Įkraunama...
Įkraunama...

"Rudens lobiai"


 i 
Buvo nepatvirtinta visa krūva ne rudeninių o vasarinių foto. Dar kartą pasiskaitykite konkurso taisykles bei aprašymą. Taip pat ir nuotraukos, kurios apdorotos spec. programomis: papuoštos papildomos grafikos ir dailės elementais - Taisyklės tai draudžia.





 ! 
Dar norėtume iš anksto perspėti, kad nesijaudintumėte dėl ilgiau užtruksiančio nuotraukų netvirtinimo visą šį savaitgalį. Kaip žinia, nuo rytdienos iki sekmadienio dalyvausime parodoje "Vaikų šalis 2005" Kadangi dauguma konkurso administratorių dirbs supermama.lt stende, negalėsime taip operatyviai tvirtinti nuotraukų. Bet jau pirmadienį visos per savaitgalį atsiųstos foto bus peržiūrėtos ir įvertintos.
Atsakyti
ir as pasikartosiu, kad vien vaikai ir klevo lapai blush2.gif ax.gif
gerai, kad nepaskubejau, o tai ir mano butu su lapu biggrin.gif biggrin.gif

Atsakyti
man plikšius pati geriausia thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Tikrai daug lapu biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milana: 17 lapkričio 2005 - 23:42
O musu nuotrauka is nepatvirtintu prie neuzpildytu atsidure.. o priezasties nepagaunu.. vienintele tai, gal, kad perdidele, bet rasoma, kad jeigu foto perdidele ji bus automatishkai sumazinta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fasolka @ 2005 11 18, 03:31)
O musu nuotrauka is nepatvirtintu prie neuzpildytu atsidure.. o priezasties nepagaunu.. vienintele tai, gal, kad perdidele, bet rasoma, kad jeigu foto perdidele ji bus automatishkai sumazinta g.gif


jei foto netinka, gal pasufleruotumete kaip apkesiti.. nes nei baltu vokeliu, nei kriziuku, nei kitu neigiamu "uzuomenu" nera.. dabar jau vel ziuru is neuspildytu prie nepatavirtintu atsidure.. matys tikrai "grieshna" fotke, bet kuom ... g.gif
Atsakyti
Nu va, ir sitam konkurse prasideda sad.gif Nu kur jus fotkei "be komentarų, ir taip aišku " matote rudens lobius???? Ar kad vaikas su striuke, ar kad po bala sliauzioja? Balu ir vasara buna, ir pavasari, ir ziema net kartais...
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2005 11 18, 10:10)
Nu va, ir sitam konkurse prasideda  sad.gif Nu kur jus fotkei "be komentarų, ir taip aišku " matote rudens lobius???? Ar kad vaikas su striuke, ar kad po bala sliauzioja? Balu ir vasara buna, ir pavasari, ir ziema net kartais...


Is kur toks pyktis smile.gif . Stai citata:

Rudens lobiai


Auksinis ruduo jau baigiasi, tad albumuose turbūt jau pilna nuotraukų, kuriose jūsų mažyliai džiaugiasi su jumis rudens gėrybėmis ir grožiu: padeda mamytėms konservuoti sodo ir daržo gėrybes, renka grybus, žarsto klevo lapus parke, taškosi lietaus balose ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(gritte @ 2005 11 18, 10:24)
Is kur toks pyktis  smile.gif . Stai citata:

Rudens lobiai
Auksinis ruduo jau baigiasi, tad albumuose turbūt jau pilna nuotraukų, kuriose jūsų mažyliai džiaugiasi su jumis rudens gėrybėmis ir grožiu: padeda mamytėms konservuoti sodo ir daržo gėrybes, renka grybus, žarsto klevo lapus parke, taškosi lietaus balose ir t.t.


Cia ne pyktis schmoll.gif Cia liudesys... Kur tu matei sioje fotkeje nors laseli rudenio? Nors koki nusususi geltona berzo lapeli? As nemaciau ir man si fotke su rudeniu visai neasocijuoja schmoll.gif
Atsakyti
Kaip matau, vien kritikiu burelis susirinko. O kas bloga, kad vaikai sulapais nufotografuoti? Juk ruduo auksiniu ne del bulviu ar kt. darzoviu taip pavadintas, ar ne tiesa g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2005 11 18, 13:27)
Cia ne pyktis  schmoll.gif Cia liudesys... Kur tu matei sioje fotkeje nors laseli rudenio? Nors koki nusususi geltona berzo lapeli? As nemaciau ir man si fotke su rudeniu visai neasocijuoja  schmoll.gif


nematau as jokiu lapeliu- anei berzo, anei klevo...ir nenoriu matyt, bo su lapais labai jau daug nuotrauku... smile.gif
As gal truputeli glusa, bet man balos - tai rudens atributas.
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
o man lapai...grazu tongue.gif ax.gif kol kas labiausiai man isimenancios sios:
na , ir kurį man išsirinkti ....nepadėsit???
...iseinu i rudeni...
Atsakyti