Įkraunama...
Įkraunama...

Rąstiniai namai 10

QUOTE(Nida0511 @ 2010 07 15, 13:14)
Ir kaip Gorada sako, kad apdulkejes namas, tai pas mus kazkaip ir nesimato tu dulkiu. O gal pas mus dazniau lyja  lotuliukas.gif

matai pas mus rastai apvalus smile.gif va tie pilveliai ir apdulkejo
Atsakyti
Laba

Jungiuosi i jusu namučius ir as smile.gif
mano svajone yra apvaliu rastu namukas mirksiukas.gif zinau su laiku ji ir turesiu, renku ivairia info.
kaip tik si menesi SUPERNAMAI buva aprasyta nuostabus namas, semiuosi ideju.
klausimukas :ar nera salta gyventi(ziema) apvaliu rastu name ji nesildant, na paliekant tik rasta. zinoma ziema yra sildymas, bet gal kiaura para reiks kurenti?
tikrai pabendravus noresiu pamatyti jusu jaukius, siluma dvelkiancius namukus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mika do @ 2010 07 16, 13:21)
Laba

Jungiuosi i jusu namučius ir as  smile.gif
mano svajone yra apvaliu rastu  namukas  mirksiukas.gif  zinau su laiku ji ir turesiu, renku ivairia info.
kaip tik si menesi SUPERNAMAI buva aprasyta nuostabus namas, semiuosi ideju.
klausimukas :ar nera salta gyventi(ziema) apvaliu rastu name ji nesildant, na paliekant tik rasta. zinoma ziema yra sildymas, bet gal kiaura para reiks kurenti?
tikrai pabendravus noresiu pamatyti jusu jaukius, siluma dvelkiancius namukus  wub.gif



Šią žiemą gyvenom nešiltintam 20 cm apvalių rąstų namuke. Prie didelių šalčių iki +13 nukrisdavo viduj:) Na bet aišku jei grindys būtų šiltintos ir ne elektriniai radiatoriai, gal ir būtų gerai. Mes gyvenom kol namą statėmės, dabar tas namelis pirtim pavirs, tai kažkaip nestresavom, žinojom, kad laikinai. Bet pastoviai gyvenant gal geriau šiltinti.
Atsakyti
QUOTE(mika do @ 2010 07 16, 13:21)
Laba

Jungiuosi i jusu namučius ir as  smile.gif
mano svajone yra apvaliu rastu  namukas  mirksiukas.gif  zinau su laiku ji ir turesiu, renku ivairia info.
kaip tik si menesi SUPERNAMAI buva aprasyta nuostabus namas, semiuosi ideju.
klausimukas :ar nera salta gyventi(ziema) apvaliu rastu name ji nesildant, na paliekant tik rasta. zinoma ziema yra sildymas, bet gal kiaura para reiks kurenti?
tikrai pabendravus noresiu pamatyti jusu jaukius, siluma dvelkiancius namukus  wub.gif


Sveika prisijungusi, visos svajones pildosi, taigi ka nori - ta ir turesi.
Rastiniu namu myletojai ne uz ka nesiltins sav rastu, nes tada jie praranda savo verte.
Del sildymo - viskas priklauso nuo to ka ir kaip pasirinksit ir isirengsit.
Atsakyti
QUOTE(Nida0511 @ 2010 07 16, 15:16)
Sveika prisijungusi, visos svajones pildosi, taigi ka nori - ta ir turesi.
Rastiniu namu myletojai ne uz ka nesiltins sav rastu, nes tada jie praranda savo verte.
Del sildymo - viskas priklauso nuo to ka ir kaip pasirinksit ir isirengsit.


sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos rąstinukų mylėtojos, prisijungiu ir aš su nebaigtomis statybomis, kurios oi kaip po truputį juda smile.gif štai koks vaizdelis dabar
user posted image
pradžioje galvojome, kad bus su pirtele, dabar daromas vidaus planas, kuriame pirties nebelieka smile.gif
jei kam įdomu, namukas jau du metai padengtas Bondex'u, kokybė puiki, niekur nenusilupo ir nepasikeitė spalva thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2010 07 20, 16:04)

namelis labai gražus, tik aš langus būčiau dariusi truputį kitokius - daryčiau skaidymą į dalis, pvz. 6, nors ir dabar dar galima tai padaryti. Tiesiog manau, kad gražiau žiūrėtųsi, nebūtų tokios didelės atviros erdvės. Galit patys pabandyti pridėsi lystveles ir pažiūrėti iš toliau kaip atrodys Nežianu ar aš aiškaiai parašiau, bet tik čia mano nuomonė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nnastute @ 2010 07 20, 14:12)
namelis labai gražus, tik aš langus būčiau dariusi truputį kitokius - daryčiau skaidymą į dalis, pvz. 6, nors ir dabar dar galima tai padaryti. Tiesiog manau, kad gražiau žiūrėtųsi, nebūtų tokios didelės atviros erdvės. Galit patys pabandyti pridėsi lystveles ir pažiūrėti iš toliau kaip atrodys Nežianu ar aš aiškaiai parašiau, bet tik čia mano nuomonė biggrin.gif

supratau smile.gif ačiū už nuomonę, šiuo metu yra daromi apvadai aplink langus ir palangės, įdėsiu foto kai namo akys nebebus be blakstienų smile.gif gal kitaip žiūrėsis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2010 07 20, 15:04)
Sveikos rąstinukų mylėtojos, prisijungiu ir aš su nebaigtomis statybomis, kurios oi kaip po truputį juda smile.gif štai koks vaizdelis dabar
user posted image
pradžioje galvojome, kad bus su pirtele, dabar daromas vidaus planas, kuriame pirties nebelieka smile.gif
jei kam įdomu, namukas jau du metai padengtas Bondex'u, kokybė puiki, niekur nenusilupo ir nepasikeitė spalva  thumbup.gif



grozis wub.gif
Atsakyti
Laba.
Bandau jungtis i jusu buri 4u.gif
Pagaliau atejo laikas sodybai wub.gif Variantas be konkurencijos - rastinukas. As jau ir nusiziurejus kai ka turiu ax.gif
Aisku noriu suzinoti keliu gamintoju kainas, gamybos laika, medienos kokybe ir t.t.
Labai reikia jusu patarimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nnastute @ 2010 07 20, 16:12)
namelis labai gražus, tik aš langus būčiau dariusi truputį kitokius - daryčiau skaidymą į dalis, pvz. 6, nors ir dabar dar galima tai padaryti. Tiesiog manau, kad gražiau žiūrėtųsi, nebūtų tokios didelės atviros erdvės. Galit patys pabandyti pridėsi lystveles ir pažiūrėti iš toliau kaip atrodys Nežianu ar aš aiškaiai parašiau, bet tik čia mano nuomonė biggrin.gif

reikia tuos suskirstymus uzsakineti gaminant langus kad juos i vidu detu nes tie kur ant virsaus..... isisvaizduok kai dabar reikes isblizginti viena plokstuma - tai en vienas langas bus padalintas i kokius 9 langelius doh.gif ir kiekviena kamputi isblizgink... teko tokio malonumo paragauti... tai jau aciu uz toki malonuma.... geriau jau didziuliai langai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2010 07 21, 12:54)
tai jau aciu uz toki malonuma.... geriau jau didziuliai langai smile.gif

praktiškumo atžvilgiu - taip, sudėtingiau valyti, bet užtai koks vaizdas būtų...... biggrin.gif
Atsakyti