Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikis 1-12mėn. atsisako krūties

Laba diena,mamytes, turiu pora klausimeliu:
1. Maitinu dukra (6 savaites jai) diena kas 2 val,nakti kas 3 (gaunasi 2 maitinimai,nes iki 12val vakaro valgom kas 2 ir nuo 7 ryto valgom kas 2 val).cia jinai pati ta tvarkarasti pasidare,cia ne mano rezimas. Ar gali pradeti mazeti pieno?ar neimanoma,kad jo sumazetu jei zindau nuolat?Ar gali sumazeti jo,jei vaikas neisvalgo pilnai kruti,o as nenutraukiu likuciu?
2. Man visi "priekaistauja" (nerandu tinkamo zodzio) kad per daznai maitinu. Buvom su vyru ligoninei (planinei neonatologo apziurai po gimdymo) tada dukrai buvo 2savaites ir daktare isgirdus kad vis dar po 8-10 kartu per para maitinu nustebo,ir pasake kad retinciau maitinimus,duociau ciulptuka (neduodu smile.gif ).per pirma men priaugom 1100g,dukra turi apvalius zandukus,antra pagurkliuka,vyras sako,kad permaitinu:( pasakykit man,kiek turetu valgyt sesiu savaiciu kudikis?
Dukra kankina diegliukai,daznai verkia,blogai miega (dar nesu miegojus ilgiau 3valandu is eiles),tai visi "ekspertai" sako,kad jai skauda,nes per daug maitinu,nespeja suvirskint. paskutiniu metu ir valgo blogai dukra,muistosi,verkia,paleidzia kruti,vel bando imt,vel verkia...gal mazai pieno?zodziu,issipleciau as cia,atsiprasau.jei kas nors ka nors suprato,prasau,patarkit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olytee @ 2013 01 10, 22:12)
Laba diena,mamytes, turiu pora klausimeliu:
1. Maitinu dukra (6 savaites jai) diena kas 2 val,nakti kas 3 (gaunasi 2 maitinimai,nes iki 12val vakaro valgom kas 2 ir nuo 7 ryto valgom kas 2 val).cia jinai pati ta tvarkarasti pasidare,cia ne mano rezimas. Ar gali pradeti mazeti pieno?ar neimanoma,kad jo sumazetu jei zindau nuolat?Ar gali sumazeti jo,jei vaikas neisvalgo pilnai kruti,o as nenutraukiu likuciu?
2. Man visi "priekaistauja" (nerandu tinkamo zodzio) kad per daznai maitinu. Buvom su vyru ligoninei (planinei neonatologo apziurai po gimdymo) tada dukrai buvo 2savaites ir daktare isgirdus kad vis dar po 8-10 kartu per para maitinu nustebo,ir pasake kad retinciau maitinimus,duociau ciulptuka (neduodu smile.gif ).per pirma men priaugom 1100g,dukra turi apvalius zandukus,antra pagurkliuka,vyras sako,kad permaitinu:( pasakykit man,kiek turetu valgyt sesiu savaiciu kudikis?
Dukra kankina diegliukai,daznai verkia,blogai miega (dar nesu miegojus ilgiau 3valandu is eiles),tai visi "ekspertai" sako,kad jai skauda,nes per daug maitinu,nespeja suvirskint. paskutiniu metu ir valgo blogai dukra,muistosi,verkia,paleidzia kruti,vel bando imt,vel verkia...gal mazai pieno?zodziu,issipleciau as cia,atsiprasau.jei kas nors ka nors suprato,prasau,patarkit smile.gif


man atrodo, kad viskas pas jus netgi labai tvarkoj.
1. smagu, kad mazoji susidare toki grafikeli. Dabar galit truputi pasiplanuoti savo diena. Mano maziukei 3 menesiai ir mes kiaura para judam mazdaug 3 valandu ritmu: pavalgom, pabudraujam, pamiegam ir taip iki nakties. Nakti apseinam be bendravimo smile.gif Nutraukti likusi piena liepdavo prie ruso dar smile.gif Jei dukryte tik uzkando - reiskia pasiprasys greiciau valgyt ir tiek. Ne spece as, bet nemanau, kad del to pieno sumazes.
2. Tikrai ne per daznai. Maitinat kiek vaikas nori ir viskas liuks. Galit pabandyt retint biggrin.gif Isgirsit, kaip garsiai jusu lelyte moka rekt is bado ir savo kantrybe isbandysit, kiek ta rekima iskesit biggrin.gif Juokas juokais, bet kartais neatsistebiu musu gydytoju patarimais...
Svorio prieaugis irgi labai smagus, daugelis mamu is dziaugsmo katuciu plotu, jei tiek vaikas per menesi nuo pienuko priaugtu. Kai prades daugiau judeti ir maziau miegot, tiek svorio mergyte nebepriaugs.
Pilvuka daug kam skauda, taigi virskinimo sistema dar nesubrendus. Isaugsit. Pagulekit pries valgi ant pilvuko, jei matot, kad rieciasi ir verkia - paglostykit pilva, pasildykit, panesiokit lektuveliu. Gal kazka atrasit, kad pades.
Jei neramiai zinda, gal pienas per stipria srove teka? Ar pilvuka skauda? Gal nepatogiai guli? O gal aplink daug dirgikliu, i kuriuos ji jau pradeda reaguoti?
Mano nuomone, jus kaip tik viska gerai darot ir nuojauta jusu neapgauna smile.gif neklausykit tu ekspertu arba pasidomekit, kiek laiko jie savo vaikus zinde. Tokiu budu as greit atsirinkau, kieno patarimu klausyti... Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olytee @ 2013 01 10, 22:12)
Laba diena,mamytes, turiu pora klausimeliu:
1. Maitinu dukra (6 savaites jai) diena kas 2 val,nakti kas 3 (gaunasi 2 maitinimai,nes iki 12val vakaro valgom kas 2 ir nuo 7 ryto valgom kas 2 val).cia jinai pati ta tvarkarasti pasidare,cia ne mano rezimas. Ar gali pradeti mazeti pieno?ar neimanoma,kad jo sumazetu jei zindau nuolat?Ar gali sumazeti jo,jei vaikas neisvalgo pilnai kruti,o as nenutraukiu likuciu?
2. Man visi "priekaistauja" (nerandu tinkamo zodzio) kad per daznai maitinu. Buvom su vyru ligoninei (planinei neonatologo apziurai po gimdymo) tada dukrai buvo 2savaites ir daktare isgirdus kad vis dar po 8-10 kartu per para maitinu nustebo,ir pasake kad retinciau maitinimus,duociau ciulptuka (neduodu smile.gif ).per pirma men priaugom 1100g,dukra turi apvalius zandukus,antra pagurkliuka,vyras sako,kad permaitinu:( pasakykit man,kiek turetu valgyt sesiu savaiciu kudikis?
Dukra kankina diegliukai,daznai verkia,blogai miega (dar nesu miegojus ilgiau 3valandu is eiles),tai visi "ekspertai" sako,kad jai skauda,nes per daug maitinu,nespeja suvirskint. paskutiniu metu ir valgo blogai dukra,muistosi,verkia,paleidzia kruti,vel bando imt,vel verkia...gal mazai pieno?zodziu,issipleciau as cia,atsiprasau.jei kas nors ka nors suprato,prasau,patarkit smile.gif

1. Fantastiškas vaikučio ritmas thumbup.gif pieno nemažės o kaip tik bus tiek kiek vaikui reikia, tik neišsigąskit jei (.)(.) šiek tiek taps minkštesnės-nes tai yra ženklas kad pienukas stojo į normą. Taip būna visoms. Mano krūtys dabar na ne skudurėliai bet labai minkštos, o mergytei 1m8mėn, tai ryte ir vakare dar randa ką ten valgyt ir labai patenkinta girdžiu kaip ryja. Vadinasi, vaizdas ne rodiklis tikrai tikrai.
2. Įdomi labai daktarė. MP susivirškina per 1,5-2 valandas tai jūsų atveju maitinimo grafikas yra TOBULAS, tiesiog svajonė. Man buvo kitaip-čiulptuką kaip vieną (beje TIK VIENĄ) iš priemonių naudojom patempti laikui kai valgė ir kakojo kas 15 minučių-va čia jau galima sakyt kad nebenormalu nes tikrai nespėja suvirškinti, tiesa toki atvejai yra reti, o jūsų atvejis kaip minėjau visiškai normalus.
3. O diegliukai tokio amžiaus tai nebepaguosiu-gal 9 iš 10 vaikų su jais susiduria doh.gif pamenu kaip košmarą. Bet tai laikina ir praeis, gali būti kad pasikartos kada vėl, ir tai irgi yra NORMALU. Labai fainas būdas tokiu atveju nešioti lėktuvėliu, pilvuką prisiglaudus prie savęs, arba vyšnių kauliukų pagalvytė pašildyta, arba net paprasto vystyklo pakanka palaikyt ant radiatoriaus ir pridėt. Žodžiu kaip anksčiau rašiau, tobuli miegantys gyvent netrukdantys kūdikiai gyvena tik reklamose mirksiukas.gif o jūs turit tobulą mažylį, nes miegat NET po tris valandas. Patikėkit tuoj ateis laikas kai miegosit daugiau, nes jau kokių 3,5-4 mėn lelius miega ir po 5-6 valandas, o mano tai ir dabar būna visko, keliuosi naktim ir po 5 kartus (naktim nemaitinu), ir būna kad po 10 valandų pamiegam abi, žodžiu čia juk gyvas žmogus ne mašina ir mygtuku nepajungsi. O visažinių patarėjų nėr ko klausyti... šįkart tai tikrai. JŪS VISKĄ DAROT GERAI. Aukit ir toliau 4u.gif
Atsakyti
aciu labai uz atsakymus,mergaites.tikrai LABAI nuraminot,skaiciau ir vos neverkiau is laimes,kad viskas pas mus tvarkoj.dar karta aciu.labai tikiuosi,kad man pavyks kuo ilgiau ismaitinti savo dukryte.
beje,del krutu tai istikruju buvau issigandus,kad tucios atrodo,nebera tempimo.pirma men ir temperaturos esu turejus,krutys akmenines buvo,guziuku buvo,o dabar nieko. tai reiskia be reikalo pergyvenu smile.gif
dar, jei nesupyksit,paklausiu del trukmes maitinimo: ar normalu,kad valgo 10-15 min?toliau zaidzia (5min),o veliau paleidzia ir suspaudzia
lupytes,nebeikisu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olytee @ 2013 01 11, 22:23)
dar, jei nesupyksit,paklausiu del trukmes maitinimo: ar normalu,kad valgo 10-15 min?toliau zaidzia (5min),o veliau paleidzia ir suspaudzia
lupytes,nebeikisu biggrin.gif


kuo normaliausia smile.gif mano irgi taip darydavo. Labai juokingai atrodydavo tada. Dabar paima i burnyte, susiraukia ir isstumia su liezuviu, kai soti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tik$a: 11 sausio 2013 - 23:15
Mums 8 menesiai, jau pora savaiciu vaikas neima kruties, anksciau dienomis max pora kartu imdavo, nes jau kieta maista valgom normaliai, bet vistiek imdavo, vakare ir nakti tai 3-5 kartus net. Ir va staiga atsisake, jau visaip isbandziau, neima, verkia ir viskas, girdau nutraukta piena su saukstu, bet daug vargo, tai geria, tai spjauna, misinuka bandziau duoti, irgi geria, bet tik kai ipilu i burnyte, taciau buteliuka padavus prasideda verksmas ir taip pat kaip nuo papo sukasi ir viskas, tiesa niekada anksciau buteliuko neesame naudoje, su puodeliu tas pats variantas. Nelabai zinau ka daryti, manau pienas dar yra butinas, bet kaip jam isiulyti, bijau, kad skysciu nepradetu trukti, nes kiek ten tuo saukstu prigirdysi... ciulptuka naudojam nuo gimimo, tiek kiek jis nori, tai vieninteli ji ir teima, tiesa retai, bet vistiek nespjauna, nesuprantu kas jam yra. kazin ar tokio amziaus kudikis gauna visas reikalingas medziagas su maistu? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuliukas_ @ 2013 01 16, 12:23)
Mums 8 menesiai, jau pora savaiciu vaikas neima kruties, anksciau dienomis max pora kartu imdavo, nes jau kieta maista valgom normaliai, bet vistiek imdavo, vakare ir nakti tai 3-5 kartus net. Ir va staiga atsisake, jau visaip isbandziau, neima, verkia ir viskas, girdau nutraukta piena su saukstu, bet daug vargo, tai geria, tai spjauna, misinuka bandziau duoti, irgi geria, bet tik kai ipilu i burnyte, taciau buteliuka padavus prasideda verksmas ir taip pat kaip nuo papo sukasi ir viskas, tiesa niekada anksciau buteliuko neesame naudoje, su puodeliu tas pats variantas. Nelabai zinau ka daryti, manau pienas dar yra butinas, bet kaip jam isiulyti, bijau, kad skysciu nepradetu trukti, nes kiek ten tuo saukstu prigirdysi... ciulptuka naudojam nuo gimimo, tiek kiek jis nori, tai vieninteli ji ir teima, tiesa retai, bet vistiek nespjauna, nesuprantu kas jam yra. kazin ar tokio amziaus kudikis gauna visas reikalingas medziagas su maistu?  doh.gif

O kartais ne dantys? nes valgo kai nereikia nieko sukąsti g.gif sakyčiau tada nusitraukti ir duoti iš kokio šaukšto puoduko ar ko... bet būna kai vaikučiai atsisako ir tiek ir nebegeria jokio pieno.
Atsakyti
QUOTE(mamuliukas_ @ 2013 01 16, 11:23)
Mums 8 menesiai, jau pora savaiciu vaikas neima kruties, anksciau dienomis max pora kartu imdavo, nes jau kieta maista valgom normaliai, bet vistiek imdavo, vakare ir nakti tai 3-5 kartus net. Ir va staiga atsisake, jau visaip isbandziau, neima, verkia ir viskas, girdau nutraukta piena su saukstu, bet daug vargo, tai geria, tai spjauna, misinuka bandziau duoti, irgi geria, bet tik kai ipilu i burnyte, taciau buteliuka padavus prasideda verksmas ir taip pat kaip nuo papo sukasi ir viskas, tiesa niekada anksciau buteliuko neesame naudoje, su puodeliu tas pats variantas. Nelabai zinau ka daryti, manau pienas dar yra butinas, bet kaip jam isiulyti, bijau, kad skysciu nepradetu trukti, nes kiek ten tuo saukstu prigirdysi... ciulptuka naudojam nuo gimimo, tiek kiek jis nori, tai vieninteli ji ir teima, tiesa retai, bet vistiek nespjauna, nesuprantu kas jam yra. kazin ar tokio amziaus kudikis gauna visas reikalingas medziagas su maistu?  doh.gif


Man irgi atrodo, kad gali būti dantukai...
Atsakyti
QUOTE(RSTT @ 2013 01 16, 12:52)
O kartais ne dantys? nes valgo kai nereikia nieko sukąsti  g.gif sakyčiau tada nusitraukti ir duoti iš kokio šaukšto puoduko ar ko... bet būna kai vaikučiai atsisako ir tiek ir nebegeria jokio pieno.


Girdau as ji sauksteliu, bet vienu kartu nedaug isgeria (max 40-60 ml) tai tenka kelis kart tai daryti, plius valgome tris kart, dar bandau sulciu ar vaisiu tyreles duoti, tai daug tu maitinimu gaunasi ir ziuriu, kad jis jau pradeda pykti, turbut per daug to lindimo i jo burnyte... O ka daryti tokiu atveju jei aplamai pieno atsisako, o buteliuko nepripazysta, girdymas su saukstu irgi jau pradeda ji erzinti, kazkaip i nevilti puolu...
Papildyta:
QUOTE(Inge1 @ 2013 01 16, 13:12)
Man irgi atrodo, kad gali būti dantukai...

Na as irgi guodziuosi, kad dantukai, bet jau sesis turime ir lig siol nebuvo nieko panasaus, tai va tas vercia abejoti...
Atsakyti
QUOTE(mamuliukas_ @ 2013 01 16, 18:59)
Girdau as ji sauksteliu, bet vienu kartu nedaug isgeria (max 40-60 ml) tai tenka kelis kart tai daryti, plius valgome tris kart, dar bandau sulciu ar vaisiu tyreles duoti, tai daug tu maitinimu gaunasi ir ziuriu, kad jis jau pradeda pykti, turbut per daug to lindimo i jo burnyte... O ka daryti tokiu atveju jei aplamai pieno atsisako, o buteliuko nepripazysta, girdymas su saukstu irgi jau pradeda ji erzinti, kazkaip i nevilti puolu...
Papildyta:

Na as irgi guodziuosi, kad dantukai, bet jau sesis turime ir lig siol nebuvo nieko panasaus, tai va tas vercia abejoti...

Nu erzina ne tas žodis biggrin.gif ale ką daryt nelaikysi alkaną. Beje mano iki šiol jei vakare neprivalgo košės naktim nemiega doh.gif nedidelį dubenėlį visada išvalgo...
Atsakyti
smile.gif ar ne per daug kitokio maisto kaip tokio amziaus kudikiui? Berots tokiam amziui tik vienas su uodegele papildomas primaitinimas - PASKANAVIMAS, PARAGAVIMAS vyksta:)
o tokie atsisakymai tokiam amziui budingi..jis ne pries Mp konkreciai, tiesiog atsirado kazkokia aplinkybe, kurii gal jam nepatinka, suerzino ir ka reikia islaukti, pasitelkti kantrybe, elgtis kaip pirmais menesiais leliukiskai..zindyti kai labiau mieguistas, ramus , atsipalaidaves..gundyti mamos kuno kvapu, odos odos kontaktu, Mp kvapu..ir susitvarkys..
be to puses metu daro kraujo tyrima, ir jei jis tvarkoj..is tikro tiek daug neprimaitinciau..Mp iki metu yra mitybos pagrindas, po to jau prasideda zaidimai..daznesni valgymai...

o ciulptukas..kam jis jums, jei jis Mp zindo..kuriat kruva visokiu papildomu dalyku, kurie gali anksciau ar veliau isblaskyti..


QUOTE(mamuliukas_ @ 2013 01 16, 11:23)
Mums 8 menesiai, jau pora savaiciu vaikas neima kruties, anksciau dienomis max pora kartu imdavo, nes jau kieta maista valgom normaliai, bet vistiek imdavo, vakare ir nakti tai 3-5 kartus net. Ir va staiga atsisake, jau visaip isbandziau, neima, verkia ir viskas, girdau nutraukta piena su saukstu, bet daug vargo, tai geria, tai spjauna, misinuka bandziau duoti, irgi geria, bet tik kai ipilu i burnyte, taciau buteliuka padavus prasideda verksmas ir taip pat kaip nuo papo sukasi ir viskas, tiesa niekada anksciau buteliuko neesame naudoje, su puodeliu tas pats variantas. Nelabai zinau ka daryti, manau pienas dar yra butinas, bet kaip jam isiulyti, bijau, kad skysciu nepradetu trukti, nes kiek ten tuo saukstu prigirdysi... ciulptuka naudojam nuo gimimo, tiek kiek jis nori, tai vieninteli ji ir teima, tiesa retai, bet vistiek nespjauna, nesuprantu kas jam yra. kazin ar tokio amziaus kudikis gauna visas reikalingas medziagas su maistu?  doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Tik$a @ 2013 01 11, 23:14)
kuo normaliausia smile.gif mano irgi taip darydavo. Labai juokingai atrodydavo tada. Dabar paima i burnyte, susiraukia ir isstumia su liezuviu, kai soti smile.gif

drinks_cheers.gif nu lygiai taip pat
Atsakyti