Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus gimdymo namai - VGN (6 tema)

Penktoji tema baigta, klausiame, pasakojame, nerimaujame ir džiaugiamės šeštojoje temoje. Ir nesipykstame mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa10 @ 2010 01 21, 22:29)
Penktoji tema baigta, klausiame, pasakojame, nerimaujame ir džiaugiamės šeštojoje temoje. Ir nesipykstame  mirksiukas.gif


dekui uz nauja tema 4u.gif

man lieka vis maziau ir maziau laiko iki didziojo susitikimo su musu ishsvajotu leliuku wub.gif Tad greitu metu ir as turesiu kuom pasidalint su jumis apie VGN ... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliuxe @ 2010 01 22, 08:33)
dekui uz nauja tema  4u.gif

man lieka vis maziau ir maziau laiko iki didziojo susitikimo su musu ishsvajotu leliuku  wub.gif  Tad greitu metu ir as turesiu kuom pasidalint su jumis apie VGN ... ax.gif

Lauksim smile.gif
Atsakyti
As ruosiusi gimdyti VG namuose ir man iskilo vienas klausimas, gal galit man atsakyti. Visur saruošuose i gimdymo namus raso, kad i gimdykla reikia guminiu tapkiu. Ar butiniai gimdyti su guminem tapkemis ir teciu butinai gumines tapkes ? Ar galima ir su paprastom tapkem.
Atsakyti
galima ir su paprastom
Atsakyti
tetis vietoje nusipirks melynas slepetes, o pati - tai kokios tau patogios. Tik po gimdymo kai eisi i dusa, geriau tureti guminukes, kad nereiktu basomis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zivkute @ 2010 01 25, 19:53)
tetis vietoje nusipirks melynas slepetes, o pati - tai kokios tau patogios. Tik po gimdymo kai eisi i dusa, geriau tureti guminukes, kad nereiktu basomis bigsmile.gif



Manau, kad nebutina guminiu tapkiu.
nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(NeringaBV @ 2010 01 26, 12:33)
Manau, kad nebutina guminiu tapkiu.
nestuke.gif


Galima ir neturėti guminių tapkių, bet asmeniškai man tai buvo nedrąsu lipti į dušo kabiną basomis. Nors ir ligoninė, nors ir plauna ten viską, bet higieniškiau į dušo kabiną lipti su guminėm tapkutėm.

Beje, kas neseniai gimdėt, ar tualetai jau turi kokius kabliukus? Nes prieš metus, tai pamenu ant durų kabėjo kortelės, kai užeini atsuki užimta, kai išeini - persuki - laisva smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agurčikas: 26 sausio 2010 - 12:55
sveikos nestukes, gal galit parasyt gyd., pas kuriuos gimdete VGN pavardes? nezinau, kur ieskot doh.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agpa @ 2010 01 26, 15:22)
sveikos nestukes, gal galit parasyt gyd., pas kuriuos gimdete VGN pavardes? nezinau, kur ieskot  doh.gif  aciu 4u.gif


Sveikutės, kadangi planuojame gimdyti VGN, mums šis klausimas taip pat aktualus. Gal galima AŽ su pasiūlymais į kokį gydytoją/ akušerį geriausiai kreiptis ir kokiais būdais su juo kontaktuoti, t.y. važiuoti tiesiai į VGN ar pasiskambinti pradžioj? Labai labai ačiū visoms nepatingėjusioms atsakyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliuxe @ 2010 01 22, 10:33)
dekui uz nauja tema  4u.gif

man lieka vis maziau ir maziau laiko iki didziojo susitikimo su musu ishsvajotu leliuku  wub.gif  Tad greitu metu ir as turesiu kuom pasidalint su jumis apie VGN ... ax.gif

aha,rasyk,rasyk,nes idomu mirksiukas.gif
gimdziau ten pries 6 metus,tai manau bus daug kas pasikeite
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2010 01 26, 13:55)
Beje, kas neseniai gimdėt, ar tualetai jau turi kokius kabliukus? Nes prieš metus, tai pamenu ant durų kabėjo kortelės, kai užeini atsuki užimta, kai išeini - persuki - laisva smile.gif


lotuliukas.gif siaip, kiek zinau gimdykloje- tai specialiai taip padaryta.. ne duok dieve uzeis kokia busima mamyte, o iseit nesugebes doh.gif ar bloga pasidarys
Atsakyti