Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo Birža - 5 Tema

QUOTE(Meletė @ 2010 04 28, 08:38)
gausi pasalpa. Vaiko auginimas i staza isiskaiciuoja. O dokumentai: asmens dokumentas, issilavinimo popierius. Daugiau  nieko ir nereikia. Is darbo irgi nereikia jokios pazymos nesti smile.gif


manęs tai prašė iš darbo atnešti pažymą ar buvo skaičiuota išeitinė pašalpa ir

pagal kokį straipsnį atleista buvau.

O kad Vaiko auginimas i staza isiskaiciuoja - pritariu.
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2010 04 28, 11:46)
manęs tai prašė iš darbo atnešti pažymą ar buvo skaičiuota išeitinė pašalpa ir

pagal kokį straipsnį atleista buvau.

O kad Vaiko auginimas i staza isiskaiciuoja - pritariu.

manes neprase. Pacios mate kaip supratau. Darbo sutarti nutraukiau saliu susitarimu likus dviems menesiams iki dukros 3- iojo gimtadienio smile.gif
Pasalpa paskaiciuota, bet saskaitoje dar nera biggrin.gif
Atsakyti
kas man galetu paaiskinti del to stazo vaiko auginimo metu skaiciavimo? g.gif jis skaiciuojamas tik tuomet jei esi isejus vaiko auginimo atostogu? o jei pries gimdyma nedirbai kuri laika, tada speju joks stazas nesiskaiciuoja auginant vaika namie iki 3metu? g.gif
Atsakyti
Gal kas galetu pakonsultuoti ar galima atsisakyti darbo birzos siulomo darbo, kuris neatitinka mano turimo issilavinimo, taciau as turejusi tokios darbines patirties, motyvuojant, jog praradau kvalifikacija (po menesio sueina 2 metai kaip ten nebedirbu), kad nebutu sustabdytas bedarbio statusas? Buciau labai dekinga...
Atsakyti
QUOTE(m@d@m @ 2010 04 28, 13:25)
Gal kas galetu pakonsultuoti ar galima atsisakyti darbo birzos siulomo darbo, kuris neatitinka mano turimo issilavinimo, taciau as turejusi tokios darbines patirties, motyvuojant, jog praradau kvalifikacija (po menesio sueina 2 metai kaip ten nebedirbu), kad nebutu sustabdytas bedarbio statusas? Buciau labai dekinga...

bandyk prie darbo laiko kabintis jei valandos ilgos blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(wwwlaima @ 2010 04 28, 12:03)
kas man galetu paaiskinti del to stazo vaiko auginimo metu skaiciavimo? g.gif jis skaiciuojamas tik tuomet jei esi isejus vaiko auginimo atostogu? o jei pries gimdyma nedirbai kuri laika, tada speju joks stazas nesiskaiciuoja auginant vaika namie iki 3metu? g.gif

neskaiciuos jei nedirbai unsure.gif Stazas skaiciuojams kai esi dirbanti, ir vaiko auginimo atostogose unsure.gif Ta prasme darbe parasius prasyma del vaiko auginimo.
Atsakyti
del vaiko pasalpos stazas skaiciuojasi -cia jeigu kitas vaikas...auginimas namuose iki 3 metu skaiciuojasi,gali nebedirbti kuri laika jei negavai darbo,bet jei gausi darba ir tas darbas tave isleis i motinystes atostogas,tuomet bus visas tau reikiamas stazas pasalpai gauti,tik jis bus mazesnis,nes turi buti isdirbta per 2 metus 12 menesiu....isiskaitant ir auginima vaiko iki 3 metu.Pati susiduriau...

Pvz...auginau vaika iki 3 metu,atgal i darba nebeprieme,stojau i birza,buvau bedarbe,idarbino,pastojau,isdirbau tame darne tikrai ne 12 menesiu,bet mano stazas tinkamas,nes i tuos 2 metus isiskaiciuoja dar buvimas vaiko atostogose iki 3 metu..

Na gl kas supratot ka norejau pasakyti 4u.gif
Atsakyti
Laba diena.Norejau paprasyti pagalbos geguzes 11d,bus metai kaip dirbu.Pries tai auginau dukryte iki 7men.,o iki tol mano stazas buvo mazdaug 2men.,darbdavys zada mazinti darbuotoju skaiciu,man idomu ar gauciau bedarbio pasalpa is birzos?Labai aciu uz atsakyma.
Atsakyti
Sveikos merginos, toks idomus klausimas iskilo, gal kuri nors zinote ar buvote susidurusi blush2.gif situacija tokia: as turiu ukininko pazymejia, jei iregistruosiu uki ( bet jame nebus vykdoma jokia veikla) ar man darbo birza mokes pinigelius, nes nuo geguzes menesio jau busiu bedarbe , na gal supratote ka norejau pasakyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astulka0 @ 2010 04 29, 21:36)
Sveikos merginos, toks idomus klausimas iskilo, gal kuri nors zinote ar buvote susidurusi  blush2.gif situacija tokia: as turiu ukininko pazymejia, jei iregistruosiu uki ( bet jame nebus vykdoma jokia veikla) ar man darbo birza mokes pinigelius, nes nuo geguzes menesio jau busiu bedarbe , na gal supratote ka norejau pasakyti  4u.gif

Bet kiek aš girdėjau šiandien per konsultaciją, tai tikrai nebus skiriama pašalpa.
Nebent netaip ką supratau g.gif
Atsakyti
QUOTE(*grazuolyte* @ 2010 04 29, 22:48)
Bet kiek aš girdėjau šiandien per konsultaciją, tai tikrai nebus skiriama pašalpa.
Nebent netaip ką supratau  g.gif

Aciu, as taip ir maniau, briedas kazkoks, logiskumo musu istatymuose nera doh.gif
Atsakyti
QUOTE(astulka0 @ 2010 04 29, 22:52)
Aciu, as taip ir maniau, briedas kazkoks, logiskumo musu istatymuose nera  doh.gif


manau,kad čia taip pat kaip su individualia įmone. Jos veiklą galima sustabdyti, registruotis į biržą ir ieškotis darbo galima, bet tuos sveikatos draudimo pinigus 72lt vistiek reikės mokėti ir pašalpos negausi. Manau tai labai logiška. Kodėl verslininkas turėtų gauti bedarbio pašalpą? nesvarbu, kad verslas dabar sustabdytas.
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 04 30, 11:17)
manau,kad čia taip pat kaip su individualia įmone. Jos veiklą galima sustabdyti, registruotis į biržą ir ieškotis darbo galima, bet tuos sveikatos draudimo pinigus 72lt vistiek reikės mokėti ir pašalpos negausi. Manau tai labai logiška. Kodėl verslininkas turėtų gauti bedarbio pašalpą? nesvarbu, kad verslas dabar sustabdytas.

Na nemanau. kad cia tas pats ,kaip individuali imone, (IĮ vykdo kazkokia tai veikla ir gauna pajamas, o tokie tariami ukininkai kaip as negauna jokiu pajama, nebent 100lt uz nedirbama pieva) ai tiek to nesigilinsiu toliau, yra kaip yra , tikra bananu salis smile.gif aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti