Įkraunama...
Įkraunama...

Rąstiniai namai 10

QUOTE(Dendra @ 2010 04 12, 13:23)
Gal gali daugiau papasakoti apie tas kliauzes? Iš savo patirties mokytis nesinorėtų, antro namo gal nesistatysiu smile.gif

ir su manim niekas nebendrauja verysad.gif
Atsakyti
Tas "klaidų" sąrašas jau kokius 4 kartus buvo skelbtas 8-10 rąstinių namų temose. Tikiu, nesunkiai rasite.
Atsakyti
QUOTE(geruta @ 2010 04 09, 10:06)
Sveiki,aciu uz patarimus
ar cia bendrauja tik grynu rastinuku savinikai ar yra ir klijuoto taso,nes kiek suprantu namo nusedimas ir dar daug kas tarp siu statymo budu labai skiriasi  g.gif
Svarstom koki medinuka statyt,gal kas galetu paporinti apie skirtumus

jeigu kyla toks klausimas reiškia nesat vien gryno medžio ar country stiliaus fanai, aš irgi buvau modernizmo šalininkas, stogas pas mane šiltintas GAMO termoputomis, greičiausiai dar dėsiu saulės kolektorius. Kiek įmanoma taip pat vengiau name OSB, akmens vatos ir tt
Manau statant iš šlapio rasto irgi daug chemijos gaunasi kovojant su juodavimu, mėlinavimu ir t.t.
kai mes statemes , gavosi skirtumas tarp rastinio nedžiovinto (prieš krizinė kaina) ir klijuoto tašo(krizės pradžios kaina) ~15-20% kas visiškai atsipirko nes paviršius baldinės kokybės jau gautas paruoštas dažymui - švarus ir nušlifuotas, suleidimai idealūs, nereikia šito kruvino darbo: mirkymo berže, šlifavimo, plyšių pastovaus kamšymo. tarp rąstų tik renčiant sudėjau soudal išsiplečiančią tarpinę, manau jokie vėjai ir lietūs nepramuš. Neturėjau jokių problemų su sėdimu ir kraipymusi ar plyšiais. Koloną paleidau tik daugiau nei po pusmečio nuo surentimo ir tik ~1 cm tereikėjo, nors stogas sunkus, betoninių čerpių.
atvežė man šį namą iš modernaus Rusijos fabriko , visi rąstai pakuose buvo plėvelėje supakuoti, tik pavadinimo statytojas neatskleidė. Manau kad panašiai kaip www.geosintetika.lt atstovaujami suomių Kontio, tik jų kaina būtų buvusi neįkandama.
Visi rastai ir pas mane suklijuoti iš trijų dalių, tuo tarpu yra tekę matyti lietuviškų klijuotų stebuklų sudurstytų iš kokių 6 lentų po 3 cm, tarpuose dar ir pridedant nekokybišką medieną... to jau reiktų bijot.
Kas man statė nebesvarbu, nes nebevykdo įmonė šios veiklos , paleido žmones. Gal tik kam padėjau savo varianto paieškose
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dangis: 13 balandžio 2010 - 00:48
QUOTE(geruta @ 2010 04 12, 20:38)
ir su manim niekas nebendrauja  verysad.gif

nu kad mes rasom ta pati per ta pati... labai idomu - pasiskaitykit ankstesnes temas... pasinaudokit paieska, nu kiek galima kaip uzsikirtusiai plokstelei? nu atleiskit, bet taip yra... kiek galima ta pati per tapati rasyti?
Atsakyti
Aciu Dangiui aciu Goradai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
gal kas isirenginejot zaibosauga? Zadam bandyti pridavinet namuka, tai reik si reikala susitvarkyti (uz 1200 vieni siulo irengti), ale man taip negraziai atrodo tie strypai ant stogo sujungti tarpusavyje. Gal galima be sio dalyko apsieiti g.gif Kiek aplink matau namu, niekur kaip ir nera. Paprotinkit jai turit kokiu minciu..... ax.gif
Atsakyti
Aiira, mes turim žaibolaidžius, 2 vnt. Nepasakyčiau, kad vaizdą gadina, o vat saugumo prideda, nes stogas iškilęs aukščiausiai kokio pusės kilometro spinduliu.

Nepadarykit klaidos kaip mes - nesumokėkit visos sumos kol negavot popierių (varžos matavimų). Sumokėjom, tai žaibolaidžius padarė, o varžų matavimus vis žadėjo, žadėjo, žadėjo...
Atsakyti
QUOTE(Aiira @ 2010 04 13, 17:44)
Sveiki 4u.gif
gal kas isirenginejot zaibosauga? Zadam bandyti pridavinet namuka, tai reik si reikala susitvarkyti (uz 1200 vieni siulo irengti), ale man taip negraziai atrodo tie strypai ant stogo sujungti tarpusavyje. Gal galima be sio dalyko apsieiti g.gif  Kiek aplink matau namu, niekur kaip ir nera. Paprotinkit jai turit kokiu minciu..... ax.gif

darė man Klaipėdoje "Ežiukai", visus popierius sutvarkė, ir įžeminimą namui prie to pačio už strypų kainą padarė. Manau jie papasakos jei be strypų kažkas įmanoma, tik manau visokia ten aktyvinė žaibosauga ir kainuoja sočiai
Atsakyti
QUOTE(aistuzka @ 2010 04 12, 21:30)
Tas "klaidų" sąrašas jau kokius 4 kartus buvo skelbtas 8-10 rąstinių namų temose. Tikiu, nesunkiai rasite.

Gal tai reiktų iškelti į kiekvienos naujos temos pradžią?
Dar noriu paklausti, gal kas susidūrėte su šia firma, noriu atsiliepimųčia ar į až
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2010 04 14, 08:28)
Gal tai reiktų iškelti į kiekvienos naujos temos pradžią?
Dar noriu paklausti, gal kas susidūrėte su šia firma, noriu atsiliepimųčia ar į až
My Webpage


gerai pardavineja, grazu smile.gif net jei tau kas i AZ pasakys ka, vistiek manau reikia kokius 3 ju namus pastatytus aplankyt ir su savininkais pakalbet.
Atsakyti
...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuzka: 14 balandžio 2010 - 18:00
QUOTE(aistuzka @ 2010 04 14, 18:59)

Prasmngai tu cia biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti