Įkraunama...
Įkraunama...

Rąstiniai namai 10

QUOTE(Gorada @ 2010 03 26, 15:12)
tai gal as to turto daugiau turiu  lotuliukas.gif
pas mane stiklo duziai ieina, lauko iranga - bet man rodos cia standartas.


Standartas ir pas mane, nes kaina skaičiuojama pagal plotą... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shadow_man @ 2010 03 26, 17:13)
Standartas ir pas mane, nes kaina skaičiuojama pagal plotą...  mirksiukas.gif

tai koks pas tave plotas?

blyn susibalamutinau, tai gal mano nuo nelaimingu 200 o turtas 150, arba atvirksciai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gorada: 26 kovo 2010 - 15:38
QUOTE(Nida0511 @ 2010 03 25, 17:30)
Kolegos kiek jus mokat?

Mes neseniai LD draudem. Kaina 700+ 60 stiklo duzis. (bet cia apdrausti du namai:rastinukas ir senas gyvenamas) be namu turto draudimo.
Atsakyti
Kas norit pigesnio draudimo, pasidininkit frančizę, t.y. nutikus nuostoliams išminusuojamą sumą.

IF draudimas į rąstinius žiūri su siaubu ir draudžia tik už pasakiškus pinigus.
Atsakyti
QUOTE(aistuzka @ 2010 03 26, 17:29)
Kas norit pigesnio draudimo, pasidininkit frančizę, t.y. nutikus nuostoliams išminusuojamą sumą.

IF draudimas į rąstinius žiūri su siaubu ir draudžia tik už pasakiškus pinigus.

Kiek musu D brokere pateike pasiulymu, tai LD buvo geriausias.
Atsakyti
QUOTE(Aiira @ 2010 03 26, 17:13)
Mes neseniai LD draudem. Kaina 700+ 60 stiklo duzis. (bet cia apdrausti du namai:rastinukas ir senas gyvenamas)  be namu turto draudimo.


pas mus tas pats, tik ERGO draudimas. visus draudimus, t.y. kasko, civilinius, busto reik daryt vienoje bendroveje tada gaunasi labai dideles nuolaidos viskam.
Papildyta:
QUOTE(Shadow_man @ 2010 03 26, 16:03)
Kas liečia hermetikus, tai susikambinau su lietuviais acryl100. Kas netoli kirtimų gyvenat ir netingit pašokt iki kirtimų g. 47 - praneškit, nes man tolokai važiuoti, o kai važiuoju po darbo - nebedirba jie. Sakė turi tiubikuose (kaip silikonas) po 230 ml. Jei ką, tai išsiprašyčiau anksčiau iš darbo kitą savaitę ir pašokčiau iki ten, bet reik per visą vln varyt. O jie link trakų važiuojant...


jei paaiskinsi, kaip ten vaziuoti lotuliukas.gif - kita savaite galiu palekti.

labai nenoriu klaidzioti, nes vaziuosiu su savo lialium, o ji, jei labai ilgai "majacinsiuosi" - man dudu orkestrus paleis.

kirtimai tai ten, kur cigonu taboras ? zinau kelia i oro uosta, zinau metalo gatve, kuri veda link cigonu taboro.

paimciau pradziai sau viena tutele ir tau. ko gero uzteks pabandymui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garnelis: 26 kovo 2010 - 18:20
QUOTE(garnelis @ 2010 03 26, 18:17)
pas mus tas pats, tik ERGO draudimas. visus draudimus, t.y. kasko, civilinius, busto reik daryt vienoje bendroveje tada gaunasi labai dideles nuolaidos viskam.
Papildyta:
jei paaiskinsi,  kaip ten vaziuoti  lotuliukas.gif  - kita savaite galiu palekti.

labai nenoriu klaidzioti, nes vaziuosiu su savo lialium, o ji, jei labai ilgai "majacinsiuosi" - man dudu orkestrus paleis.

kirtimai tai ten, kur cigonu taboras ? zinau kelia i oro uosta, zinau metalo gatve, kuri veda link cigonu taboro.

paimciau pradziai sau viena tutele ir tau. ko gero uzteks pabandymui.


žiuriu čigonų taborą gerai pažisti biggrin.gif . Aš irgi kita savaitė apie triečiadienį bandysiu ten pavažiuoti, nes irgi per visa miesta reikės zulinti nuo Avižienių doh.gif . jeigu kam pakeliui - PM.

O kas liečia draudimo tai pas mus ERGO apie 500 LT nuo stichinių, nuo vagystes ir pan. plius saugos firma iki 10K isipareigoja padengti nuostuolius( čia apie turtą).
Atsakyti
aa jo, dar saugos firma pas mus iki 20 000 drinks_cheers.gif


Papildyta:
QUOTE(jupa_ @ 2010 03 26, 21:26)
žiuriu čigonų taborą gerai pažisti  biggrin.gif


jo jo, cigonu tabora pazistu - apsiprekinu ten kartais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2010 03 26, 15:28)
tai koks pas tave plotas?

blyn susibalamutinau, tai gal mano nuo nelaimingu 200 o turtas 150, arba atvirksciai.


pas mane 150m2. francize 200lt.
Atsakyti
[quote=bildukas666,2010 03 25, 15:42]
labas,
bazz kaip minėjau postuose iš išorinio matmens nieko nepaskaičiuosi nes,tuose 6x10 vieni gali tik kevala ty išorine sienas darytis o kiti priregzti dideli rastiniu sienu tinkla.
minimalistiniu variantu jei statoma formule plotis iš1 rasto 6m , ilgis iš 2 rastu po 6m

su viena tarpine siena tarp ju .ty 7 rastai po 6m ilgio viso 42m bėginiai sienu
vidutinis aukštis šoniniu sienu apie 3,5m
mansardinis visas iš karkaso ty frontonai taipat.
taigi rastinės sienos 147 m2 langai durys apie 10m lieka 137m2 sienu.
taigi
musu kaina
iš nedžiovinto žiemos pjovimo arba naturalai džiuvusio arba vytinto ar dar kas kaip sugalvos pavadinti
36990 lt
iš džiovinto džiovyklose 43840 lt

čia priminsiu tik sienojai ,perdangos ir stogai jau nuo jusu priklauso kokio dydžio,kokio aukščio,koks stogas ir ttt
jei norite skubiai galite atvykti ,kaiptik dabar ardomas jau pastatytas namas 6x13 iš nedžiovintu rastu.nes pirmadieni jau bus išardytas.
toks pats namas gali stovėti jusu kieme jau lygiai po mėnesio arba stovėti ir džiuti musu kieme jau surinktas ty išlošite du kart gausite žieminio pjovimo rasta + jis jau spės kiek pradžiuti -susėsti surestas i sienas beliks tik pamatus irengti.
už namo saugojima musu kieme mokėti nereikia nebent metus laiko pamatu neisirengtumėte.


Siaip is ne dziovinto ne patartina sukirtineti namai ir su norvegiska kerte-va todel pas Shadow ir atsiranda skilutes kampuose,o atsiranda todel- kad pas mus Lietuvoje labai mazai zmoniu zino kaip taisiklingai sukirtineti norvegiska ,ar kanadietiska kerte [URL=http://www.radomskeloghomes.ca/photos/4pt_saddle_notched_corners.jpg]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo specas1: 28 kovo 2010 - 09:37
QUOTE(garnelis @ 2010 03 24, 23:54)
shadow man, gal su remmers ka daugiau snekejai ? 
kada ves marmalus  tongue.gif
jau nekantrauku, kaip noriu pabandyt  ax.gif

Snekejau del REMMERS Acryl100 su Kauniskiais (yra Kaune atstovai), uzsakiau del pabandymo 1 tutele ( kaina 12 Lt), buna tik baltos ir pilkos spalvos. Bet yra vienas momentas.....ji galima tepti kai medienos dregme ne didesne 14proc.
Atsakyti
Man idomu, ar kas nors is jusu statotes (ar gal esate pasistate) klijuoto rasto nama?
Atsakyti