Įkraunama...
Įkraunama...

Ankakliai, pavadėliai ir kiti reikmenys

Taigi, kaip ten yra? Kikos puslapyje mačiau ir kažkokių grandinių, ir antkaklių su swarowskio kristalais smile.gif Taigi, o kas yra geriausia?
Atsakyti
blink.gif matei su svarovskio kristalais čia Lietuvoj??? Kodėl aš niekad nemačiau?
Atsakyti
QUOTE(Wikunia @ 2005 11 16, 16:33)
blink.gif matei su svarovskio kristalais čia Lietuvoj??? Kodėl aš niekad nemačiau?


Pažiūrėk Kikos puslapyje - tikrai reklamuoja blink.gif Aš irgi nustebus blink.gif (kaina, pvz., 110 Lt, tarp kitko biggrin.gif)
Atsakyti
na antkakliai su kristalais ten visokiais nedomina biggrin.gif bet gal kas galetu patart koki ankakli pirkt vokieciu aviganiui? geriau gelezini ta kur duria ar odini? na ir siaip kas turi patirties gal gali ka patart nes nezinau koki cia nupirkus savo zveriui blush2.gif smile.gif wub.gif
Atsakyti
nemaciau,kad jau sena tema blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mexxi: 15 gegužės 2006 - 18:53
QUOTE(mexxi @ 2006 05 15, 19:52)
nemaciau,kad jau sena tema blush2.gif

tai kas, juk klausimų naujų kyla mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vIKIs @ 2006 05 15, 21:30)
tai kas, juk klausimų naujų kyla  mirksiukas.gif

tai as ten buvau VICI parasiusi,bet po to tik pamaciau,kad jinai jau seniai parasiusi..Ir taip gavosi,kad nesamone doh.gif na zodziu,tikiuosi supratai,nes kazkaip neaiskiai as cia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaw @ 2006 05 15, 19:46)
na antkakliai su kristalais ten visokiais nedomina biggrin.gif bet gal kas galetu patart koki ankakli pirkt vokieciu aviganiui? geriau gelezini ta kur duria ar odini? na ir siaip kas turi patirties gal gali ka patart nes nezinau koki cia nupirkus savo zveriui blush2.gif  smile.gif  wub.gif

Na jei griežtas antkaklis vienintelis būdas suvaldyti šunį rolleyes.gif , tai tada tokį, bet už natūralią odą turbūt nieko nėra geriau smile.gif
QUOTE(mexxi @ 2006 05 15, 20:39)
tai as ten buvau VICI parasiusi,bet po to tik pamaciau,kad jinai jau seniai parasiusi..Ir taip gavosi,kad nesamone doh.gif na zodziu,tikiuosi supratai,nes kazkaip neaiskiai as cia bigsmile.gif

aišku 4u.gif
Atsakyti
Griežtas antkalis NE vedžiojimui, o dresūrai, paprastai žmonės juo nemoka naudotis ir tik gadina šunį, jis naudojamas labai specializuotai ir tik tam tikriems šunims, odinis vokiečiui nėra gerai-trina kailį, geriausia smaugikai, lengvai valdomas su jais šuo ir kailis nekenčia.
Atsakyti
Klausimėlis: (tik nesijuokit nono.gif ) paskutiniu metu labai retai pasiekiam Kiką, tai čia paklausiu, gal kas žinot ar būna kokių tai miniatiūrinių antsnukiukų, gal kokių medžiaginių ar pan. tinkamų jorkui, kad visko neuostinėtų ir negalėtų suniamnioti lauke... tai tikrai nemažas nepatogumas ir problema, kai kaime šuniukas nori išsilakstyti gerai, o mes turime kaip vanagai žiūrėti, lakstyti iš paskos, rėkti visa gerkle, kad kokio š..... vištos ar dar kieno nors nepastvertų blush2.gif uždėtume ir būtų ramu... tik jaučiu, kad tokių dalykų nėra... jaučiu patiems siūtis teks doh.gif
Atsakyti
*VICI* jorkui tiks geležiukas nuo šampano butelio lotuliukas.gif
Man čia Daiva D. pasiūlė ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dianela: 07 birželio 2006 - 18:45
QUOTE(*VICI* @ 2006 06 07, 19:38)
Klausimėlis: (tik nesijuokit nono.gif ) paskutiniu metu labai retai pasiekiam Kiką, tai čia paklausiu, gal kas žinot ar būna kokių tai miniatiūrinių antsnukiukų, gal kokių medžiaginių ar pan. tinkamų jorkui, kad visko neuostinėtų ir negalėtų suniamnioti lauke... tai tikrai nemažas nepatogumas ir problema, kai kaime šuniukas nori išsilakstyti gerai, o mes turime kaip vanagai žiūrėti, lakstyti iš paskos, rėkti visa gerkle, kad kokio š..... vištos ar dar kieno nors nepastvertų blush2.gif uždėtume ir būtų ramu... tik jaučiu, kad tokių dalykų nėra... jaučiu patiems siūtis teks doh.gif


As irgi jauciu, kad jorkinio dydzio nera g.gif Teks siutis. Paprasyk kikoj, kad parodytu, kaip jis turi atrodyti, ir nesunkiai pati pasisiusi.
user posted image
Atsakyti