabužiais,atrodytų lyg ir daugiau kartu turėtų. Žinoma,pinigų išsileis daugiau,ypatingai išleidus į mokyklą,to neneigiu smile.gif
Na,gal ir reikia skaičiuoti,kiti sako nesvarbu kiek tų vaikų,pinigų užteks visiems,gal poreikiai tik bus mažesni,bent vaikai nebus išlepę biggrin.gif

Sunku kalbėti tokia tema,kiekvienam savo,kiekvienas žmogus skirtingas,todėl ir nuomonės skiriasi smile.gif

smile.gif(kad sulauksi)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bozenyte: 27 sausio 2010 - 18:06
QUOTE(Mytee @ 2010 01 26, 00:49)
vaikus kaip tik reikia gimdyt kuo anksciau, aisku geriau po univerkes, nes paskui turbut neprisiversciau mokytis smile.gif
o siaip tai ir vaikams geriau tevai jaunesni ir tevams lengviau  ax.gif
nugi pasipasakokit kaip jus gyvenat? kaip dukryte auga?  bigsmile.gif
tiesa, uzsisakem mes Jane is Vokietijos, nes dabar vaikutyje jau 2200 kainuoja, tai laukiu sia savaite turetu pristatyti  bigsmile.gif

oj,liux gyvenam,tik wa laukiam normaliu oru,nes dbr sawo jane"iuka stumdom balkone. Dukriukas lb rami,gera mergyte:-) kajp tu?
Atsakyti
QUOTE(Bozenyte @ 2010 01 27, 15:43)
p.s. na jauciu daug komentaru sulauksiu biggrin.gif


biggrin.gif
as tai bent jau pasiryzus pati tvarkytis su abiem, na nebent vyro mama atvaziuos padet namuose, bet vaiko niekur niekam nevesiu ir jokiom auklem nemetysiu smile.gif siaip lankausi pas psichoterapeute, ji man jau is anksto daug geru patarimu duoda kaip ruosti vaika mazo leliuko atejimui i seima ir kaip paskui suderinti demesi abiems smile.gif
del finansu taip, sutinku, dar pas mus dvi skirtingos lytys nusimato tai bankrotas konkretus biggrin.gif bet, viskas pagal galimybes manau, galima juk vyresniu vaiku rubeliais mazesnius rengti, o vat paskui jau kai i mokslus reikes leist ir i burelius tada tos islaidos pasijaus, bet as tikiuosi, kad salyje padetis pageres, nes kitaip tai net gimdyt neverta, pagal siandienine situacija, girdejot ka sneka, kad sodros nebeliks, o vaikams ir pencijoms susitaupyt reikes doh.gif


QUOTE(Karmelita @ 2010 01 27, 22:18)
oj,liux gyvenam,tik wa laukiam normaliu oru,nes dbr sawo jane"iuka stumdom balkone. Dukriukas lb rami,gera mergyte:-) kajp tu?


nu jo orai dabar doh.gif tik pro langa grazu ziuret, visas zverynas vieni kaminai ruksta smile.gif tikra ziema smile.gif mes i lauka irgi nosies nekisam, jau nusibodo namie sedet doh.gif
mano sunelis tai toks gyvsidabris, tikiuosi antras bus ramesnis biggrin.gif
tiesa, siandien gavom savo Jane, 2009 m modeli, tai lopsys man nepasirode labai didelis, nu ziuresim kaip realiai mes ji iki kada naudosim smile.gif o siaip labai super vezimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2010 01 28, 01:25)
girdejot ka sneka, kad sodros nebeliks, o vaikams ir pencijoms susitaupyt reikes  doh.gif




košmaras doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2010 01 28, 00:25)
biggrin.gif
as tai bent jau pasiryzus pati tvarkytis su abiem, na nebent vyro mama atvaziuos padet namuose, bet vaiko niekur niekam nevesiu ir jokiom auklem nemetysiu smile.gif siaip lankausi pas psichoterapeute, ji man jau is anksto daug geru patarimu duoda kaip ruosti vaika mazo leliuko atejimui i seima ir kaip paskui suderinti demesi abiems smile.gif
del finansu taip, sutinku, dar pas mus dvi skirtingos lytys nusimato tai bankrotas konkretus  biggrin.gif  bet, viskas pagal galimybes manau, galima juk vyresniu vaiku rubeliais mazesnius rengti, o vat paskui jau kai i mokslus reikes leist ir i burelius tada tos islaidos pasijaus, bet as tikiuosi, kad salyje padetis pageres, nes kitaip tai net gimdyt neverta, pagal siandienine situacija, girdejot ka sneka, kad sodros nebeliks, o vaikams ir pencijoms susitaupyt reikes  doh.gif
nu jo orai dabar  doh.gif  tik pro langa grazu ziuret, visas zverynas vieni kaminai ruksta smile.gif tikra ziema smile.gif mes i lauka irgi nosies nekisam, jau nusibodo namie sedet  doh.gif
mano sunelis tai toks gyvsidabris, tikiuosi antras bus ramesnis  biggrin.gif
tiesa, siandien gavom savo Jane, 2009 m modeli, tai lopsys man nepasirode labai didelis, nu ziuresim kaip realiai mes ji iki kada naudosim  smile.gif o siaip labai super vezimas  thumbup.gif

o lopsys Capazo? Jame tikraj sociaj wietos, Kiek kajnawo is wokieciu atsisiust?
Atsakyti
QUOTE(Karmelita @ 2010 01 28, 07:14)
o lopsys Capazo? Jame tikraj sociaj wietos, Kiek kajnawo is wokieciu atsisiust?


jop, Capazo Pro smile.gif
man su viskuo gavosi ~1700 jau kartu su siuntimus (o siuntimas 25 EUR)
Atsakyti
QUOTE(Skaiiistė @ 2010 01 28, 02:43)
košmaras  doh.gif

del sodros, tai liks, bet pasalpu, pensiju gali ir nebelikt, arba numazins iki minimum doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozenyte @ 2010 01 28, 23:57)
del sodros, tai liks, bet pasalpu, pensiju gali ir nebelikt, arba numazins iki minimum doh.gif



bet jei neliktų,tai išvis čia nesąmonė....kažką vėl Lietuva čia mala doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiiistė @ 2010 01 28, 22:46)
bet jei neliktų,tai išvis čia nesąmonė....kažką vėl Lietuva čia mala  doh.gif


tai, kad Sodra yra ant bankroto slenkscio doh.gif
Atsakyti
Diskutuojate apie vaikų kiekį šeimoje? biggrin.gif Aš dviejų tikrai noriu, o trečią ir daugiau kaip D.. duos ax.gif

O jūs už gruodžio mėn. iš sodros normaliai pinigus gavote? Man, žiūriu, šiek tiek mažiau pervedė g.gif
Atsakyti
QUOTE(renatyte.r @ 2010 01 31, 00:54)
Diskutuojate apie vaikų kiekį šeimoje?  biggrin.gif Aš dviejų tikrai noriu, o trečią ir daugiau kaip D.. duos  ax.gif

O jūs už gruodžio mėn. iš sodros normaliai pinigus gavote? Man, žiūriu, šiek tiek mažiau pervedė  g.gif

jei turi omeny vaiko pinigus, tai normaliai, gavom tiek kiek priklause 97 lt, bet nuo sausio nebegausim, nes nueme.
Atsakyti
QUOTE(Bozenyte @ 2010 01 31, 11:47)
jei turi omeny vaiko pinigus, tai normaliai, gavom tiek kiek priklause 97 lt, bet nuo sausio nebegausim, nes nueme.


Ne, turiu omenyje vaiko priežiūros atostogų pašalpą. 97 aš taip pat gerai gavau, nors ir pavėluotai 4u.gif
Atsakyti