Įkraunama...
Įkraunama...

mano vyras sex puslapyje

vyro el paste radau padeka uz prisijungima prie sex puslapio.nezinau kaip elgtis ir ar jam ka sakyti...paskutiniu laiku nekaip sutariam,bet negalvojau kad iki tiek....mane tai pribloske... cry.gif
Atsakyti
Mano manymu, nerasi vyro, kuris niekada nebuvo įlindęs į kokį sex puslapiuką. Vien tik tame nematau nieko blogo ar keisto. Tokie jau tie vyrai doh.gif Gal tai tik sutapimas su pagedusiais jūsų santykiais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgyte: 16 lapkričio 2005 - 11:04
Joo..staigmena, taip sakant..Aišku, būt galima moralą išrėžt už nepagarbą, nepasitikėjimą ir šnipinėjimą, bet jei jau nerimsti viduj, tai geriausia turbūt patikrint ir pažiūrėt, ar yra dėl ko nerimaut g.gif ..tai, akivaizdu, kad yra..Tavo vietoj aš ką daryčiau..Kadangi jau žinai tą jo slaptažodį, laišką trink lauk, ištuštintink tuščių laiškų skyrelį, ir per internet option bandyk blokuot panašius puslapius bent jau namų kompe..Dar kaip alternatyva gali būt naudojama ir klaviatūros šnipinėjimo programėlė..Matysi viską, kas rašyta..Nesakau, kad tai gerai, bet šiuo atveju galėsi įsitikint kai kuo, ko bijai..Na, dar galima pažiūrėt, būtent kur vyras lankosi, kokia ten publika, kas išvis ten dedasi..Ir pasitengt tapti tokia moterim, kaip iš to internetinio puslapio..Internetas kartais gali būt puikus sąjungininkas.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 16 lapkričio 2005 - 11:05
Žiūrint koks ten puslapis. Jei koks chatas, tai imčiaus kokių priemonių, o jei tik paveiksliukų ir vaizdelių pasižiūrėt įlindo - nieko pavojinga. Gal blink.gif
Atsakyti
Na nežinau nežinau, ar verta jau taip šnipinėti schmoll.gif . Kiek žinau, visi vyrai (na, daugelis) mėgsta po tuos puslapius pašmirinėt doh.gif . O jei bešnipinėdama visiškai sugadinsi santykius? Nors...tas moteriškas smalsumas...gal ir pati pašnipinėčiau blush2.gif Tik tiek, kad jau žinau, jog kartais geriau to nedaryti...
O gal geriau tiesiog su juo pakalbėti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelėdžiukė: 16 lapkričio 2005 - 11:09
QUOTE(Jurgyte @ 2005 11 16, 12:08)
Žiūrint koks ten puslapis. Jei koks chatas, tai imčiaus kokių priemonių, o jei tik paveiksliukų ir vaizdelių pasižiūrėt įlindo - nieko pavojinga. Gal  blink.gif



drinks_cheers.gif
Atsakyti
Prisiregistruok (neatskleisdama savo tapatybes) tame, ar panasiame puslapyje pati smile.gif Pamatysi, kiek laisku su idomiais pasiulymais, ar siaip visokiom (nebutinai "poslom", nors tas irgi neblogai) mintim sulauksi. Ir suprasi, kad toks virtualus bendravimas nebutinai turi baigtis lova. O emociju papildomu tu gausi su kaupu. Be to, suprasi, kokios pagundos tyko (ar netyko) tavo vyro. Paklausyk manes, patyrusios wink.gif
P.S. snipineti, ir dar taip tiesiogiai, kaip siule Violeta*, nepatariu. O ypac su snipinejimo programu, tokiu, kur fiksuoja kiekviena klaviso paspaudima, pagalba. Pagalvok, kaip pati jaustumeis, jei suzinotum, kad pacia sitaip seka? o jei dar vyras suzinotu, kad snipinejai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aries: 16 lapkričio 2005 - 11:21
Jeigu jau snipinet, tai tikrai vyrui neprasitart, nes vyrai tikrai nemegsta, kai kasnors lenda i ju privatuma. Jeigu jau santykiai nepergeriausi, tai aiskinimasis "kas, kaip ir kodel" ju tikrai nepataisys.
Patarimas, nusipirkti vyno buteli (ar panasiai ka nors), kartu ji gurksnojant, pasikalbet.Kaip zinia, alkoholis labai atrisa liezuvi, gal jis prasitars ko noretu is jusu santykiu, gal po to jam nebereikes jokiu sekso puslapiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(melyna kriaukle @ 2005 11 16, 10:45)
vyro el paste radau padeka uz prisijungima prie sex puslapio.nezinau kaip elgtis ir ar jam ka sakyti...paskutiniu laiku nekaip sutariam,bet negalvojau kad iki tiek....mane tai pribloske... cry.gif

Aš irgi buvau prisijungus prie sex puslapio ir tai niekuo nebuvo susiję su mano santykiais su vyru. Nugi ir man smalsu įkišt snapą ir paveizėt, kas ten tokio pikantiško blush2.gif O vyrams smalsiau dar labiau.
Nereikia ieškoti tragedijos, ten, kur jos nėra.
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2005 11 16, 11:03)
Joo..staigmena, taip sakant..Aišku, būt galima moralą išrėžt už nepagarbą, nepasitikėjimą ir šnipinėjimą, bet jei jau nerimsti viduj, tai geriausia turbūt patikrint ir pažiūrėt, ar yra dėl ko nerimaut g.gif ..tai, akivaizdu, kad yra..Tavo vietoj aš ką daryčiau..Kadangi jau žinai tą jo slaptažodį, laišką trink lauk, ištuštintink tuščių laiškų skyrelį, ir per internet option bandyk blokuot panašius puslapius bent jau namų kompe..Dar kaip alternatyva gali būt naudojama ir klaviatūros šnipinėjimo programėlė..Matysi viską, kas rašyta..Nesakau, kad tai gerai, bet šiuo atveju galėsi įsitikint kai kuo, ko bijai..Na, dar galima pažiūrėt, būtent kur vyras lankosi, kokia ten publika, kas išvis ten dedasi..Ir pasitengt tapti tokia moterim,  kaip iš to internetinio puslapio..Internetas kartais gali būt puikus sąjungininkas.. ax.gif

Naudingiau tokiais atvejais pažerti protingų pasiūlymų, kaip sutvarkyti padrikusius santykius šeimoje, o ne kaip juos galutinai sugriauti mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal prisiregistruok ir paplepėk tam chate su vyru, neatskleisdama savo tapatybės tongue.gif Nors tai pavojinga, gali daugiau sužinot , nei nori. Tokiuose internetiniuose pokalbiuose daug kas mėgsta pagražint ar pafantazuot nebūtus dalykus.
Atsakyti
as ten prisiregistravau,bandysiu prigaut.gal kaip nors atrinksiu.nenoriu but tokia kaip is seks puslapio.noriu as buti as.bet labai skaudu...
Atsakyti