Įkraunama...
Įkraunama...

mano vyras sex puslapyje

QUOTE(zzzavi @ 2009 02 18, 18:59)
Jooo. Ir man teko aptikti,kad tokiuose puslapiuose lankomasi. Pati prisiregistravau tik kitokiame tinklapyje. Pamate,nepatenkintas,pastoviai traukia per danti. O jam tipo galima.Cia nieko tokio. Ir dar isdrysta pasakyti,kad kas as per mama ir per zmona,kad pazindinuosi internetu(nors jokiu pazinciu nebuvo). Atseit man tai daryti nepadoru. Tai tokia skaudi ta temele.


Blyn, kokie jie kartais būna savanaudžiai bash.gif i dar kokiais argumentais fool.gif . Rėžk atgal ir nenusileisk mirksiukas.gif
Atsakyti
na manau oer daug sureiksinti nereiketu;]
Atsakyti
Cia kaip jau kiekvienoj poroj nusistoveje siais klausimais manau..
As tai pati megstu palandzioti blush2.gif
Ir jisai taip pat, zinau smile.gif
Tik kartu kol kas to nedarom smile.gif
Atsakyti
biggrin.gif jei uztikciau tupint sakyciau kas ten tave domina neisaugai dar,jei dar uztikciau nupirkciau gumine lele ar kokiu plastakiu uzsakyciau i namus gal pasimokytu tada.jei slapcia tai pastoviai darytu esu ziauri db.nesuprantu as tokiu vyru zaidimu jei nori tegu pasikalba su zmona nusiperka kokiu dvd ir ziuri kartu.vis idomiau. cool.gif
Atsakyti
Maniškis labai pavydus kitų vyrų atžvilgiu, pastoviai pavyduliauja, ir kai nėščia ir kai su vaiku vaikštau...Atseit kibina tave... Nieko panašaus...
O aš naivuolė, maniau, kad vyras mano šventasis, o pasirodo ir į tuos puslapius eina (čia dar atleistina), ir prono žiuri ir po pažinčių puslapius visokius lando...Nes į jo seną tel įsidėjau kortą, tai visos jo sms išlikusios, tai tiek visko radau...kai aš gimdymo namuose gulėjau...Na, kaip nepyksi...Ir interio istoriją dabar pasižiūrėjau...na, visur vyrukas lando...
Kai pakišau jo sms "nupirk kandonu, pora pokelių", kažkokiam draugui...tai net supyko, kad aš nusišneku, kad čia galėjo bet kas parašyt...
Na, viršūnė čia buvo...Baudžiu: ėst nedarau, pinigų neturi, bet neprašo manęs...prie vaiko neprileidžiu...žiūrėsiu kas bus... g.gif
Atsakyti
ir as uztikau kad po tokius puslapius landzioje,paveiksliukus ziurineja.gerai kad dar nesislepia ir tik paveiksliukus ziurineja..o nedaugiau
Atsakyti
QUOTE((Lelija) @ 2009 04 06, 09:49)
Maniškis labai pavydus kitų vyrų atžvilgiu, pastoviai pavyduliauja, ir kai nėščia ir kai su vaiku vaikštau...Atseit kibina tave... Nieko panašaus...
O aš naivuolė, maniau, kad vyras mano šventasis, o pasirodo ir į tuos puslapius eina (čia dar atleistina), ir prono žiuri ir po pažinčių puslapius visokius lando...Nes į jo seną tel įsidėjau kortą, tai visos jo sms išlikusios, tai tiek visko radau...kai aš gimdymo namuose gulėjau...Na, kaip nepyksi...Ir interio istoriją dabar pasižiūrėjau...na, visur vyrukas lando...
Kai pakišau jo sms "nupirk kandonu, pora pokelių", kažkokiam draugui...tai net supyko, kad aš nusišneku, kad čia galėjo bet kas parašyt...
Na, viršūnė čia buvo...Baudžiu: ėst nedarau, pinigų neturi, bet neprašo manęs...prie vaiko neprileidžiu...žiūrėsiu kas bus... g.gif


Nu ot gaidys, atsiprasau blush2.gif Kad cia jam 9 men. nesciam pavaiksciot ir pagimdyti, jokiu puslapiu ir "nedoru minciu" nereiktu. Laikykis, o ponaitis pykti uzsitarnavo 4u.gif
Atsakyti
Bauščiau ir aš mad.gif nesuprantu tokio vyro logikos g.gif man viskas galima,o tave dar ir apdurysiu,jei užklupsi,kvailys,kuris per daug savim pasitiki ph34r.gif
Atsakyti
as ir nekenciu tokiu vyru. nesuvokiu kaip taip gali elgtis. ir dar akis drasko, akd ne jie cia..
Atsakyti
nepateisnu tokio elgesio.... kazkaip gyvuliska save stimuliuot atrod kad gyvenimas tik ir ukasi apie antra gala..fu! unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dzingle @ 2009 03 04, 15:17)
Cia kaip jau kiekvienoj poroj nusistoveje siais klausimais manau..
As tai pati megstu palandzioti  blush2.gif
Ir jisai taip pat, zinau  smile.gif
Tik kartu kol kas to nedarom  smile.gif

pas mus panasiai, panarso kartais jis po tuos puslapius pasiziuri kokiu filmuku, bet narso ir prie manes, kartais pati aki uzmetu, dar kazka pakomentuojam ir pasibaigia tuom. kazkaip nepagalvojau proto knist del to. pati nenarsau, nelabai megstu, bet savajam nedraudziu. neziures prie manes, ziures kai as nematysiu. bala nemate irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2009 04 16, 18:51)
pas mus panasiai, panarso kartais jis po tuos puslapius pasiziuri kokiu filmuku, bet narso ir prie manes, kartais pati aki uzmetu, dar kazka pakomentuojam ir pasibaigia tuom. kazkaip nepagalvojau proto knist del to. pati nenarsau, nelabai megstu, bet savajam nedraudziu. neziures prie manes, ziures kai as nematysiu. bala nemate irnesakyk.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti