Įkraunama...
Įkraunama...

mano vyras sex puslapyje

QUOTE(melyna kriaukle @ 2005 11 16, 13:40)
nu gerai,bet pasakykit kuri is jusu kasavakar pasitinka vyra su vakariene.pasidazius.issisiepus.ir vaikus apziurejus ir issisketus? doh.gif

Aš niekada nepasitinku. Bet ir po jo daiktus nesiknisu ieškodama kažkokių įkalčių
Atsakyti
QUOTE(melyna kriaukle @ 2005 11 16, 13:59)
nu nęzinau kode,bet man tai ne dzin,kur jis lankosi.o del to rupinimosi savimi,tai jis gryzta 9-10-ar 11 val vakare,kai as jau einu miegot...tai ir dazus bunu nusiprausus...ai,nezinau....bliaut noris ir tiek del tokiu kaku...


g.gif labai gerai tave suprantu friends.gif zinai, taip jau yra kad tuose puslapiukuose viskas ir prasideda...is pradziu nekalti bla bla...o veliau sad.gif na o tai kad jis jau priekaistus meto man butu viskas aisku link ko tai eina:verkiu:
QUOTE(melyna kriaukle @ 2005 11 16, 14:40)
nu gerai,bet pasakykit kuri is jusu kasavakar pasitinka vyra su vakariene.pasidazius.issisiepus.ir vaikus apziurejus ir issisketus? doh.gif

zinai, kartais taip, kartais ir as laukiu, bet zinai, jei maniskis taip velai grizinetu tai jau butu patikrinta ar cia rimtai is darbo g.gif
galu gale jei jau toks sex istroskes, tai kodel pats ko nors sexi tau nepasiulo o tik reikalauja umn.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2005 11 16, 15:06)
Aš niekada nepasitinku. Bet ir po jo daiktus nesiknisu ieškodama kažkokių įkalčių

o as tai kartais ilendu blush2.gif zinai kaip sakant "daverei no praverei" mirksiukas.gif beabejo visa tai vyksta jam nezinant blush2.gif
Atsakyti
bet tai atrask dabar tokioj daugybei,tam puslapi ji.nu apsirasiau save kaip tik taip,kokios jam nerealiai patinka.nu kazkas panasaus i yvos mergeles.
Atsakyti
bet smurka,jei tau kiltu is ko nors koks itarimas taip ir lauktum kol iseis pro duris?
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2005 11 16, 14:09)
o as tai kartais ilendu blush2.gif  zinai kaip sakant "daverei no praverei"  mirksiukas.gif  beabejo visa tai vyksta jam nezinant blush2.gif

Va, nuo čia ir prasideda tikrasis santykių krachas. Nieko nėra baisiau už paranojišką persekiojimą.
Beje, tiek iš savo patirties, tiek iš forume aprašytų atvejų matyti, kad labai dažnai radiniai yra neteisingai interpretuojami. Tai sukelia tik papildomų konfliktų šeimoje, o konfliktai, kaip žinia, visada po to velkasi kaip koks šleifas paskui šeimyninę (ne) laimę
Atsakyti
[quote=ingakalnis,2005 11 16, 14:02]
...tavo vietoj as ilisciau pati ir ji susiradusi ten kitu nicu kaip tiesiog mergiote is salies pradeciau kadrinti ir jei pasirasytu...zinokis kad tai jau pabaiga...


Primena moksleivių santykių patikrinimus stupid.gif Ką reiškia pasirašytų? Tikrink, jei labai neramu, bet pati, sakyčiau, nesivelk į tokius "žaidimėlius". Nuo to tikrai nebus geriau dry.gif
Atsakyti
QUOTE(melyna kriaukle @ 2005 11 16, 14:17)
bet smurka,jei tau kiltu is ko nors koks itarimas taip ir lauktum kol iseis pro duris?

Jei žmogus sukūrė šeimą, jis jos niekada nepaliks dėl vienos priežasties. Jei jis ją paliks, tai tik dėl priežasčių rinkinio ir sprendimą skirtis tikrai nepriims per vieną dieną. tik, deja, kai sprendimas bus priimtas, tu jau jo nebesulaikysi.
Kita vertus, ar ne per daug mes iš tų vyrų reikalaujam? Vos ne kaip toj dainoj "štob ne pil, ne kuril i cvety vsegda daril...". Jie viso labo yra tik žmonės, o idealių žmonių, kaip žinia, nei su žiburiu nerasi. Tad ar nederėtų apriboti reikalavimų jiems sąrašiuką (to paties, beje, išsireikalauti ir iš jų savo naudai)? Na kas čia tokio atsitiks, jei retsykiais jis pasėdės prie alaus bokalo ar prie ežerėlio su meškere? Nieko.

Atsakyti
Smurka,o kodel tu praleidi,taj kad jis tulike snekuciuojas,snibzdas,paslaptingi skambuciai g.gif
ka cia reiskia?ir reik nusispjaut a? unsure.gif
Atsakyti
kas yra retsykiais?
ar nieko tokio jei retsykiais prie to ezeriuko salia jo pasedes ir visada issisiepus bendradarbe?
Atsakyti
nu as nzn,. kiekviena turim savo nuomone, bet kad netas isskiria seimas ne kart esu macius doh.gif zodziu, kaip ten as tikrinu, bet jei buna progu pasiziuriu blush2.gif tai vat, o del tu mokinukisku patikrinimu, tai zinokit kartais labai fainai suveikia, vat viena drauge taip tuikrino savo vyreli ir jis griestai pasake : as cia ne nuotikiu ieskau o tokios ir tokios info... zodziu atsume kaip reikiant ir taip visas(o ten buvo dvi drauges ir zm susitarusios tikrint) zodziu rezultate issiaiskino kad jos vyras ten landziojo del kazkokiu priezacsiu bet tikrai ne del meiliu ieskojimo ax.gif vat, o as savo vaikina kol dar nebuvau istekejus taip pagavau biggrin.gif jis ejo i pasimatyma su kita panele man primelaves kad bus namie, o ta kita pana ir buvau as biggrin.gif zodziu, jei nores iseis ir nesulaikysim (o ir nelaikyciau) bet man patinka but kaip sakant v kurse dela blush2.gif tai jau geriau paciataves man tegul pasako - va pablevyzgijau su bobom...gerai, jei pasake reiskia nieko rimto, bet jei slepia...
Atsakyti
QUOTE(meduza @ 2005 11 16, 15:52)
Smurka,o kodel tu praleidi,taj kad jis tulike snekuciuojas,snibzdas,paslaptingi skambuciai g.gif
ka cia reiskia?ir reik nusispjaut a? unsure.gif


drinks_cheers.gif man taip pat tai net labai uzkliuvo g.gif nzn, susidaro toks ispudis, kad Smurka vyrus palaiko ir "taigi cia bobos mes pacios del visko kaltos" blink.gif
QUOTE(meskule @ 2005 11 16, 15:53)
kas yra retsykiais?
ar nieko tokio jei retsykiais prie to ezeriuko salia jo pasedes ir visada issisiepus bendradarbe?

schmoll.gif nu gi tikrai...blexa blexa...mane tai siutas ima kai pamastau, o kodel mes turim jiem nusileist, negi tokios baidykles esam kad tik jie gali savo salygas diktuoti o mes tik nuolankiai klausytis listen.gif
Atsakyti