Idomiai Jus prakalbot apie meniu ir kainu skirtuma. Aisku, as negaliu lyginti Lt su BE, nes ir kainos kitokios ir uzdarbiai. Taciau prilyginkim 1 eur=1Lt.
Kadangi pas mus produktai vienu metu labai stipriai pabrango, tai negaliu kainu skirtumo sieti su tuo, kad pradejau pirkti eko produktus. Kai dar buvome dviese, isleisdavome per sav 50 eur. Dabar jau ir 120 eur. Vakar buvau pardej - vaikui visada darzoves perku tik eko, bulviu, morku, burokeliu man nereikia, nes atsivezu is tevu. Taigi, brokolis 1.99 ir didelis baklazanas 1.34. Sau pirkausi paprastu baklazanu, bet parejus namo, pamaciau, kad kaina nelabai skirias. Dar pirkau vaikui versienos, ne eko, bet bent jau uzauginta belgijoje (nieko kitko nelieka, kaip pasitiketi uzrasais, kad neseria priedais ir hormonais) - gabaliukas 2.78 (as vaikui troskinu ant garu mesyte su darzovem, nes jis valgo apie 4 val, o mes tuo metu dar nevakarieniaujam, o apie 7-8 val valgom visi kartu). Mums pirkau lasisos gabaliuka, nemazas, trim sociai pavalgyt - apie 7 eur. Taigi, vakar dienos vakariene buvo lasisa kepta orkaiteje su zaliom salotom (perku toki rinkini - visokie lapeliai), su kukuruzais ir agurku (va, sitas jauciu nebuvo pats naturaliausias, bet ka darysi). Dar perku daug avokadu - perku puse eko, puse skirtu iskart naudoti. Vaikui pats skaniausias patiekalas - avokadas su rukyta lasisa (pirkau ir jos, visada perku eko, kaina tai kosmine - uz 4 permatomus griezinelius 9 eur). Tiesa, mes su vyru jos nevalgom - sau perkames ne eko, bet irgi ne pigiausia. Dar pirkau vistienos ketvirciu, paprastu, ne eko - apie 5 eur. Virsiu siandien ryziu sriuba su vistiena. Bus visiems valgyt. Dar pirkau ivairiu vaisiu - dabar liciu sezonas, tai visi juos labai megstam. Vaisius perku paprastus, nes jie pas mus ir siaip geros kokybes. Tiesa, bananus ir mango perku eko. Nezinau kodel. Turbut skanesni

Na, kai pasiziuri, lyg ir normaliai viskas, bet susumavus
