Įkraunama...
Įkraunama...

1,3m vaikas bijo vaikščioti

Jei nevaikšto, matyt, dar ne laikas. Ne visų vienoda diena, kada reikia stotis ir eiti...
Atsakyti
QUOTE(geobanga @ 2010 04 14, 21:14)
Jei nevaikšto, matyt, dar ne laikas. Ne visų vienoda diena, kada reikia stotis ir eiti...


Sutinku ir su tuo drinks_cheers.gif ors mano bijojo, nes buvo skaudziai parkrites, nuo to uzsibaige vaiksciojimai, bet po to po truputi po truputi ir vel pradejo.
Atsakyti
nu va, kažkada čia bėdavojausi. tai mano vyrukas nuėjo 1m ir 3mėn. Nedrąsiai, pamažu, bet va dabar - 1m 4mėn. varo nesustodamas.
Atsakyti
labukas, mano mergickai tuoi bus 15men,tokia pat bedele kaip ir daugumos cia rasanciu.Ropojam jau daugiau nei 4menesius ir viskas, kiek paeina i ranka isikibus ir keturpesciai ir saugiau ir greiciau. Lauke kad rubus mygm isitepa. laukiam laukiam tu zingsniuku ir mes.Daktaryte siule kaune i raidos centra vilijampolei,bet galvoju,gal spesim,mankstu tai jau jai tikrai nepadarys,nesileis jokiu budu,basaeina siek tiek lankem,bet nebuvao jai malonumo!!
Atsakyti
nera ko pergyventi,maniske irgi tik 1 ir 3 menesiu kazkur pradejo vaikstineti,nors tuo metu daugiau griuvinedavo nei vaikstinedavo biggrin.gif nervinausi kad tokia didele o nevaiksto normaliai.o ji pasirodo tingedavo.
1 ir 8 menesiu jau nereikejo begioti is paskos,kazkaip savaime jai atejo laikas ir pradejo begioti.
dabar 2metai ,jau nebepagaunu biggrin.gif
Atsakyti
Maniskai pradejo vaikscioti velokai: panele 1,2 men, berniukas jau virs 1,3 men. Nu ir neiko baisaus, kikvienam savo laikas. uztai iskart tvirtai eiti pradejo smile.gif
Atsakyti
vaikscios kai isidrasins smile.gif Mano dukra neseniai tik pradejo pati vaikstinet, bet is pradziu buvo periodas, kai pabande ir tapu per kambari i virtuve, triskart puole ir dingo noras eit kokiam menesiui biggrin.gif Veliau vel pabande, ismoko krist ir dabar eina kaip tankas smile.gif
Atsakyti
o man nesenia pasakojo, kad jei vaikiukas bijo eit, reikia ijungti muzika, atsistot tokiau, ir vaikas "sokdamas' ateina pats. tiesiog isiklauso ir pamirsta baime. sekmes bandant
Atsakyti
Musiske irgi bijojo vaiksciot. Buvo skaudziai uzsigavus, tiesiog bijojo krist. Uz kapisono laikydavau, paleisdavau ir eidavo puikiausiai, kol nepamate kad paleidziu. Nusipirkom pavaduka vaikui, su juo isdrasejo. Kai eidavo visai atpalaiduodavau, o jei kniubteledavo patraukdavau, taip isvengem skaudziu griuvimu, per pora savaiciu kojytes sutvirtejo, visos baimes dingo, nebeduodavo pavaduko uzdet smile.gif
Atsakyti
mane irgi kankono nerimas toks...
pupai buvo metai ir 2 men , bet net nebande eiti savarankiskai, nors jau visi bedramziai ant palangiu jau laipiojo biggrin.gif . puikiai vaiksciojo aplink baldus ir ropinejo...bet zengti savarankiskai schmoll.gif
bet taip viena diena apsisuko ir atejo link manes, nuo tada ir prasidejo savarankiski zingneliai... kad ir dabar jai 15 men ir 2 sav , bet lauke nenori eiti , reikia nest isvada TINGI ir tiek...
viskam savas laikas
Atsakyti
QUOTE(auryte2 @ 2010 09 25, 17:39)
o man nesenia pasakojo, kad jei vaikiukas bijo eit, reikia ijungti muzika, atsistot tokiau, ir vaikas "sokdamas' ateina pats. tiesiog  isiklauso ir pamirsta baime. sekmes bandant

thumbup.gif Reiks išbandyti,nes jau kaip turėtų pati eiti...bet ar tingi ar bijo....keturiom geriausia thumbup.gif
Atsakyti
dziaugiuos uzradus sia tema mums ir sunkiai sekasi su vaiksciojimu kaip turejo ropot neropojo sake daktare tai prades iskart vaikscioti bet taip ir nebuvo kaip ismoko ropot tai iki siol ir ropoja mums metai ir du men bet ir as manau po truputi ateis ta diena kaip patys eisim drasiai smile.gif
Atsakyti