Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo Birža - 5 Tema

QUOTE(ausra zukauskiene @ 2010 03 10, 15:30)
Sveikos,bandysiu suformuluoti savo problema,gal kas gales atsakyti ar kazka pakomentuoti.
Auginu dukryte kuriai sausio men suejo 2 m,taciau darbe as parasius vaiko auginimo atostogu iki 3 m.Dabar suzinojau kad ta firma kaip ir bankrutuoja isleidineja visus nemokamu atostogu ir pan. Mes su vyru pagalvojom kad reiktu antro vaikelio,tai dabar nezinau kaip pasielgt ar nieko nedaryt laukt  tiesiog daryt antra leliuka ir tiketis kad pavyks smile.gif ar stot i darbo birza .Bet kas butu jei istojus i darbo birza pastociau,ar gauciau pinigeliu uz vaika?
Aciu kas supratot mane ir tikiuosi sulaukti atsakymo 4u.gif


Neišeikit iš atostogų, jei planai bus greitai įgyvendinami. Jei išeisit iš darbo ir stosit į DB, pastosit, gausit kaip su ankstesniu vaiku, tik tas turi labai greit įvykt ir turėsit surasti kas jus gali fiktyviai įdarbint, kad galėtų išleist atostogų.
Vaiko pašalpa skaičiuojama iš 12 mėnesių ir jei išėjus į dekretines nors kiek įsiterpsit į tą laikotarpį kai gavot išmokas su ankstesniu vaiku, skaičiuos kaip jums palankiau, nesvarbu, kad pajamų tarkime trečius metus negavot.

Kitoje temoje jums gali geriau išaiškinti, bet šiaip mano manymu, geriau neišeiti, jei va pastosit per mėnesį du.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 10 kovo 2010 - 22:42
ar galima atsisakyti viesu darbu ir kiek kartu?
Atsakyti
Sveikos, turiu ir as klausimeliu.

Esu nuo 2009 10 01 idarbinta pagal darbo birzos programa, dabar balandzio 1 d bus jau 6 men ir dalies atlyginimo darbo birza nebemokes, tures pilna alga moket darbdave.
Jeigu darbdave imtu ir atleistu, kokias garantijas as turesiu? ar gausiu pasalpa ir pan.

Nes darbdave labai jau "taupi", jai nerupetu, kad kita zmogu reiktu apmokyti ir pan. ji drasiai gali mane suejus tiem 6 men atleisti ir susirasti kita zmogu is darbo birzos, kad ir toliau moket tik puse algos sumos, o kita puse darbo birza.
Rimto pagrindo atleidimui ji neturi, dirbu, piktinuosi, bet TYLIU.
Darbo sutartis neterminuota, pareigos pirmaeiles

Dekui uz atsakymus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flirta: 12 kovo 2010 - 08:28
Labas vakaras. Noreciau paklausti. Jei zmogus stovint darbo birzoje lanko jos skirtus kursus, ar gali iseiginem dienom dirbti? Pvz vienkartinius darbus, sestadieni idarbina sekmadieni isdarbina?
Atsakyti
QUOTE(Flirta @ 2010 03 12, 09:27)
Sveikos, turiu ir as klausimeliu.

Esu nuo 2009 10 01 idarbinta pagal darbo birzos programa,  dabar balandzio 1 d bus jau 6 men ir dalies atlyginimo darbo birza nebemokes, tures pilna alga moket darbdave.
Jeigu darbdave imtu ir atleistu, kokias garantijas as turesiu? ar gausiu pasalpa ir pan.

Nes darbdave labai jau "taupi", jai nerupetu, kad kita zmogu reiktu apmokyti ir pan. ji drasiai gali mane suejus tiem 6 men atleisti ir susirasti kita zmogu is darbo birzos, kad ir toliau moket tik puse algos sumos, o kita puse darbo birza.
Rimto pagrindo atleidimui ji neturi, dirbu, piktinuosi, bet TYLIU.
Darbo sutartis neterminuota, pareigos pirmaeiles

Dekui uz atsakymus

Pridesiu dar 1 klausima, ar gali praejus tiem 6 men, toliau "sutarus" su darbo birza, man laikyt toje programoje? ar nepazeidziamos mano teises? Juk jei padarys vel pagal programa, o as noresiu iseit savo noru, ar nebus nuo to tik blogiau man, nes neva nutrauksiu is birzos programa, ar gauciau tada pasalpas?
na labai reik atsakymo, laikas tiksi, o kad kreiptis i savo birzos konsultante, galiu ikliut
Atsakyti
sveiki, iskylo ir man toks klausimas, ar as prazioplinau kur...
situacija tokia, kad motinystese atostogose busiu iki 2m, deja i darba sugristi nelabai iseina del darbo ilgu valandu..ar , jei iseiciau savo noru is darbo ir stociau i darbo birza, priklausytu pasalpa?..aciu (aisku bandau jau dabar ieskotis kokio darbo, bet maza kas)
Atsakyti
Tox klausimas pakibo.. jei pernai paskirta maximali bedarbio pasalpa, bet ja ipusejus moket surastas darbas ... trumpam. Siemet jo netekus vel teko grizt i DB - tai ar ankstesne pasalpa bus pratesta moketi, ar sumazino visiems? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gurmano: 17 kovo 2010 - 16:24
QUOTE(Gurmano @ 2010 03 17, 17:23)
Tox klausimas pakibo.. jei pernai paskirta maximali bedarbio pasalpa, bet ja ipusejus moket surastas darbas ... trumpam. Siemet jo netekus vel teko grizt i DB - tai ar ankstesne pasalpa bus pratesta moketi, ar sumazino visiems?  blush2.gif


Tikrai nebus. Sumažino visiems.
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 03 17, 17:29)
Tikrai nebus. Sumažino visiems.

O koks dabar?
Atsakyti
Skaitau cia dabar apie tuos siuntimus dirbti viesuosius darbus ir toks klausimas iskilo, daug kas minejo, kad aukstojo issilavinimo neturi, todel varo i tuos darbus. Tai jei turi aukstaji, tai jau man negali kisti tu darbu, as ju galiu atsisakyt? Ar cia kaip yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke_ziema @ 2010 03 17, 18:47)
O koks dabar?


Nepasakysiu tikslai apie 650 lt
Atsakyti
QUOTE(kristila @ 2010 03 17, 17:21)
sveiki, iskylo ir man toks klausimas, ar as prazioplinau kur...
situacija tokia, kad motinystese atostogose busiu iki 2m, deja i darba sugristi nelabai iseina del darbo ilgu valandu..ar , jei iseiciau savo noru is darbo ir stociau i darbo birza, priklausytu pasalpa?..aciu (aisku bandau jau dabar ieskotis kokio darbo, bet maza kas)

priklauso,pati ta nesenai perejau tik motinystes atostogose buvau ne iki 2 o iki 3 metu,man taip labiau apsimokejo ,nereikejo stot i birza,o soc mokejo socaline pasalpa 4u.gif
Atsakyti